Jump to content
BulForum.com

Форумно куку


Форумно куку  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

О аз гласувах за пазу. гоууффф фор евър :bgrin:

 

бтв не се заяждам просто гласувам по темата и се обосновавам. 100% ще пише пак нещо яко ама мо'еш ли го запре ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply
Пешо , можеш и по-добре от тва...
Като за виден форумен мутромер и анално-слюнчен хигиенизатор - и това не е малко

 

Пазу, може и според теб никой да не обръща внимание на лафовете на Ваньо, но си е факт, че когато на срещата те нарече в очите боклук, ти млъкна и запази тази (мъдра) линия на поведение до заминаването си. Започвам да се замислям дали въобще е било пресилено това мнение, както ми се стори тогава.

Link to comment
Share on other sites

Като за виден форумен мутромер и анално-слюнчен хигиенизатор - и това не е малко

За тва говорим.

 

Дейба , почва ме хваща яд , че не успях да дойда на тая среща , за следващата ще гледам съм онлайн.

Link to comment
Share on other sites

Като за виден форумен мутромер и анално-слюнчен хигиенизатор - и това не е малко

 

Пазу, може и според теб никой да не обръща внимание на лафовете на Ваньо, но си е факт, че когато на срещата те нарече в очите боклук, ти млъкна и запази тази (мъдра) линия на поведение до заминаването си. Започвам да се замислям дали въобще е било пресилено това мнение, както ми се стори тогава.

Как да отразя по друг начин пого фен , носещ шапка на прасе , говорещ глупости и т.н :) . Пътници сте и двамата , пътници ... :punk

Link to comment
Share on other sites

Щото за да изчатка някое женско най-напред трябва да има нещо в главата си. Вакуумът не кукурига.

Самоирония. Йес. :punk

Като последват примера хората ще има по-малко излишни нерви :P

 

Xeon: според мен това се очакваше рано или късно. Да се заформят горе долу два лагера. Аз бих ги нарекъл "псевдофорумни интелектуалци и дървени философи" в които влизам и аз разбира се и "биткаджии, рейсъри и откровенни форумни тролове" ... и да започнат да се хапят :D

има и един трети тип: "модератори които отдавна са изгубили посоката в която се развива форумното общество" те хапят наред :)

Link to comment
Share on other sites

има и един трети тип: "модератори които отдавна са изгубили посоката в която се развива форумното общество" те хапят наред :)

И за да ти покажа, че има и четвърти тип, затварям темата - кой разбрал, разбрал.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...