Jump to content
BulForum.com

За медиците ни в Либия


veseo

Recommended Posts

Не очаквам че такова нещо може да се случи. Никой няма да им даде толкова пари :) Би трябвало да са доволни на това че са тук при семействата си и че са заедно.

 

Мисълта ми е че в крайна сметка всеки може да си говори каквото си иска. Дразни ме това че веднага ги осъждате все едно е станало. Друг ги решава тези неща.

 

Хората които сядат да пият ракия в понеделник от 10 сутринта... редовно си искат пари от държавата и силно вярват че тя е длъжна да го направи. Смятам че са си в правото, а Вие не се правете на съдници защото не сте.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Адски нагло ще е медиците да искат пари от Българите!Ма аз не се учудвам!Преди 8 години те са били предупредени че Либия готви нещо,но са останали за да печелят пари!Не ме разбирайте грешно!Много се радвам че ги пуснаха,но това е за мен е достатъчно!Сега за тях трябва според мен да се спре да се говори и да си почнат нормален живот!България има и ще има много по сериозни проблеми от медиците!Платените телевизии използват момента и един месец няма да се говори нищо друго освен за медиците!И така тихичко хляба ще стане 1 лев тока ще расте и така всичко ще си върви по стария начин!Явно обикноенните хора сме винаги с пръст в устата!

Link to comment
Share on other sites

Не очаквам че такова нещо може да се случи. Никой няма да им даде толкова пари :) Би трябвало да са доволни на това че са тук при семействата си и че са заедно.

 

Би трябвало, но не са доволни.

 

Мисълта ми е че в крайна сметка всеки може да си говори каквото си иска. Дразни ме това че веднага ги осъждате все едно е станало. Друг ги решава тези неща.

 

От една страна - всеки може да си говори каквото си иска... От друга страна обаче - ние не можем да си говорим каквото си искаме, щото те дразним... Ние не сме всеки... Явно могат да говорят само съгласните с теб... Те са всеки.

 

Хората които сядат да пият ракия в понеделник от 10 сутринта... редовно си искат пари от държавата и силно вярват че тя е длъжна да го направи. Смятам че са си в правото, а Вие не се правете на съдници защото не сте.

 

Смяташ, че са си в правото?! Хората дето редовно си искат пари от държавата и си вярват, че тя е длъжна?!

 

Последното изречение с пълна сила би трябвало да важи и за теб. Ти съдник ли си?

Link to comment
Share on other sites

Така е. Няма какво да добавиш - стига си се оплитал като пате в кълчища в дебрите на собствените си неориентирани мисли... Грешка - макар че не го осъзнаваш, но това не са дори твои мисли.. .това са насадените в манипулирания ти от медиите мозък мисли... Ето ти четиво. Чети и се опитай да погледнеш със своите очи, не през очите на медиите, опитай се да погледнеш по-широко и по-дълбоко, не само в посоката в която искат да те накарат да гледаш..

 

http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=362221

http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=362236

http://nabludatel.blogspot.com/2006/12/blog-post_23.html

Link to comment
Share on other sites

Понеже пак стана твърде лично...

 

"Вчера Бойко Борисов, преоблечен като съпругата на френския президент, освободи българските медици."

Link to comment
Share on other sites

Адски нагло ще е медиците да искат пари от Българите!Ма аз не се учудвам!Преди 8 години те са били предупредени че Либия готви нещо,но са останали за да печелят пари!

 

Вижте,може ракия да са варили,може да са се чукали с джагалите...Малко са хората който се връщат от там нормални,без да са лежали и един ден в зандана.Защо са отишли-защото тука ако ти премажат детето-пияната изродка я пускат след 5 дена под гаранция,защото през ноща ако си вадиш хляба ,някой луд може да те заколи и го съдят условно,защото тука Митьо очите и Маджо са светци.Защото тука се трепеш като вол и шефа ти има право да те изрита,щото днес не му е кеф.Защото тука в 80% от случайте нямаш право на болнични.Ей затова обикновенния човек се хваща за сламката.Сиропуло е отишла да изкара пари за детето си ,да може да учи,...всяка една си има причина поради която е отишла.Дори да са виновни за алкохола и секса,шибаната ни държава ги остави за жертвени агнета.А българка да направи нещо в болницата ,без да виси джагалка над главата и,забравете.Не забравяйте,че Бенгази е най-здравата опозиция на лудия Кадафи ;) .Мислите ли,че филипинките са били "света вода ненапита" ,или полякините ,които като дойдат на почивка за 10 дена в БГ и строшат 15 к..а.Но те имат държавници,мислещи хора.По криви от дявола да бяха държавата беше длъжна в началото да не ги оставя на кучетата.Пък като си дойдат тука,ако искат да им се карат,порицават и т.н.А те разправяха хотели,бели чаршави и ресторанти....И оня малоумник тъп гнусен педал " Ми ако са виновни".Трябваше Костов и Михайлова да ги разменят за сестрите....И ако искат компенцации сестрите-да трябва да им дадат ,от сметките на великите дрисльовци -Костов и Михайлова

Молете се на Бога да не закъсате в чужбина.Колко дена седяха в моргата тримата алпинисти ?Ако бяха изкачили върха -вестници,списания-слава.Нещастие-те са си виновни,аре да гният там.Не разчитайте никога ,че посланника ще ви окаже помощ.Ако се вдигне гюрлутия,може,ама иначе ...бития си е бит .... :cry

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да са виновни по принцип за много други неща не виждам какво търсите вина в политиците. Правово нищо не са нарушили. Ежедневно извън България биват арестувани българи за престъпления. И какво? За всеки да се пъним да си ги искаме тук да ги съдим? Кой какво изтеглил или не изтеглил не се знае, нашите като са видели, че другите зачезват защо са останали?

 

Как не разбирате, че закона си е закон независимо колко прост. В Либия е незаконно да се произвежда и продава алкохол. Съзнателно са нарушавали сериозни (в Либия) закони, а пък това, че било да съберат пари за незнам какво си никак ама никак не ги прави невинни. Има нарушение, трябва да има и наказание. Не е заслужено това, което изживяха за един алкохол и едно лепнато обвинение, но ако не бяха нарушавали закона мислиш ли, че така ще могат да си ги държат толкова години на фалшиви и скалъпени обвинения? Айде помислете го малко де, баси. Стига сте слушали какво казват по БТВ. Костов бил виновен, Михалова била виновна... айде докажете го в съда това както си му е реда де! То те можеха да са си мошенници, но поне ставаше нещо в държавата за разлика от сегашните, които са си само мошенници. И стига сте ревали крокодилски сълзи само за трагедиите по новините, защото има много по-страшни и те никога не биват отразявани, защото там няма пари, няма сензация, няма слава и няма как някой да се бие по гърдите.

Link to comment
Share on other sites

И стига сте ревали крокодилски сълзи само за трагедиите по новините, защото има много по-страшни и те никога не биват отразявани, защото там няма пари, няма сензация, няма слава и няма как някой да се бие по гърдите.

 

Точно,БТВ и Нова тв са най-големите сеирджии.Миролюба Бенатова пък ще те смачка,само и само да направи репортаж за 5 кинта.

Но това което го написах по-горе,въобще не е повлияно от комерсиалните им репортажи.

Link to comment
Share on other sites

...И оня малоумник тъп гнусен педал " Ми ако са виновни"...

 

Значи викаш ако ще и да са виновни, да не ги наказват, само защото са българи? Или е АБСОЛЮТНО невъзможно да са виновни, та обиждаш хората, които все пак си отварят поне малко очите?

 

Но това което го написах по-горе,въобще не е повлияно от комерсиалните им репортажи.

 

Като гледам какво пишеш, не си на повече от 16 години, което автоматично елиминира вероятността на 8 години да си се интересувал живо от политиката. Дам, "Трябваше Костов и Михайлова да ги разменят за сестрите....И ако искат компенцации сестрите-да трябва да им дадат ,от сметките на великите дрисльовци -Костов и Михайлова" е от лични спомени, не от това, което медиите и мама+татко (пак косвено медиите) ти казват ;)

Link to comment
Share on other sites

ами добре тази тема е за медиците , те се върнаха и сега ?!?!?!

да затворим темата ............

все пак някой хора тук са много прави , има много българи който не само са били по чуждите затвори и даже там и са си умрели и какво , за тях нищо , а тука , ем са били предупредени , че ще се стане страшно ако останат да работят и пак са си останали , заради какво ? Заради паричкитеееее, и сега какво , че те хиляди хора ходят наван да работят и някой да ги пита какво става с тях ? НЕЕЕЕЕ

а тука сега заради алчността на няколко , ние обикновенните хора трябва да си плащаме , че и държавата така "добре" се развива, и сега още мизериии ...........

Радвам се че поне някои от хората заминали навън да работят и е станал Гаф са се върнали , но не само те, има още много Българи навън , обвинени, а са по невинни от Медиците .

Link to comment
Share on other sites

Pit BULL,така е,защото сега те са параван,за да се прават пари...

Не били доволни,че ще получават 200 лв заплата тук,колкото всички нормални сестри,че тия да не са нещо повече,да не са позлатени?Искат обещетения и да се пенсионират,е да ама,не...Това не е справедливо спрямо 7,8 млн български граждани.Има една руса толкова надута и алчна,че нямам думи,седнала дават я по телевизора и гледа надменно,една стинка да не видат.И ако другарите се излъжат да им дадът нещо,сигурно ще стане гражданска война.Това показва,че ние сме утрепки,а те са нещо повече.

 

ЕДИТ:Темата вече може да промени,щото не са в Либия.

Link to comment
Share on other sites

С 400 милиона $ могат да се спасят много повече от 7 живота. Има многа нуждаещи се хора многа от тях са деца и живота е пред тях. Колкото и грозно да звучи за мен с тези 400 милиона могат да се спасят поне 400 живота което е много повече от живота не 7 българи при това не съвсем невинни които се държът нагли пред народа който ги спаси - и ако това не е наблагадарност.

Link to comment
Share on other sites

ЧЕСТИТО, ДРУГАРИ!

 

Дадохме парите, взехме медиците, сега опрощаваме и дълга на Либия към нас! Това е паметен ден в българската история! Да живее българия! ( умишлено с малка буква ).

Link to comment
Share on other sites

и сега в крайна сметка си показаха жалките , алчни лица тея така съжалявани "медици" , ако това са българските медици , значи много малко са свестните хора който трябва да се грижат за нас докато сме болни , айде (ДЖА) от тука, селяндури , има деца , които живота е пред тях и за някакви си 50-100 000 ще са на крака , а тука се дават (или поне така се казва) луди пари заради 7 уж невинни който отишли навън да лекуват и искат след като се върнат и чак да ги пенсионират , е извинявам се и аз ще ида на бригада и като се върна искам да съм Пенсионер, на 25 ,

Питам ви Съфорумци ,ще ме подкрепите ли да стана пенсионер на 25 години ,затова че съм бачкал за благото на някоя друга държава , а не за нещо полезно за България и вас ?

 

:sick

Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме, че тези пари не са директно за медиците, а (поне на думи) трябва да са обезщетение на семействата и да покрият разходите по лечението на тези заразени деца.

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е защо тъпия Първанов се бие по гърдите, че той ги освободил. Освободи и ги помилва КАДАФИ! Благодарение на КАДАФИ те се върнаха тук. Не защитавам либийците, просто показвам каква е реалността. Договорката беше той да ги пусне да лежат тука в сливенския затвор. Да си излежат доживотните. Но веднага щом слязоха, Гошко се изяви като трети подред освободител ( след Кадафи и Саркози, може би и след шейха на Катар, незнайно защо ) и се изказа: "Аз ви помилвам" wtf? :huh:

Link to comment
Share on other sites

аз казах, че няма да пиша, но явно има и други хора, които мислят като мен. сега се връщам от бачкане и майка ми вика "тея искат да съдят държавата". възмутих страшно много. колко пари се дадоха за тея хора, колко пъти семействата им пътуваха да ги видят, господ знае колко пари са се дали за освобождаването им и колко ще се дават тепърва. сещате се от къде са дошли и ще идват паричките за всичко това. а тея нещастници искат още, че даже и разни кампании им правихме тука не сте сами - бла бла бла. еми да им *** майката да ги бяха избили като кучета в тая либия. закво трябва аз, майка ми, баща ми и всички вие да плащате за алчниците? подкрепям горното мнение, че с 400млн. можеха да се спасят много повече животи отколкото тея смешници! е сега вече можете да ме псувате :D

Link to comment
Share on other sites

Още малко и ще им издадете смъртни присъди, тук в България. Оливате се, чесно. Аз лично не съм чул някоя от медицинските сестри да има някакви претенции. Роднини, та роднини. Роднините кучета ги яли. Ще започна да се възмущавам, когато някоя от сестрите започне да предявява някакви искания лично.

Link to comment
Share on other sites

Още малко и ще им издадете смъртни присъди, тук в България. Оливате се, чесно. Аз лично не съм чул някоя от медицинските сестри да има някакви претенции. Роднини, та роднини. Роднините кучета ги яли. Ще започна да се възмущавам, когато някоя от сестрите започне да предявява някакви искания лично.

дано да си прав, защото наистина е много жалко от тяхна страна :(

Link to comment
Share on other sites

Въз основата на всичко седят много пари,които дадоха на либийците да си дръпнат обвиненията,нали,кога либийски мангал е виждал толкова пари,а уж правени,ГЛУПОСТИ.Що се отнася до сестрите,те са прави,спомнете си колко време правителството ни нехаеше за тях,при това няколко се смениха,докато нашите жени бяха бити,измачвани с ток,хранени с боклуци,с невероятно нищожни условия на живот,само те знаята ясната причина,а и не бързайте да ги съдите,помислете за психичното им състояние,ако дори грешат помислете дали това не причината,а и държата им дъжи страшни компенсации според мен,добре,че се намесиха от международната общност,иначе......

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е защо тъпия Първанов се бие по гърдите, че той ги освободил. Освободи и ги помилва КАДАФИ!

 

Ич не си в час. Кадафи - твоят идоол нямаше за какво повече да ги използва...що не ги освободи преди 3-4 години когато се разкри, че всичко е една измислица, а доказателствата подправени ?

Link to comment
Share on other sites

Ич не си в час. Кадафи - твоят идоол нямаше за какво повече да ги използва...що не ги освободи преди 3-4 години когато се разкри, че всичко е една измислица, а доказателствата подправени ?

 

Не си в час ти. Точно през последните години медиците бяха "златна мина" за Кадафи. Лудия полковник не е толкова загубен и си ги използваше до последната секунда в пазарлъците с цел постигане на програмата максимум. За това най-голям принос разбира се има другаря Иван Костов. Аз лично ако бях на мястото на Кадафи щях да му изпратя 100 камили в знак на благодарност. Знаеш ли пък, може наистина да му е пратил нещо. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...