Jump to content
BulForum.com

Brüno


Recommended Posts

  • 1 month later...

Забранен в Украйна :)

 

Не съм го гледал, но от това което видях на трейлърите в Синемасити, не бих дал и 1 стотинка, за да го гледам. Което не пречи да е оглавил веднага боксофисите в САЩ. Ама то и от Азис стана шоумен-милионер... :)

Та Борати, Реджепи и Брунота ще минат без мен.

Link to comment
Share on other sites

Реджепи не могат да се сравнявт с Борат или Бруно.

Между другото одеве когато ходих в Синема сити за да гледам "Обществени врагове" изрично ми казаха че за да се гледа и той и Бруно трябва да имаш 16 години иначе въобще не пускат.

Link to comment
Share on other sites

Реджепи не могат да се сравнявт с Борат или Бруно.

Между другото одеве когато ходих в Синема сити за да гледам "Обществени врагове" изрично ми казаха че за да се гледа и той и Бруно трябва да имаш 16 години иначе въобще не пускат.

Да и на мен ми направи впечатление възрастовото ограничение.Въобще доста съм впечатлен от Синема Сити и повече едва ли ще отида във Фламинго въпреки значително по-ниските цени!

 

Колкото до Бруно-определено ще е смях като се има на превид какъв изрод е Саша :D :D :D .Утре съм на Хари Потър(с брат ми :D ) ...днес може да ида на Бруно :P

Link to comment
Share on other sites

Трябва да е позволено само за мазохисти.Аз лично съм адски разочарован от този филм.Рядко съжалявам,че харча пари за глупости,но за тия 8лв. направо ме е яд.

Link to comment
Share on other sites

Гледах го и аз. Образът на Борат повече ми хареса. В Бруно Саша направо си изгрубя. Очаквах повече нормална простотия.

Моят съвет е да не го гледате на кино.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам за какво тоя филм се рекламира по всички възможни места, включително и половината български сайтове, като че ли е накакъв шедьовър. Ясно е на всички, че награди за каквото и да е няма ва вземе. Естествено, че ще го забранят украинците, след като ясно виждат, че се пропагандира една олигофрения родена от бавния мозък на някакъв "режисьор" и изиграна от някакъв бездарен евреин...

Не съм го гледал още филма, ще го направя сигурно, обаче след като съм гледал Борат, ми е ясно с какво впечатления ще съм... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Тоя филм е една от най-гоелмите помии които някога са създавани...

ТОВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ПОМИЯ създадена до сега!Тоя филм беше толкова прост,че няма на къде.Почнах да го гледам с идеята,че ще е наистина голяма малоумнища и пак останах супер изненадат...просто нямам думи колко болен тряа да си,за да го направиш това.Адски много се радвам,че не дадох 8 лева за кино!За тоя филм и 1 левче не бих дал!

 

Нищо чудно че жената на Саша го е зарязала :D

Link to comment
Share on other sites

Филма определено е по-слаб от Борат. Този път са засегнати други теми и аспекти, като на места доста сполучливо се е справил лудият евреин. Малко в повече ми дойде гейщината, но като цяло оценката ми за филма е положителна.

 

Разбира се тези, които нищо не разбират и нищо не виждат ще разправят, че филма е тъп, гаден и прочее. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Филма си е точно в стила на предишните 2, просто има доста повече гнус и тва пречи на мн хора да усетят на къде бие идеята :rolleyes: И на мен ми беше гадно да гледам... тва което гледах, ама се пак си мисля, че филма не е толкова лош :laughing: Има си я и идеята, има си и няква засегната тематика, има си квото се очаква да си има, а от там нататък, нещата са въпрос на стил на представяне, който в случая е доста груб, натуралистичен, директен и най-вече провокиращ, което не би трябвало да прави тооолкова огромно впечатление, още повече, че си знаем с кого си имаме работа :D

Link to comment
Share on other sites

Филма определено е по-слаб от Борат. Този път са засегнати други теми и аспекти, като на места доста сполучливо се е справил лудият евреин. Малко в повече ми дойде гейщината, но като цяло оценката ми за филма е положителна.

 

Разбира се тези, които нищо не разбират и нищо не виждат ще разправят, че филма е тъп, гаден и прочее. :laughing:

Значи на теб ти хареса на телевизора/монитора ти 15 секунди да се вее нечии чеп?Или когато малкия китаец му засмука топките с прахосмукачката?Или като му сипваше шампанско от задника?

 

Единствения момент който намерих за смешен в т.нар. комедия,беше когато каза на оная с кофата на главата "Харесвам шапката ти" :laughing:

 

 

Edit:Представям си за "Списъка на Шиндлер" сигурно ще изпишеш една страница с разсъждения,щом си намерил толкова смисъл в Бруно.

 

Edit2:А може би грешката е в мен.Че очаквах дебиларски филм,на който да се смея,а не нещо с дълбок смисъл и идея O_o

Link to comment
Share on other sites

За разлика от тези, които гледат тъпо картинки и не разсъждават аз съм разбрал какво точно осмива този филм и смятам, че е направен добре. Пак повтарям - който не може да вникне в идеята на филма и не разбира за какво става въпрос няма как да разсъждава различно от тебе. Ти просто нищо не си разбрал и си видял един х♚й и няколко гея. Хич не се и учудвам - не си само ти. Този филм не е от вашите блудкави, пикливи, безсмислени американски тийнейджърски боклучави комедии, които не стават и за кенефа.

Link to comment
Share on other sites

За разлика от тези, които гледат тъпо картинки и не разсъждават аз съм разбрал какво точно осмива този филм и смятам, че е направен добре. Пак повтарям - който не може да вникне в идеята на филма и не разбира за какво става въпрос няма как да разсъждава различно от тебе. Ти просто нищо не си разбрал и си видял един х♚й и няколко гея. Хич не се и учудвам - не си само ти. Този филм не е от вашите блудкави, пикливи, безсмислени американски тийнейджърски боклучави комедии, които не стават и за кенефа.

 

Едно е да има някаква загатната идея, съвсем друго е тя да е реализирана както трябва, едно е филма да е провокативен, друго е да е откровенно просташки и идиотски... Тва ми намирисва на модерното изкуство - всеки бездарник изсере някое лайно и ако не е оценено, казва че не разбирали изкуството... Аз се придържам към оценката която ония дето му оценяваха шоуто дадоха: "Describe the show with one sentence. -The worst piece of crap I've ever seen!"

Link to comment
Share on other sites

Ами някой може ли да ми каже каква точно е идеята във филма и какво е осмято, защото аз все още не съм гледал филма и се колебая дали има смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Едно е да има някаква загатната идея, съвсем друго е тя да е реализирана както трябва, едно е филма да е провокативен, друго е да е откровенно просташки и идиотски... Тва ми намирисва на модерното изкуство - всеки бездарник изсере някое лайно и ако не е оценено, казва че не разбирали изкуството... Аз се придържам към оценката която ония дето му оценяваха шоуто дадоха: "Describe the show with one sentence. -The worst piece of crap I've ever seen!"

"Под идиотската повърхност Саша Барон Коен е политически прозорлив комик, който откри находчив начин да разбуни духовете по сериозни социални проблеми – като засити и собствения си ексхибиционизъм."

Link to comment
Share on other sites

Ами някой може ли да ми каже каква точно е идеята във филма и какво е осмято, защото аз все още не съм гледал филма и се колебая дали има смисъл.

 

Ти искаш някой да ти разкаже филма ли? Седни и го гледай и се опитай да вникнеш в него. Като не ти хареса - спри го и го изтрий.

 

"Под идиотската повърхност Саша Барон Коен е политически прозорлив комик, който откри находчив начин да разбуни духовете по сериозни социални проблеми – като засити и собствения си ексхибиционизъм."

 

Именно - ама 85% не го разбират, защото гледат, без да виждат.

Link to comment
Share on other sites

Ти искаш някой да ти разкаже филма ли? Седни и го гледай и се опитай да вникнеш в него. Като не ти хареса - спри го и го изтрий.

Не искам да ми го разказвате. Нали казваш че ти си разбрал какво е посланието на тоя филм и какво точно осмива. Това искам да разбера, а не да ми се разказва филма.

Link to comment
Share on other sites

Цитата по-горе ясно обяснява за какво става въпрос във филма. Оттам нататък трябва някой да го разкаже. И що за логика е да се разкаже един филм с 3-4 спойлъра, СЛЕД което да го гледа някой? Нещо не откривам такава. Или гледай или не гледай - парио не ти искат хората.

Link to comment
Share on other sites

За мен има разлика между това да ми кажеш с 1 или 2 изречение каква е поуката от филма, какво се осмива в него и какъв му е замислъла- като например" Ами осмиват се префърцунените гейове или пък осмива се стремежа за известност на всяка цена и със сякакви средства, или пък замисъла е в това да се покаже еди ков си" и това да ми разкажеш филма и да почнеш да ми казваш какво става кой какво прави и т.н- това за мен е разказване на филма.

П.П Все пак филма го гледах, лично на мен доста повече ми хареса от Борат и доста по-гладко и бързо ми вървеше от него. Самият хумор и бъзиците в тоя филм ми хареса повече и според мен над Борат. За мен Борат си беше няква пълна тъпня дето дори и хумора не беше хумор, а всеки го величаеше тоя филм все едно е някъв шедьовър.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...