Jump to content
BulForum.com

За медиците ни в Либия


veseo

Recommended Posts

Пак запяха песента за компенсациите. "Само" 10 000 лева им били дали. За апартамента нищо се не споменава. Е какво повече да им дадем? Доживотна държавна издръжка? По колко хиляди $ ще им е удобно да им снасяме на месец? Вместо да се опитат да продължат живота си, те продължават да се стремят към държавната(или чиято и да е друга) цица...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

вече ми писна от тея сестри , значи за едни може да имам за други не, колко хора са навън в много по лошо положение, и за разлика от сестрите, останалите поне може да се каже че са НЕВИННИ

Link to comment
Share on other sites

Ебахти наглостта. Сега отидоха да просят в ЕС. Едната по новините сега вика " понеже европейският съюз ни принуди да подпишем споразумение да не съдим Либия, сга той трябва да ни обезщети. "

Не знам тия хора се самозабравиха, ми нали Ес ги освободи, да не бяха подписали да видим къде щяха да се сега. И най-интересното е, че Ашраф излезе по-голям българин от тия сестри. Те си мислят, че цяла Европа им е длъжна, вместо те да се чувстват длъжни да са благодарни

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Регистрирахте се на 8 август и от тогава до сега се напъвахте да родите тези няколко генални реда в отговор на моя пост?! Ей голям зор трябва да е било... И сигурно много ви гложди от вътре факта, че хората се отнесоха така негативно към желанието на медиците да си оправят живота на техен гръб, та месеци след това още не можете да го преживее... кофти ли ви е нещо? Да не сте нещо роднина? Да не чакахте и вие пари от тия обезщетения? Е съжалявам. Не съм ви аз виновен, че хората не вързаха на това безочие. Преживейте го вече - не стана, няма пари. Намерете си друго занимание.

 

Сега остава да ми обясните и как Стависки също трябва да го оставят на мира - поутрепал там някакви младежи, голяма работа, той е национална гордост, трябва да му платят обещетение за психическата травма, дето са му я причинили тия неразумни младежди, дето са се хвърлили върху Хамъра му с превишена скорост при това... А някои искат да го съдят, ебати наглите типове, а? Как мислите вие? Я споделете с нас... и не бързайте - види се бавно мислите, спокойно - след месец, два, три - споделете... ние ще почакаме да формулирате що годе смислено изказване... На такъв тип ми приличате...

 

Както и предполагах, поредния празнодумец с големите претенции :D . Как така от толкова редове не отдели поне един за конкретен коментар към моите редове, които са конкретен коментар към предишните твои :huh: ? Нещо не успя да родиш нищо и си намери други доводи, че и други принципи чак, нали...като не ти вършат работа принципите, ще изкараш други :D . Нали уж това са ваши думи:

 

Като не останат разумни и логични аргументи в спора - минаваме към нападки и квалификации върху личността на опонентите, не върху тезата им. Позната тактика на губеща страна.

 

Та не знаех, че има срок за писане, отговаряне и прочие. Кофти дивиденти се опитваш да черпиш. Това, че съм застъпник на медиците е поредното Ви мисловно недоразумение. Чак когато има съдебен иск, тогава ще бъдем от едната страна на барикадата с негативните мнения. До тогава обаче коментирането на нещо подобно ми се струва безсмислено. Нима това бе толкова трудно за разбиране от вашия мироглед? :unsure:

Това за Стависки вече ме накара да се замисля с коя точно част на тялото го измислихте и как точно го свързахте с мен :laughing: . Имате доста недоразумения и противоречия, оправете ги и не ни правете свидетели на тях, ако обичате. B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...