Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ползвал съм само Мост, тъй като продават най тънко ми се струва. Пък и все пак дават някаква гаранция - имат сервиз. Повечето от познатите ми също ползват услугите им.

Ами голяма фирма са и би трябвало да съществуват по-дълго. Щото първият РС си го взех от фирма , която след 4месеца вече я нямаше, а ти ходи да си търсиш гаранцията. B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
Ползвал съм само Мост, тъй като продават най тънко ми се струва. Пък и все пак дават някаква гаранция - имат сервиз. Повечето от познатите ми също ползват услугите им.

Ами голяма фирма са и би трябвало да съществуват по-дълго. Щото първият РС си го взех от фирма , която след 4месеца вече я нямаше, а ти ходи да си търсиш гаранцията. B)

 

В ЕРА дават добри цени за Мостовските 4аркалаци....а и имат пове4е в нали4ност (по принцип) от офиса на Мост в Пловдив!

Link to comment
Share on other sites

В ЕРА дават добри цени за Мостовските 4аркалаци....а и имат пове4е в нали4ност (по принцип) от офиса на Мост в Пловдив!

Утре отивам и им дiгам скандал на тiя ot era :sick

Дадох 70$ за дъно,а то не ми разпознава рама!

Link to comment
Share on other sites

Утре отивам и им дiгам скандал на тiя ot era  :sick

Дадох 70$ за дъно,а то не ми разпознава рама!

Ама ти още ли не си ходил ве ?Аз мислих 4е си ги набил ве4е ,толкова се канеше уикенда !:)

аа ина4е ,няма страшно аз съм виждал и по-скъпи дъна да не разпознават рам :))))

Макар 4е те там май не праят дъна в Ера-та ,до колкото знам :)))) - още нямат такива капацитети :) Така 4е и да им викаш и да не им викаш фаида няма да има :) Ще ти дадат друго и ако ти е смотана (или просто несъвместима)паметта пак няма да я вижда !

Link to comment
Share on other sites

Ама ти още ли не си ходил ве ?Аз мислих 4е си ги набил ве4е ,толкова се канеше  уикенда !:)

аа ина4е ,няма страшно аз съм виждал и по-скъпи дъна да не разпознават рам :))))

Макар 4е те там май не праят дъна в Ера-та  ,до колкото знам :)))) - още нямат такива капацитети :) Така 4е и да им викаш и да не им викаш фаида няма да има :) Ще ти дадат друго и ако ти е смотана (или просто несъвместима)паметта пак няма да я вижда !

Утре отивам с ЦЕЛИЯ комп и им го показвам!Щът,нещът рама е 512-333(дори е марков) + това и лана ми праи проблеми!

Link to comment
Share on other sites

защо не сте споменали Jar computers или Магитон Сервиз - мисля че са много по заслужили от D&E - тия са бато мошенниците. Имам няколко познати опарени от тях. В МАгитона са много коректни и готини пичовете. Само детобласкат с ДДС и при тях ходя само ако имам нещо цакнато и не мога да си г ооправя сам (както като затрих партишъните на харда, но това е друга тема :) ) И в Жар-а продават на добри цени.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Коя е фирмата от която сте най-доволни ?

И коя фирма дава най-евтино свойте продукти ?

 

Аз лично съм много доволен от обслужването на една фирма която се намира до сточна гара.. забравих и името =) Като се тръгне от сточна гара по ул."Авксентий Велешки" посока библиотека Иван Вазов.. се върви 50-100 метра и тя е в къщата от ляво.. Мисля че се казва "Most Computers" но не съм сигурен.. Та там ми оправиха монитора (беше изгоряло нещо) и ми Форматираха харда и инсталираха Уиндоза за 20лв.. и всичко това в рамките на 24часа.. =) Интересно ми е вие кои фирми посещавате и колко взимат.. също дали дават евтино компютърните компоненти .. =) :woot

Ако и фирмите имаха време да пишат колко са доволни от клиентите!

Доста време ще трябва да се чете.

Link to comment
Share on other sites

Не пожелавам на хората, които копуват от Д&Е да им се развали нещо. Просто забравят за гаранция... Пълни нещастници са там...

Link to comment
Share on other sites

XAXAXA D&E nai golemite gl*paci sa tam te samo cakat klientite si pak i ne e tolkova evtino neizpalnqvat kakto trqbva garanciqta i vinagi ti obqsnqvat kak te nesa vinovni.

 

NaskoBG ti si geroi.

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

a WE vsi4ki firmi sa edni ........ vsi4ki gledat kak da te precakat da ti zematkintite i da ti dadat komponenti vtora raka (ot li4en opit) taka 4e ....... az glasuvah za noel vapreki 4e me precakha s edno HDD i oih da sa razpravqm nalki smeniha go ama..... taka 4e nqma takova zivotno kato nai dobrata firma si4ki cakat gledat da ti zemat pari4kite taka4e si otvorete dobre o4i4kite kogato kupuvate ne6to !!!

Link to comment
Share on other sites

a WE vsi4ki firmi sa edni ........ vsi4ki gledat kak da te precakat da ti zematkintite i da ti dadat komponenti vtora raka (ot li4en opit) taka 4e ....... az glasuvah za noel vapreki 4e me precakha s edno HDD i oih da sa razpravqm nalki smeniha go ama..... taka 4e nqma takova zivotno kato nai dobrata firma si4ki cakat gledat da ti zemat pari4kite taka4e si otvorete dobre o4i4kite kogato kupuvate ne6to !!!

 

 

Абсолютно точно всички са едни и същи!

Аз лично купувам от Смарт Системс иначе и от тях не сам

много доволен. :angry:

Link to comment
Share on other sites

sored men nai qki sa RESET Computers , kakvoto i da tarsq pri tqh go ima vinagi , misalta mi e 4e tuk vav plovdiv imat mnogo komponenti , a ne da si gi pora4va6 ot sofiq i da 4aka6 da ti gi donesat , a i cenite sasto sa priemlivi

Link to comment
Share on other sites

Аз си харесвам Pic-a :)

PIC-a SUXXXXXXX MAN.

Otvrat daje i vnimanie ti obru6tat samo kato si kupi6 ne6to.

Sled tfa zabravi.i probutvat samo nekvi duroni i athloni i sempromi i ne znam o6te kvo.

Vednuj sum pital za konfiguracia i mi izkaraha akula vtori pat ne sum pra6tal nikoi pri tiah

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...