Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
most computers sa po-skoro za hora, koito preprodavat neshta

 

така си е.

 

Мнението ми е че темата е до известна степен излишна тъй като разликите между повечето фирми, не са фрапиращо големи. От друга страна всеки ще защитава фирмата от която някога е взел компютър или компонент, защото например са му я препоръчали. Друга ситуация: търсил си е определен компонент и е видял че най изгодно ще го купи от съответната фирма "хикс" в определения момент.

 

В крайна сметка цените се диктуват от производителите... дистрибуторите и чак тогава стигат до нашите пловдивски.

 

Аз определено си имам лично предпочитание но не искам да се впускам в подробности. Надали някои ще ме послуша :)

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли фирма където имат стока в наличност - писна ми да ми казват "нямаме като поръчате ще ви доставим до няколко дена".

 

В "Ера"-та рядко казват няма , за по използваните компоненти !

Освен това на сайта им има ценова листа с дата на последната актуализация ,където освен другото има и графа бройки в нали4ност и ако датата е прясна можеш да раз4иташ на инфото !

Link to comment
Share on other sites

В "Ера"-та рядко казват няма , за по използваните компоненти !

Освен това на сайта им има ценова листа  с дата на последната актуализация ,където освен другото има и  графа бройки в нали4ност  и ако датата е прясна можеш да раз4иташ на инфото !

Е поне и да бяха дали пълно инфо за продуктите на сайта смисъл производителя ме интересува ....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nzm ama edin priqtel si vze PC ot Gigahertz ama oneq ne mu bqha kachili driverite za zvuka i oniq kato ne razbirashe kara 6 meseca bez zvuk xa xa xa

Хм...май си измисляш. Ако ТОЙ "твоя проятел" си е експериментиралс ПЦ-то и си е затрил драйверите...немисля , че означава "НЕ СА КАЧЕНИ" нали :) ??? Интересното е , че може веднага да се провери "дали не си измисляш " Достатъчно е да кажеш име на проятеля ти и кога е купена машината.Ще се учудиш , че всичко е било както трябва а в последствие" след намеса на предмониторното устройство" се е затрило :)

Link to comment
Share on other sites

Магитон сервиз RULZZZZ 4 години съм им клиент 3 ПС-та много upgrade и нито една забележка :punk

Правелният избор!!!!!!!!! От 4 години съм им клиент с 2 РС-та много upgrade и update без грам проблем!!!!!!!!! :rolleyes: Специални Благодарности към Целият персонал начело с Вени Главчев,Стефчо,Ники,Здравко,Митко и мометото което работи в магазина. ;) Много добри СПЕЦИАЛИСТИ!!!!!!! - Момчета,които знаят какво правят!!! :excl: Да са ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!! И дай Боже повече такива СПЕЦИАЛИСТИ в този град. Адреса на който се намират е ул."Софроний Врачански" с/у оръжеиния магазин тел. 032622801 :D

Link to comment
Share on other sites

аз ще ви кажа след 1-2 седмици КОЙ са големите фирми в Пловдив ;)

(ест. че ще са тези който спонсорират нашето Lan Party)

Link to comment
Share on other sites

ART technology

гр. Пловдив

офис: бул. Мария Луиза 21, ет. 1, тел: 638 146

магазин: ул. Гладстон 36, тел: 623 307

www.jarcomputers.com

 

e това е фирмата, в която човека разбра за какво идваме, преди да сме казали! (чете форуми :) )

и веднага се съгласи да ни подкрепи (за 2-ри път!)

Link to comment
Share on other sites

Еми аз съм бил клиент на почти всички от горе споменатите фирми. Значи единият ми компютър е от Adroit еми там трябва да чакаш . Иначе пичовете си знаят работата и компютрите са им доста надеждни. D&E съм супер доволен от тях, всичко което съм копувал от тях ми е излизало супер тънко. В Reset има готини работи. Веднъж от там си купих LAN карта Realtek 8139 за 7,50лв и дават по 3 гидини гаранция за мишките B) . Тази фирма, която ще спонсорира лан партито е представител на Jar Computers и също е добра ама чаках 1 седмица за скенер и принтер иначе и там са супер точни. Амм аз за разлика от другите не ме кефят тия Магитон продават малко скъпичко, а и един приятел веднъж отиде да ги пита дали продават Samsung 753DF ( черен ) и ония тръгнал да се чуди дали има такъв модел на Samsung, който е черен. Обаче най-доволен останах от StealTech ( докато имаха офис в Пловдив ). За 1 ден ми събраха PC-то без да ми казват ама т`ва го нямаме трябва да чакаш имат супер много работи и при тях няма "няма". Аве гласувам за Д&E щото при тях има супер ефтини работи и ме кефят щото като нямам много пари винаги от там намирам точно това, което ми трябва на точната цена.

Link to comment
Share on other sites

ne za drugo ama compa mi e ot pic i vsi4ko ostanalo za nego taka 4e smqtam 4e imat vsi4ko koeto moje da ti potrqbva bez da kazvat 4e go nqmat i 6te go dostavqt do nqkolko dni

Link to comment
Share on other sites

...Само ще спомена че FORTRON, Plextor, фотоапарати CASIO и всички видове флаш карти - не можеш да ги намериш по-евтино от при НАС, защото ние ги внасяме, а другите ги препродават....

А онези глупаци от MOST не са ли и те дистрибутори на Plextor за България?

http://www.plextor.be/wheretobuy/all/distr...ountry=Bulgaria

Както и да е та въпроса ми е без ДДС продавате ли? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

А някой знае ли фирма където имат стока в наличност - писна ми да ми казват "нямаме като поръчате ще ви доставим до няколко дена".

 

Ти знаеш ли колко парички иска за да се поддържат постоянно стоки на склад.

Постави се на мястото на някой собственик на компютърна фирма, ти ще можеш ли да си позволиш да се изръсиш 50 000 или 100 000 лева за да заредиш склада си както трябва със стока. Колко фирми в България го могат това ( изключвам така наречените перачи на пари, при тях нещата са други)???

И на мен някой да ми даде 500 000 лева (от които е прежалил 200 000 евентоално ако не потръгне бизнеса) и аз ще заредя толкова стоки че да ти падне шапката. За това ти казват че като поръчаш ще ти докарат на другия или подругия ден - ами естествено е, като не могат да си позволят да поддържат стоката която желаеш (и която може изобщо да не купиш). Нещата са такива - фирмите които ти го казват това са дилъри на чистите дистрибутори, които обикновенно не работят с краен клиент. Ти дори и да отидеш директно при вносителя едва ли ще имаш такива позиции там каквито има даден дилър. Където и да отидеш няма никаква гаранция че това което търсиш ще го има в наличност. Вие искате веднага и на момента да има всичко - еми няма да стане!!!! :P

Като не ти отърва иди си купи от производителя (ако можеш). ;)

 

А относно темата, аз вече доста време работя с АДРОИТ и Компютър Плюс и до сега нямам никакви забележки, много са точни във всяко едно отношение.

Link to comment
Share on other sites

А онези глупаци от MOST не са ли и те дистрибутори на Plextor за България?

http://www.plextor.be/wheretobuy/all/distr...ountry=Bulgaria

Както и да е та въпроса ми е без ДДС продавате ли?  :unsure:

 

да освен Vali дистрибутори на Plextor са и Mост компютърс?!?!?!?

 

и друго като погледнах току що цените на писачките забелязах че цените без ДДС при нас са с по 10-15 лв по ниски от при тях, и тук идваме на вечния въпрос "МОЖЕ ЛИ БЕЗ ДДС?" - Отговора е "Е МИ НЕ МОЖЕ".

Просто си нямате представа колко са солени глобите / а може и да знаете :( / ако те хванат че продаваш без ДДС и не си струва за печалба от 10 лв да рискуваш толкова големи глоби.

 

ЕДИТ: Малее сега забелязах колко много артукула на Plextor има в МОСТ - цели 5, 3 от които нямат живи набори да говория ли че само в офисa в Пловдив има 4 модела на склад 1 от които е за 300 лв, и че има още 5 офиса из БГ където има не по-малко наличности.

 

Все пак всеки си решава сам :)

 

ЕДИТ 2: опа 7 модела са - не видях DVD-тата, ама тези 7 ги броя като на 3 от артикулите имат черна и бяла :P

Link to comment
Share on other sites

Да все още има фирми, които продават без ДДС. Когато купуваш нещо на името на фирма нямам нищо против ДДС-то, но при положение, че става въпрос за домашен компютър просто не мога да се съглася. Знам че не е правилно, но все пак се опитваш да вземеш най-доброто за парите, които имаш, а това ДДС особено при по-големи суми направо ти... :angry:

Без съмнение предлагате добри цени, но си остава ДДС-то.

Едно време компонентите бяха без ДДС, но отмина това време... :(

Link to comment
Share on other sites

"МОЖЕ ЛИ БЕЗ ДДС?" ---moje razbira se i shte kopuvam ot tam ot kadeto moje.Vse oshte ima takiva mesta.

 

винаги са ме кефили такива места дето ти дават нещо за 62 лв с уговорката че няма да плащаш ДДС, а то другаде струва 50 ама ще си платиш ДДС-то.

И такива пичове /не казвам че си от тях/ дето като чуят че ще плащат ДДС си трагват преди да чуят цената, а тя в повечето случаи е много добра. хе хе

Дерзайте и си купувайте откадето си искате.

Link to comment
Share on other sites

b4ur2m-iskam da si kupia Athlon2600+ dai mi cena i ako me ustroiva shte idvam da si kupuvam samo ot teb.Vednaga shte ti otgovoria na kva cena go kopuvam tia dni i ako naistina e taka kakto kazvash shte idvam veche pri teb(ne se bazikam)Vchera vzeh 2broia po 101$ -kolko e pri vas?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...