Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

b4ur2m-iskam da si kupia Athlon2600+ dai mi cena i ako me ustroiva shte idvam da si kupuvam samo ot teb.Vednaga shte ti otgovoria na kva cena go kopuvam tia dni i ako naistina e taka kakto kazvash shte idvam veche pri teb(ne se bazikam)Vchera vzeh 2broia po 101$ -kolko e pri vas?

http://www.vali.bg

Нещо не е в ред на тази страница има много малко процесори? :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply
http://www.vali.bg

Нещо не е в ред на тази страница има много малко процесори? :blink:

 

Всичко е наред в страницата, :( просто ако вече DURON, ATHLON и BARTON не се произвеждат, това което копувате е до изчерпване на количествата и в момента се призвеждат само SEMPRON който е на 333FSB но е с 256kb L2 CASH, и на мен не ми харесва, но това е положението.

 

Ако те устройва SEMPRON 2600+ който е BOX /означава че е с вентилатор произведен от AMD, но сигурно знаеш това/ и е с 3 години гаранция за 112$.

За 10 $ според мен си струват тези поне 30 месеца гаранция повече /поне така си мисля/, че и вентилатор. - Ти прецени

Link to comment
Share on other sites

Всичко е наред в страницата, :( просто ако вече DURON, ATHLON и BARTON не се произвеждат, това което копувате е до изчерпване на количествата и в момента се призвеждат само SEMPRON който е на 333FSB но е с 256kb L2 CASH, и на мен не ми харесва, но това е положението.

Е добре де от процесорите само това ли предлагате? :confused

Чакате доставка ли какво?

AMD произвеждат само SEMPRON?

 

Защо предлагате само SEMPRON? Това е въпроса?

Link to comment
Share on other sites

Е добре де от процесорите само това ли предлагате? :confused

Чакате доставка ли какво?

 

е добре де от 7 модела които се призвеждат за настолни компютри в сайта се предлагат 6 /липсва модела 2300+/ какво точно ти трябва????

Смятам че е достатъчно.

 

http://www.amd.com/us-en/Processors/Produc...9_11604,00.html

 

AMD произвеждат само SEMPRON?

 

www.amd.com

Link to comment
Share on other sites

NULL VOTE - Аз гласувам за Вали Компютърс но понеже не фигурира в класацията просто ще пропусна да дам гласа си за останалите фирми. Общо взето бих гласувал и за ДиЕ...

Link to comment
Share on other sites

Начи обиколих целия град и никаде нямаше тва ПЦ дето сам ся с него и насякаде казваха че ги няя компонинтите в момента само в Gigahertz казаха нп до 10мин ша го зглобим :) супер се изкефих

Link to comment
Share on other sites

Ами след като подминеш тримонциум към Сточна гара.на първото кръстовище след хотела в ляво.Една ъглова сграда.Мисля че е йълта с голяма кафява блиндирана врата и стълби...

Link to comment
Share on other sites

А къде забравихте Вали БГ.Макар че имат клон в нащо градче от Юли месец.Не са за подценяване.Работят с компоненти само нови. И имат доста добър офис.Аз лично ги посетих 2-3 пати наскоро.И имах порблем те ми го решиха.Тази фирма ще нарастне много в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

А къде забравихте Вали БГ.Макар че имат клон в нащо градче от Юли месец.Не са за подценяване.Работят с компоненти само нови. И имат доста добър офис.Аз лично ги посетих 2-3 пати наскоро.И имах порблем те ми го решиха.Тази фирма ще нарастне много в Пловдив.

Я кажи къде е тва, че вече бях в почти всички фирми от списъка и не успях да намеря това което ми трябва...

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм такъв професионален купувач като доста хора тук , но също мога да кажа, че в Вали действат стегнато и акуратно....когато си вземах едно фортронче от там документалната и чисто търговската дейност бяха на ниво, а когато нямат нещо не те убеждават че " и ей това тука ще ти свърши същата работа "

 

Я кажи къде е тва, че вече бях в почти всички фирми от списъка и не успях да намеря това което ми трябва...

Е ми то адреса го казаха поне 2 пъти, ама ..това е в пресечката след бившия ТОХ...караш 200 метра и гледаш наляво :)

Link to comment
Share on other sites

Абе Вали е яко ама ако може да се мине без ДДС на някой работи ще се най-добре.

 

При тях няма без ДДС. Но пък са много коректни към купувачите.Аз лично съм страшно доволен.А иначе ако си фирмаджия и зимаш в големи количества.Естесвено ти предлагат дистрибуторска цена.

 

Намира се по пътя от стария ТОХ към Ерата но преди нея.ъгловата видео зона всеки е знае на кръстовището между моста и ул 6-ти Септември.та хващаш по улицата и след около 50 м улицата става двойна хващаш дясната и варвиш.Магазина е от ляво на улицата.Пише Вали Бг ако не се лъжа.

Link to comment
Share on other sites

Искат 5000$ оборот месечно за да ти дават на свясни цени.Ако имаха всичко си заслужава ама иначе не.

Link to comment
Share on other sites

Абе Вали е яко ама ако може да се мине без ДДС на някой работи ще се най-добре.

Аре стига бе! И тия тарикати ли искат ДДС... Както не пазарувам от Reset, така няма да ида и при тях. :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Искат 5000$ оборот месечно за да ти дават на свясни цени.Ако имаха всичко си заслужава ама иначе не.

Добре де ...те като са тарикати защо и не да не сме ???? Избираме си "наричаме си" клиент да речем Уарез е....и всеки пазарува на негово име :tongue .Може и да недостигнем 5000$ но поне активите са на 1 място и вероятността за отстъпка се повишава :)

Link to comment
Share on other sites

Искат 5000$ оборот месечно за да ти дават на свясни цени.Ако имаха всичко си заслужава ама иначе не.

Няма такова нещо ;)

Аре стига бе! И тия тарикати ли искат ДДС... Както не пазарувам от Reset, така няма да ида и при тях. :angry:

 

ако си мислиш, че 90% от нещата, които се продават без ДДС са наистина без ДДС жестоко се лъжеш, но пък лощо няма щом има кой да се вързва на този номер фирмите ще продължават да продават "без ДДС" :P

Link to comment
Share on other sites

Ако те устройва SEMPRON 2600+ който е BOX /означава че е с вентилатор произведен от AMD, но сигурно знаеш това/ и е с 3 години гаранция за 112$.

За 10 $ според мен си струват тези поне 30 месеца гаранция повече /поне така си мисля/, че и вентилатор. - Ти прецени

 

НЕ си струват !

Охладителя на АМД е пълна боза!

ТР2 М3 -5-6$ или Spire WRock 4 8-9 $ sa sto pyti po- dobri !!!

Aми това е процесор ве да не е 4акрък , той или работи или не ,аз мисля 4е двата месеца който дават за небоксовите е напълно достатъ4на !!!

А освен това ако поставиш ЦПУ-то в условия при който да се скапе -гаранцията не ти трябва -щото няма да я признаят :))))а ако си го третираш добре в нормални условия ,гаранцията пак не ти трябва ...просто щото няма да се скапе :))))

А и какво ме интересува мен какви са ти глобите ,след като трябва да платя 20% ...аре понякога 10%-отгоре ,когато мога и да не ги платя !

И .....аз никога не питам с ДДС или без ДДС - питам " колко ще ми струва Х за домашния комп и ако не искам фактура ,дават ти цена и си преценяваш ......ВЕ4Е НЯМА ТАКИВА ДЕТО ПИТАТ С ДДС ЛИ ПРОДАВАТЕ ИЛИ БЕЗ ..

Така 4е , КЪДЕТО МИ ПРЕДЛОЖАТ ПО - ДОБРА КРАЙНА ЦЕНА -ТАМ ЩЕ ХОДЯ!

а това за глобите -можеш да се опла4еш на Милен Вел4ев -НЕ ТУК ,но той едва ли ще ви намали ДДС-то ..но не се оплаквай тук защото ..вси4ки знаят колко се пе4ели от продажба на компютри (въпреки 4е по - компютърните вестници вси4ки фирми се оплакват 4е работят за 2-3 % -:)))))ако пе4елиш малко то при4ината не е в ДДС-то а в управлението на бизнеса ти ,ако пе4елиш добре -ПОЗДРАВЛЕНИЯ ,зна4и си намерил вярната формула за БГ-пазара - а ина4е може да да се реши проблема ДДС по много на4ини,но не ми е работа да ви казвам как :)

Link to comment
Share on other sites

Аве искам да се оплача МНОГО от ЕРА-та.

Купих си дъно солтек за 70 $ и тея ми дават някво скапано дъно,което не ми разпознава рама като 333 а като 266,не мога да си дигна лан скоростта на картата повече от 10мб/с,а би трябвало 100мб/с!Ся ще си го сваля,ще отида и ще им дигна скандал на тея!МНОГО ВНИМАВАЙТЕ КАКВО ВИ ПРОДАВАТ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Аве искам да се оплача МНОГО от ЕРА-та.

Купих си дъно солтек за 70 $ и тея ми дават някво скапано дъно,което не ми разпознава рама като 333 а като 266,не мога да си дигна лан скоростта на картата повече от 10мб/с,а би трябвало 100мб/с!Ся ще си го сваля,ще отида и ще им дигна скандал на тея!МНОГО ВНИМАВАЙТЕ КАКВО ВИ ПРОДАВАТ!!!!

Мдаа ,много трябва да се внимава навсякъде ,къде наро4но ,къде без даискат -грешки стават ,така 4е трябва да се внимава ,но в такива слу4аи по-важното е дали ще ти земат обратно и подменят стоката от която си недоволен !

Link to comment
Share on other sites

Мдаа ,много трябва да се внимава навсякъде ,къде наро4но ,къде без даискат -грешки стават ,така 4е трябва да се внимава ,но в такива слу4аи по-важното е дали ще ти земат обратно и подменят стоката от която си недоволен !

Eми би трябвало да я сменят!На 3 седмици е дъното!Имам и гаранция.Набутах се да си зема и САТА хдд за дъното т.ч ще се бия до смърт ако трябва :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...