Jump to content
BulForum.com

Форумно куку


Форумно куку  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Напротив, основната причина да пиша на английски в тоя форум е, че много често смешното не може да се предаде подходящо на български, та ми се налага. И щом съм изпляскал нещо на английски, то почти винаги е забавно.

 

Прочети ми подписа. Ако не разбира - виновни няма. Ако разбира, но не се смее - жалко. Ако разбира и се смее - евала! :D

 

 

ми дори и с малките ми познания по английски и след като си преведох поста ти .... как да ти кажа не е забавен и не само че не е забавен ми даже е тъп , явно си прихванал някъв английски хумор ако наистина смяташ че тези смешки които пускаш са наистина забавни и радват....... може ама ако си зомбирал 10-12 часа диабло ..... после даже и тъпите ти английски шеги ще изглеждат особено духовити а ако наистина смяташ че всичко което пишеш на английски е забавно ..... всъщност да забавно е ама ако учиш в теническия .... че там липсата на жени трябва да се преодолява по някъв начин ...... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Не мисля, че Стенли-то има конкуренция. Да си сложа шапката прасе и да се таркалям вместо да хода, пак не мога да го бия!

Гласувайки за Афекс му вдигате форумния пенис. :cry ... Давате цел на живота му! :cry

Link to comment
Share on other sites

Психар, останал си с впечатлание, че Афекс живее за тоя форум, а на него дори преди да му е пукало, вече му е между крачолите, колкото да се намира на работа отвреме навреме.

 

Но че ги ражда странни много често - ражда си ги :P

Link to comment
Share on other sites

а защо го няма злобилът?

или пък синия редактор - мидекс?

вентилатора на инцинератора?

вечния пътник - нетруут?

липсват и разните му там психари и психозиси (и съответните им принадлежности), ма сигурно щот са станали скучни откакто пораснаха.

Що няма дътоници, галченцета, снежкота и другите така нататъци?

Изобщо всичко женско липсва или е дълбоко законспирирано зад псевдонимите на разни латентни хомосексуалисти (ай сега никой да не скача и да не се прай на дълбоко засегнат - не съм казал кой е, щото нямам конкретен индивид напредвид, а просто си се кефя на гениалния изказ, щото нали се разбрахме, че съм непогрешим, безсмъртен и всемогъщ. и скромен. да не пропуснем и красив. и скромен отново).

 

 

пак нещо има делене на наши и ваши. гласуването е опорочено, затова няма да ви го печеля. пък!

Link to comment
Share on other sites

Ти за изчаткала жена чувал ли си бе, Мобо? Луда, да. Но семантично "изчаткал" е натоварено с един отенък на гъзария и готиност, които някакси не може човек да си ги представи прикачени към жена. Ти че си за списъка - за там си. Психозиса и той би бил за там, но откак прояде в салатените барове, вече нещо не е същото :( Мидекс не бих искал да го категоризирам както и да е освен по хубави начини, откак го видях на снимките от последната среща малко ме е страх от него.

Link to comment
Share on other sites

Психар, останал си с впечатлание, че Афекс живее за тоя форум, а на него дори преди да му е пукало, вече му е между крачолите, колкото да се намира на работа отвреме навреме.

 

Но че ги ражда странни много често - ражда си ги :P

 

 

а сега се прегърнете и целунете като истински гаджета :lol:

Link to comment
Share on other sites

А, лол, чак сега видях, че го има Пазу, е ся ще вляза през някво прокси да гласувам за него xD.

 

Да, ама не, тъп съм T_T.

 

 

Защо си мисля, че тук е много модно да си форумното куку/гуру/лудак/чудак/селски п*дераст и прочие. Като малките деца сте на моменти, честно.

Link to comment
Share on other sites

а сега се прегърнете и целунете като истински гаджета :lol:

 

За това става дума, Злобиле. Че си ме попикавал от добронамерен, весел смях с постовете си - правил си го. Че е забавно да се четат пoловината от писанията ти - забавно е. Ама като слагаш тапи, дай малко повече усилие, малко по-така ги завърти майка му стара, можеш го, недей да пестиш сили. :D

Link to comment
Share on other sites

За това става дума, Злобиле. Че си ме попикавал от добронамерен, весел смях с постовете си - правил си го. Че е забавно да се четат пoловината от писанията ти - забавно е. Ама като слагаш тапи, дай малко повече усилие, малко по-така ги завърти майка му стара, можеш го, недей да пестиш сили. :D

Не може човек, на който всеки 2ри пост да е "прочетох в едикойси блог", да не е ламя...

Link to comment
Share on other sites

За Антарес е просто хоби.

За афекс също. Или някакъв начин на живот. Негова си работа.

мобо му е през к*ра.

Гримьора вади и пари все пак...

овърман е обективен и доза оригинален ... Не е форумен куку, а точно обратното.

Раптор пие бира. Може - има кег. Ако аз можех щях да имам 2!

пазу е единствения, който се мисли за оригинален. Не знам какво прави тук.

Дядомраз е много от скоро такъв. И то не на всяка манджа, а само в манджата, в която го устройва.

Куру има свободно време. Играе. Ние нямаме свободно време - не играем!

ЛилСтенли е единствения, който не мога да разбера. Поне за себе си.

Link to comment
Share on other sites

Мобо, къде ме слагаш и мене...аз че съм изчаткал отдавна, изчаткал съм...ама при тая силна конкуренция изобщо не се чувствам достоен да се вредя в класацията. :P

Тука няк'ви проксита гледам се каните да ползвате...я не си затормозявайте живота, ами да направим като ония в "Брейниак", когато гласуват за мадамите в караваните - само казвате на кой колко гласа да сложим, събирате по 1 лев за услугата и ме корумпирате със сумата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Що няма дътоници, галченцета, снежкота и другите така нататъци?

Щото за да изчатка някое женско най-напред трябва да има нещо в главата си. Вакуумът не кукурига.

Link to comment
Share on other sites

Браво Ванка - сега може да се пробваш да направиш и психопортрет на жените :laughing:

 

по темата - изчаткалият е само и единствено един-направо е патологичен случай...в редките случаи когато не е напушен...

Link to comment
Share on other sites

За Антарес е просто хоби.

За афекс също. Или някакъв начин на живот. Негова си работа.

мобо му е през к*ра.

Гримьора вади и пари все пак...

овърман е обективен и доза оригинален ... Не е форумен куку, а точно обратното.

Раптор пие бира. Може - има кег. Ако аз можех щях да имам 2!

пазу е единствения, който се мисли за оригинален. Не знам какво прави тук.

Дядомраз е много от скоро такъв. И то не на всяка манджа, а само в манджата, в която го устройва.

Куру има свободно време. Играе. Ние нямаме свободно време - не играем!

ЛилСтенли е единствения, който не мога да разбера. Поне за себе си.

Психара -някой изобщо мърда ли си го от единия в крачол в другия за мнението на тоя индивид ? Хубаво беше се покрил няколко дена , дай ся пак по същия начин :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не са гласували много хора за мен (все пак благодаря на психара за изказването), обаче под закоравялата и маниаклна по върколаците същност в мен се крие разумен човек, който не заслужава първото място, поне така си мисля... иначе освен за празни расъждения не виждам за какво друго е създадена тази тема.

werewolf.gif <- С кой да говоря за да вкара това смайли при тези във форума?

Link to comment
Share on other sites

Психара -някой изобщо мърда ли си го от единия в крачол в другия за мнението на тоя индивид ? Хубаво беше се покрил няколко дена , дай ся пак по същия начин :lol:

Шит. Победи ме.

Link to comment
Share on other sites

werewolf.gif

С мен...но след 12 часа, че иначе няма да е актуално...а после аз ще придвижа молбата ти по каналния ред до Върховния Върколак. :lol:

Link to comment
Share on other sites

С мен...но след 12 часа, че иначе няма да е актуално...а после аз ще придвижа молбата ти по каналния ред до Върховния Върколак. :lol:

Няма проблеми, щом луната изгрее, пм ще получиш, точно в дванадесет часа, смайли върколак ще получиш, предсказанието ще се сбъдне щом с мидекс работата ще потръгне.

:)

Link to comment
Share on other sites

Напротив, основната причина да пиша на английски в тоя форум е, че много често смешното не може да се предаде подходящо на български.
Не може да се предаде, ако ти е беден изказа или си достатъчно некадърен преводач. Но е нормално, интернет селото основно комуникира на английски и не се учудвам, че хората, заровили се като прасета в тикви там, често предпочитат да се изразяват на английски...
а защо го няма злобилът?
В интерес на истината единствената причина да я няма злобата е, че не можах да измисля с какво точно да го свържа. А за останалите не съм съгласен. Не бият чак толкоз на очи. Или поне не на моите ;]
Психара -някой изобщо мърда ли си го от единия в крачол в другия за мнението на тоя индивид ? Хубаво беше се покрил няколко дена , дай ся пак по същия начин :lol:
Абе на теб да не ти е свършил бензина? Я пали и да те няма!
Link to comment
Share on other sites

Абе на теб да не ти е свършил бензина? Я пали и да те няма!

Тръгни ти първи с байка , аз мога да те настигна по всяко време .

 

Ок има някой който се вързва на лафовете на психара . Амин ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...