Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

Жоре, в крайна сметка се мушнах и аз в BARTZ, търси ме с моето име. Ти как се зовеш там? Има един клан наши момци.

 

Между дргугото един авер ми казва, че за 3-4 дни е подминал 50... Това са къмто няма и 16 часа игра .... devil.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Да бе, ама това не е Lineage... Не знам какво е, ама не е Lineage.

 

БАШ Линеаж си е! laughing.gif

 

Още една причина да ми се разпали любопитството :D

 

Може ли да се скача?

 

Не, Пеше, нещата са по старому. Но има тонове новости. Като гледам нЕкои как са натопорчени - направо се шашвам. А какви коне яздят разни 85+ герои.... Една камара нови оръжия, армор сетове и т.н. и т.н. и т.н..... ninja.gif

 

Забравих най-важното, дето ще те вкара в правия път (laughing.gif) - вече за босовете не се чака респоун, райдовете са направени подобно на инстансите в УОУ. Има и система, която като се логнеш автоматично започва да ти търси подходящо парти.

Link to comment
Share on other sites

E какво по старому?! До 20 левъл нямаше един куест от Lineage.

 

А пък това SWTOR сега го загледах... Това новата част на Lego Wars ли е? Че така ми изглежда...

Link to comment
Share on other sites

Жоре, има развитие на историята, както с идването на лошия дракон в УОУ. Тук при нас е дошла една много лоша богиня, която има за цел да унищожи света на Аден. Ако понапреднеш, ще видиш, че всички градове имат поражения. До 20 се въртиш още на Talking Island, който изцяло е променен и не можеш да го познаеш. Това както знаеш е една мнооооого малка част от картата на Аден (кишето долу лЕво).

Link to comment
Share on other sites

Да, ясно, изкопирала е всички благинки от WoW, включително и copy-paste на сюжета в Cataclysm... А да ме прощаваш, ама едно от най-забавните неща беше да налетиш върху вражеския клан, докато бият босс и да им го вземеш :P

Link to comment
Share on other sites

Не съм казал, че това е невъзможно laughing.gif

 

Ще питам. КОлегата е напипал цяла група наши момци в БАРТЗ и дори форум им е направил. Аз нямам време да се заиграя, но почнах и там. С ужас обаче устоанових, че може да имаш само два героя. Което не значи, че не можеш да имаш 5 акаунта, примерно. devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Е, пробвах я. Много ще ми е трудно да убедя себе си да играя нещо такова, след като съм играл игри като WoW и SW:TOR... Имам чувството, че графиката е здраво сгомнясана...

Link to comment
Share on other sites

На 1280х720 с всичко на High леко лагва. Като понамалих тук-таме да е medium - върви плавно. Като ми дойде четириядрения процесор и 8-те гиги памет мисля да я опъна по-здраво...

Link to comment
Share on other sites

Всичко требе да е на МАХ бе, момче laughing.gif

 

Днес цял ден ще ги бия! За около час подминах 21 и вече съм на континента.

 

Два ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ много полезни линка за всички играчи:

 

Новите куестове - ТУК

 

Клеймване на безплатните награди - ТУК

 

На практика до S grade човек играе спокойно laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз поиграх сега ама е малко селско. Трябва да взема Камалока 23 и 26 за един куест, ама сега трябва да изчакам да ресетнат, че ако почна да бия ще подмина 31 и няма да мога да вляза.

Link to comment
Share on other sites

Аз изциклих два други куеста, без да ги изпълнявам. Сега Камалока, после ги приключвам двата и би трябвало да докарам до към 35.

От първата Камалока ми падна Mithril dagger... Затова искам да направя и втората.

Link to comment
Share on other sites

Аз изпуснах 23, че скокнах на 31 преди малко... Минахме 26, не видях нещо да ми е дало и 40 минути се мъча с едни инвалиди на 29-ката. Досега щях да съм дигнал поне 2-3 левъла ръчно - тотални некадърници. Вече съм в клана на нашите момци.

Link to comment
Share on other sites

Както ти казах - на 24 часа. Можеш за деня да направиш една малка и една голяма, т.е. 23 или 26 заедно с 29. Аз изпуснах 23 и го прескочих... Ще заеба куеста. А сега ставам близо 37. Така че не си губи времето...

Link to comment
Share on other sites

Започвам сериозно да си мисля дали да се занимавам да чакам тия камалокета... Знам, че е нагло да го кажа на фона на и без това турбинирания левълинг, но ограничението е абсурдно. Ей го сега минах 33, но трябва да чакам утре за 36, че да си изпълня куеста. Междувременно ги изпонаплесках, подхванах Prophet професията и от 38 ме вдигна на 41,7. Един вид ми стопира играта. А тепърва има безплатен гиър да сложа сега и да ги размажа... mad.gif

 

ЕДИТ: Пикал съм ти на камалокето laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Пеше, към 14-15 часа общо игра - 43+

 

shot00000ur.th.png

 

Забележи - безплатно Хомункулус +4, пълен Кармиан сет, топ С грейд бижута. Схемата върви така до 76. Как да не се радва човек беее...devil.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

С бодра крачка се развиваме приятно и скоростно! Мейнтенънса днес ще ми попречи да стигна 61 и да облека А грейд...

 

Играта е изключително приятна, въпрки проблемите на новия сървър... Между другото понеже е толкова празно, пуснаха още един, че едвам се издържа на наплива. За разлика от класическите сървъри обаче на новите има някои трески за дялане, които засега не пречат особено на левълинга, а съпорта работи по проблемите. Само се чудя защо са допуснати такива глупави наглед грешки, но как да е...

 

Изключително приятен е факта, че няма как човек да остане без парти. Поне аз досега където и да ида - веднага ме вземат в група. Сменихме клана, че първия беше смях, а подозираме, че може и да е бил скам. Новата дружина ТАНГРА е стегната група с прилична организация и играещи членове. Като цяло играчите на сървъра са вежливи и отзивчиви и обстановката е доста по-приветлива от тази във Феникс навремето. Ботове не се забелязват, рядко се попада на ПК идиоти.

 

И сега малко нови кадри от позабравената рубрика PEOPLE WE MEET - XVI:

 

shot00002g.th.jpg shot00004yt.th.jpg shot00010ry.th.jpg shot00024zb.th.jpg shot00025p.th.jpg shot00026ph.th.jpg shot00028b.th.jpg shot00029v.th.jpg shot00030in.th.jpg shot00032fp.th.jpg shot00032fp.th.jpg shot00035q.th.jpg shot00036j.th.jpg shot00037q.th.jpg shot00038s.th.jpg shot00039x.th.jpg shot00040qn.th.jpg shot00041z.th.jpg shot00042e.th.jpg shot00043w.th.jpg shot00044s.th.jpg shot00045pb.th.jpg shot00023f.th.jpg

 

Специално за Пешо кадри от масовката, която разказвах онази вечер:

 

 

shot00023f.th.jpg shot00012e.th.jpg

shot00014g.th.jpg shot00017ry.th.jpg

 

За съжаление има по-малко снимки, отколкото си мислех и не се вижда добре клането... С Акамана е играч левъл 86, с него е орка на коня. Жалко, че не успях да снимам тълпата, която го беше фирнала в един момент... Изведе ги извън ТОИ на влакче, след което пак сам се прибра.... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Оле хващам къра! Някой може ли да ми каже к'во трябва да се прави на тия малоумни Kamaloka куестове? Сега мъча тоя в Oren, x53. Утрепахме тъпия бос, след което всички изчезнаха, никой нищо не казва, викат само TOI. Отивам там - кор. При това - голям. Нищо. Никой. Никой нищо не казва кого да бием, какво да правим. Някой може ли да разясни, щото изглежда това е нещо което всички знаят, никой не си дава зор да обясни и подивявам вече!

Link to comment
Share on other sites

Питай бре, кеуеш! Минаваш Камалокето и партито заминава в Тауъра. До кристала има NPC, което ти дава куест, който е веднъж на 24 часа. Събираш 10 броя от мобовете на първия етаж, връщаш ги и взимаш много EXP + TOI token. С TOI tokens после от джуджанката до кристала си взимаш първо RING OF TOI и ко напомпваш до откат. Нивото му се вдига, като връщаш стария + 2 тоукъна = дава ти новия +1 ниво.

 

Гледай да си минеш и Pailaka на съответните нива.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Днес нов ъпдейт и начало на ивент... Най-големият клан на BARTZ ни обяви война, като си спечели мъст до разформироването си. devil.gif

 

Следващите седмици ще бъдат голяма веселба откъм военни стратегии и номера от наша страна. Подготвили сме сериозни изненади.

 

Скоро трява да кача снимки, че все се каня, а времето си върви...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...