Jump to content
BulForum.com

Най-добра фирма в Пловдив...


Най-добра фирма в Пловдив..  

1372 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

spored men Era .. predlagat dobro osbslyjvane na niski ceni v kratki srokove pazaryvam ot tqh i sum dovolen .. :)

Pri ERA-ta ne mi haresva 4e dosta 4esto ima razminavaniq mejdu cenovite listi v neta i na mqsto.Drugoto kofti e 4e za edni i sa6ti marki pamet davat po-malka garanciq ot kolkoto sa6tata pamet vzeta ot druga firma.

Az li4no 4akam s netarpenie ofisa na firma VALI

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Taq tema si e napravo za Poll..

Prochetoh vsichki mneniq i nai mnogo glasove sabirat firmite:

 

Glasa

1. Most Computers ~7

2. Era Computers ~7

3. Adroid ~6

4. NOEL ~5

5. Roldex ~3

6. D&E ~3

7. PIC Computers ~1

8. Smart System ~1

9. Reset Computers ~1

10. GigaHertz ~1

 

Ta ako moje nqkoi Admin da prevurne tazi tema v Poll da mogat horata da glasuvat shte e dobre.. mislq che tezi 10 firmi zaslujavat da budat pusnati v Poll-a :P

Link to comment
Share on other sites

Da vi kaja neshto otnosno cenite i DDS-to:

1. ima stoki koito ne mogat da se vzemat bez DDS

2. ima stoki koito mogat da se vzemat s chastichno DDS (primerno 10%)

3. ima stoki koito mogat da se vzemat bez DDS

 

V oficialnite cenovi listi (po vesnici, spisania i internet) se publikuvat cenite na koito se nachisliava dopalnitelno 20% DDS. Vse pak gi chetat i razni danachni i ...

Sami razbirate kak stoi vaprosa. DDS e zadaljitelno! zatova se poluchavat razminavania s cenite kato otidete na miasto. V Plovdiv Vsichki firmi si dostaviat stokite ot niakoi ot golemite vnositeli v Sofia. Az pone ne znam niakoi da si gi vnasia direktno otvan. Moje bi samo Roldex (Soltek i x-net i moje bi Philips drugoto im e ot drugi vnositeli).

 

BLAGODARIA na horata koito kazaha dobra duma za firmata v koiato rabotia - GIGAHERTZ.

 

ako vi interesuva saita ni e www.gigahertzbg.com

 

P.S. firmata predi tova se kazvashe SPEEDWARE a ne megahertz!

Link to comment
Share on other sites

Ot moje bi okolo mesec cenovata lista za klienti na ERA Computer e edno kam edno , toest tva sa krainite ceni niama DDS i takiva gluposti otivash i si kupuvash kakvoto ti tribva na cenite koito sa v saita!

 

—mod note:

same ···› ALL CAPS replaced

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм най-доволен от джаркомпютър - носат ти каквото искаш на следващия ден, коректни са ( не разбират много от това което продават - това е хубаво че не могат да те залудат да си вземеш нещо друго а не това което искаш ти :D ) не те кандардисват да си вземеш нещо друго. Примерно в (M/G)egaHertz започват да те кандардисват да си вземиш еди какво си защото това което искаш ти не хубаво :P , мен такива фирми много ме дразнат (ама аз и затова не хода там де). Също в COMPUTER + когато хода никога не ме кандардисват да си взема еди какво си (обаче цените им са доста високи), според мен хората който искат да продават не те карат да си купиш еди каква си част, защото ти се разколебаваш и не си взимаш от тях :P Разбира се това е мое мнение. И ако се прави РООL моля да се сложи и джаркомпютър.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли нали има такава фирма където продвата монитори  CRT 17 инча  без да им слагат ДДС

Abe pi4 ti ne razbra li ot postovete 4e vsi4ki firmi si slagat DDS vatre v cenata ne 20% a okolo 15-16 %.Ti kato potrebitel otiva6 i im kazva6 iskam ama bez DDS i te ti kazvat gotovo be nqma problem.Mnogo 4esto cenata bez DDS i sas e okolo 2-3 $

Link to comment
Share on other sites

Където 15-16 % там и 20, примерно цените в мост са написани без ДДС, но ги питах, казаха че за съпите работи могат само да направат отстъпка с 10 % ДДС, иначе на евтините може и без ДДС

Link to comment
Share on other sites

Според мен във джаркомпютър е най евтино, цените който виждате на сайта им са 1:1 с тези който ги предлагат в магазина. Цените който са удебелени са без ДДС, а цените който са с нормален шрифт са крайни. Всичко си е със гаранция по колкот се полага, не ощитяват никой! Отидете и вижте, уверете се сами че са коректни, поне аз съм много доволен (за сега). (Някой да не си помисли че работа в джар и затова толкова ги хвала :D - не работа а просто съм доволен потребител на тяхните "чаркалъци")

Link to comment
Share on other sites

Примерно тва нещо

Samsung 765MB 17”, 0.20(H), TCO03, 85Khz, MagicBright 140 $

крайна ли му е цената или ще се слага ДДС

 

Долу пише

*Разликите в цените са изчислени спрямо тези от 10.6.2004 г.

*Всички цени са в долари (USD), без начислен данък ДДС

 

И да питам къде се намира тая фирма JAR, щото никога не съм ходил там

Link to comment
Share on other sites

Примерно тва нещо

Samsung 765MB 17”, 0.20(H), TCO03, 85Khz, MagicBright 140 $

крайна ли му е цената или ще се слага ДДС

 

Долу пише

*Разликите в цените са изчислени спрямо тези от 10.6.2004 г.

*Всички цени са в долари (USD), без начислен данък ДДС

 

И да питам къде се намира тая фирма JAR, щото никога не съм ходил там

Крайната цена на монитора е 168$ +/-2$ - обади се да питаш какво ще ти кажат.

Link to comment
Share on other sites

Awe Era Computer niamat ravni! Tva e maina! I ima tam edin deto e ot Lokoto! ;)

Верно е така "Era Computer niamat ravni" :punk аз работя само с тях :) работил съм и познавам всички останали но мога да кажа, че за нови са ERA a за втора употреба Изот сервиз други няма(най малко пък Д&Е :sick )

А след тях съм АЗ :woot

 

PS:A на фена на Локото много поздрави :P

Link to comment
Share on other sites

Адроит :) и мускулна треска имам от ходене :)

тел.-032/631-346

тел./факс-032/637-963

 

 

Колкото до цените не виждам какво значение имат 1 ~ 5 $ разлика му отделните фирми !

Да бе само където в една машина има около 13 компонента и със средна разлика от 3$ прави 39$ или 64лв. което за някой си е бая разлика :)(а май има хора на които това им е половината заплата) :cry така че иди им го обесни на тях :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

lele male tuka ste sa poburkali s tia firmi. az sam bil do vsi4ki firmi v pld.ne moje da sudish za edna firma samo po cenite.trqbva da se vidish i s personala za da vidish do kolko sa kompetentni.po princip povecheto firmi kupuvat or Reset. no Reset si prodavat baq skupi4ko, ne e za djoba na vseki no ne prodavat si4ko skupo.az predi si zimah ot tam komponenti - samo za lan - zashtoto takiva mi trqbvaha.edinstvenoto koeto ne mi haresa e otnoshenieto kam klienta. vednuj vurnah lankarta zashtoto ne raboti.kogato q kupih prodavacha q izpusna ma vikam are sha vurvi. ma ne ne trugna i q vrustham i onq mi se kara i mi kreshti - "vie si kupuvate karti ma ne znaete kak da gi naglasqtate - to si ima protokoli za nastroika" - razni takiva. az sam spokoen 4ovek i vikam mi shtom kazvash sigurno e taka.kaza mi sled 2 dni da mina da vidq kakvo sa napravili. i otivam az i onq mi se izvunqva i vika he taq lanka mnoo problemi prai eto vi edna nova.pone nova dadoha :). drug put im nosih switch shtoto adaptera grumna i mu kazvam 4e e ot tva da mi go smeni. toi mi sa kara (zabelejka pak sushtiq beshe) i mi kazva 4e ne e ot tehnite. a az mu vadq switch i garancionna karta s nomera i si4ko. i drugite tam i te taka tvurdqt - o toi ne e ot nashite vie ste go podmenili. vikam awe hora za kvo mi e da go smenqm.i mi kazaha 4e shte proverat ako ot sofia kajat 4e ne e tqhen shte si poema putnite i adaptera na moia smetka. malii tva stana bahti post-a sigurno shte me reznat ^ ^. ta otivam pak sled 2 dni i onq mi se izvinqva pak i kaza 4e e tqhen prosto sa smenili adapeterite na samite switchove s po-novi. vikam huu i 4ao. izleznah si i otivam pak sled 2 dni. si4ki mul4at dava mi swticha i si otivam. ot togava ne pazaruvam tam.sq reseta ne e edinstvenata firma.D&E podkrepqm-4e sa uligofreni.era sam kupuval nishto losho nqmam da kaja.adroita sa huav serviz i tam sam bil. imat dobur personal. mosta davat evtino no rabotqt s ograni4eni marki - Asus Gigabyte i ECS. sq ako iskam da si kupq MSI video karta i trqbva da hodq drugade :(. az si kupuvam ot Dragon Computers - poznavame se veche ot 3 godini i kupuvam ot tam. taka ili ina4e te sa diluri na Reset. tui4e stokata e kachestvena shtoto q zimat ot tam. po huu daje 4e ne se sbluskvam s oniq ot reseta shtoto sa mnoo neliubezni :(((((((((. ta az sam dovolen ot Dragon. tva e.

Link to comment
Share on other sites

А случайно да знаете продават ли се в Пловдив продукти на Vantec или по-специално ей такива фенчета:

 

http://mallone.data.bg/5.jpg

http://mallone.data.bg/VantecUVLEDFan3.jpg

 

 

П.С.Сори,че са не са във warez,но няма място.

Link to comment
Share on other sites

djgorro,вероятно на мен говориш и ако ми прочетеш поста ще видиш какво търся.

Link to comment
Share on other sites

ami za vsi4ko po moito pc se grigat ot ERA...li4ni frnds na ba6ta mi..vinagi sa korektni..pravqt otstapki...i kogato gi vikne6 da ti pogledant pc-to...idvat barzo ;)

Link to comment
Share on other sites

ami za vsi4ko po moito pc se grigat ot ERA...li4ni frnds na ba6ta mi..vinagi sa korektni..pravqt otstapki...i kogato gi vikne6 da ti pogledant pc-to...idvat barzo ;)

To tva e 6toto sa frindove na ba6ta ti ;) Pak moje bi i zaradi teb

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...