Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Не че е лоша идея, но е на грешния сървър. С Дивайн или с Тауър го дигна? laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

С хубаво парти на ръка. 7на7 на сървъра малко хора ни се опираха. Баща ми почина преди месец и половина и заебах играта, нито имам време нито желание вече.Ако не бях спрял щях да съм 97/98 вече сигурно.

Link to comment
Share on other sites

С хубаво парти на ръка. 7на7 на сървъра малко хора ни се опираха. Баща ми почина преди месец и половина и заебах играта, нито имам време нито желание вече.Ако не бях спрял щях да съм 97/98 вече сигурно.

 

Разбирам, при нас обаче всичко започна от нулата и не съм сигурен дали на Бартз има 95 изобщо, но е възможно... Проблема, братле, е че няма какво да правя в Кронос... Ние сме над 50 души сериозни играчи в Бартз, клана ни е около 170 героя, сравнително задружни сме. Аз дори се водя от несериозните играчи, защото играя за забавление, не за да изпълнявам директиви. biggrin1.gif

 

ЕДИТ: Току що разбрах, че има поне два кретена 97 при нас... Facepalm14.gif

 

Запази героя, ако въведат трансфер ще го докараме при нас - аз ще платя трансфера. След това може да го ползваме комбина. Важното е да се запази, защото хийлър 95 е МНОГО сериозен герой.

Link to comment
Share on other sites

To проблема е, че изобщо вече в играта няма какво да се прави, тези с най-много налети пари са пред останалите-това е ясно. Да не говорим за малоумните предмети, които вкараха в играта чрез l2store. Аз героя го почнах края на декември месец 2011 от 1 лвл и за 2 дена го качих 85 понеже имах с кого да играя, бяхме смесено българско/руско константно парти.Едно от най-добрите пвп партита на сървъра, с тия хора се познаваме въпреки,че голяма част бяха откъм черноморието, отделно се знаем в играта от 3-4 години. За няколко месеца направих 6-7 милярда преди да спра играта, след това ги продадох и остана само героя, с арморите му на +4 с резисти на 120, роба и хеви сетове :)

 

Ако искаш да го трансферираш бих ти го предостъпил без проблем да кажем срещу някоя скромна бирена почерпка. Имам още 87 ISS и 86 магче от скука дигнати. :rolleyes: Интерес към играта нямам вече, 1-2 часа игра на Диабло 3 ми е максимума засега.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

За всички носталгични фенове,NcSoft са пуснали в Кореа Classic server official paid,като играта почва отново от Chronicle 1,та да се надяваме ,че ще е успешно и ще дойде и за Европа/Америка.Лично аз бих почнал отново наравно с всички,като се има предвид колко хубава беше играта в началото и всичко мой познати са надъхани отново за часове фарм и обсади с D и C grade екипировка :P

 

http://games.mxdwn.com/news/ncsoft-to-open-classic-lineage-ii-server/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Да върна дългогодишният жест!

На тези дори и трейлърите са им тъпи и липсва каквато и да е красота. Дали ще може да се скача този път?!

Link to comment
Share on other sites

Не,това и е запазена марка :D

Видене,знаеш ли какво стана с акаунтите след като съединиха сървърите и я направиха безплатна,моя герой дали стои все още?

Link to comment
Share on other sites

Не,това и е запазена марка :D

Видене,знаеш ли какво стана с акаунтите след като съединиха сървърите и я направиха безплатна,моя герой дали стои все още?

 

Ако не си мигрирал - не... Не получи ли мейл с последно предупреждение? 

 

====================

 

Феновете на комикса с визия на ниво 6-ти клас, 2-ри срок - отде тоя хейт пак ви облада?  :grin:

 

И след толкова години не измислихте ли нещо ново? Хората пораснаха и остаряха вече, вие като латерна едно и също повтаряте... Няма скачане, няма и да им и никому по никакъв начин не е нужно... На който му се скача и лети - има АЕОН. Има и ТЕРА... Все игри на светлинни години като визия и атмосфера от дъсчените смешки в WOW... Кога по-точно ще осъзнаете, че паралел между двете игри няма как да има...  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Аре, аре... Последния път като ти додох дома и на щайгата ти пърхаше някакъв дълбокоподводен мъгладугер, па ти ми се кефеше къв маунт си си взел..... Пък ся плюеш, нали!?!

Link to comment
Share on other sites

Аре, аре... Последния път като ти додох дома и на щайгата ти пърхаше някакъв дълбокоподводен мъгладугер, па ти ми се кефеше къв маунт си си взел..... Пък ся плюеш, нали!?!

 

Ко?  :JC_golly:

 

Нещо ме бъркаш с някого... 

Link to comment
Share on other sites

Беки я... Много отдавна прекратих наливането на грешни пари там, преди да ми гостуваш... Пък и не бях стигнал особено далече. Фактически винаги ще отчитам като груба грешка похарченото там. 

Link to comment
Share on other sites

Няма хейт - просто изказах мнение, че трейлъра и аз ако почета 2 месеца - ще го направя на това ниво. Искаш ли да видих какво представлява трейлър на игра?! 

клик

 

А Весо ти отговаря с това - което и ти правиш. Не ти ли омръзна едно и също да дъвчиш 6 години вече (играта е на 10, но ти от към 5 - 6 повтаряш това мнение). Погледнал ли си скоро детайлите на играта?! Знам, че не си. Само едно уточнение да направя, защото си в грешка - комиксова визия има Wildstar, тя не е на Близзард. Комиксова визия има и новата на Близз - Overwatch, която е FPS MMO игра.

Link to comment
Share on other sites

А Весо ти отговаря с това - което и ти правиш. Не ти ли омръзна едно и също да дъвчиш 6 години вече (играта е на 10, но ти от към 5 - 6 повтаряш това мнение). Погледнал ли си скоро детайлите на играта?! Знам, че не си. Само едно уточнение да направя, защото си в грешка - комиксова визия има Wildstar, тя не е на Близзард. Комиксова визия има и новата на Близз - Overwatch, която е FPS MMO игра.

 

Мислим дека нещо не си ме разбрал хич. Никога не съм казал, че графиката е лоша - какви детайли да гледам, да не са пренарисували изцяло WOW? Казвам, че визията е на ниво 6-ти клас, каквато е и масата аудитория на комикса... Възможно е ти да си от най-старите играчи вече.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Офф Видене кога стана коминочистач кога ти почерня гъза...  Как за 6 месеца през,които "игра" тая игра разбра точно каква е аудиторията ?

 

Ама да де ти всичко  разбираш само с поглед. 

Link to comment
Share on other sites

Офф Видене кога стана коминочистач кога ти почерня гъза...  Как за 6 месеца през,които "игра" тая игра разбра точно каква е аудиторията ?

 

Ама да де ти всичко  разбираш само с поглед. 

 

Къде пък тук се обади, както обикновено неадекватно? Като оставим, че цяла година пропилях, кой си ти да ми даваш насоки на мене? Че и да ми казваш какво и колко съм играл??? Мозък в тая глава присъства ли? Do not answer! Я си гледай там царството на рандъмнеса! 

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми се драйфа от WOW. Не виждам как някой над 5-ти клас може въобще да прави сравнение между графиката на двете игри. 

L2 e с графика като филмите на Final Fantasy. WOW е пълна с покемони...

 

Отделно, ако си говорим за трейлъри - ESO ги издуха всички, което не пречи играта да е тъпа...

 

https://youtu.be/soKDyDjc3KQ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...