Jump to content
BulForum.com

Форумно куку


Форумно куку  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Форума ни определено не му липсват изчаткали на дадена тема, и постоянно спамещи относно нея хора, вероятно отдавна писнали на околните. Та викам да си направим класация. Споределете вашето мнение и впечатление :] Кой ви е надул най-много главата?

Дали съм аз с планинското колоездене и изваденото рамо, дали дръм'н'бас идола на зеленото братство афекс и празните му приказки и философски концепции от друг свят, дали духовния куру на компютърните игри, дали раптора с кега на изобилието, дали непогрешимия критикар mobo или храбрия пещераст Наско, яхнал чукарите, или наврян в на планината дупето, безмилостния в сарказма си ov3rm4n, върколака лил'стенли или пазу с голфа, доказващ, че децата нямат спирачки или човека от поговорката "на всяка манджа - дядомраз"? А може би е някой друг?

 

Вие сте!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Кой е гласувал за мен, ще има подаръче... впрочем аз гласувах за себе си, егоистично, обаче върши работа.

Липсват двама потребители, ти се досети кои!

Мога да ти дам жокер ако искаш?

:)

Link to comment
Share on other sites

Имах split vote между Стенли и Афекс, но все пак го пуснах за Афекс :D

 

Аз какво правя там бе? Аз съм един стожер на трезвата мисъл, един парагон на логиката и здравия разум! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз се спрях на афекс , тва момче понякога пуши много качествен коз...

Link to comment
Share on other sites

Кой е гласувал за мен, ще има подаръче... впрочем аз гласувах за себе си, егоистично, обаче върши работа.

Липсват двама потребители, ти се досети кои!

Мога да ти дам жокер ако искаш?

:)

 

ако и афекс напише подобен пост темата може да се затвори и да бъде смятана за напълно приключена..... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сори ама афекс често пише смислени постове, доста по-смислени от на някой хора. Да вземем един Курунир например (жалко, че го адна по-късно :devil )....може ли 2/3 от всеки твой пост да е на английски и да е свързан с обливиън или друга АДСКИ тъпа игра :) ?

 

Дядката пуска пикантни постове, кой си е позволил да гласува за него ?? :blink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Понеже искам да спечеля убедително титлата "форумен неприятник" ще ви светна за един номер:

 

1. Гласувайте. (за мен)

2. Изтрийте кукитата оставени от форума - бутона е долу на главната страница.

3. Влезте отново и отново гласувайте. (за мен естествено)

4. Повторете стъпки 1-3 колкото ви душа иска - излейте си всичкото, ще ви олекне.

 

хм...

номера не върви..

май са фикснали дупчицата...

язък, и този ми план за световно господство пропадна... тц тц тц тц

Link to comment
Share on other sites

Дядката пуска пикантни постове, кой си е позволил да гласува за него ?? :blink: :lol:

Аз по погрешка, а исках да натисна за гримьора, който е единственото куко тук, за останалите от списъка не мисля ,че може да имат това определение.

Link to comment
Share on other sites

Понеже искам да спечеля убедително титлата "форумен неприятник" ще ви светна за един номер:

 

1. Гласувайте. (за мен)

2. Изтрийте кукитата оставени от форума - бутона е долу на главната страница.

3. Влезте отново и отново гласувайте. (за мен естествено)

4. Повторете стъпки 1-3 колкото ви душа иска - излейте си всичкото, ще ви олекне.

 

хм...

номера не върви..

май са фикснали дупчицата...

язък, и този ми план за световно господство пропадна... тц тц тц тц

 

Много си убедителен, може да го направя... гласувайте за мен и няма да ви изяждам.

Ех, пак са прецакали злият учен.

Иначе до сега щеше да си с поне двойно повече гласове от колкото регистрираните потребители тук.

:D

Link to comment
Share on other sites

Да вземем един Курунир например (жалко, че го адна по-късно :devil )....може ли 2/3 от всеки твой пост да е на английски и да е свързан с обливиън или друга АДСКИ тъпа игра :) ?

 

:huh: ...... :blink: ......... :crazy: ..... :blowup:

 

В момента имам малко спешна работа, очаквай включване по-късно.

Link to comment
Share on other sites

В такъв случай мислено приемаме твоите гласове за 0 тъй като няма как да сме сигурни дали си cheat-нал или не и нещата се оправят автоматично :D

Link to comment
Share on other sites

ми тогава мислено приемете и гласовете на другите за 0... тъй като няма как да сте сигурни дали не съм cheat-нал в нечия полза... аз или някой друг...

 

между другото и без да има никаква връзка с тая тема - в условията на тая глобална финансова криза обмислям дали пък да не се корумпирам...

Link to comment
Share on other sites

Давай. ще станеш един от многото. По-скоро ми помогни с намиране на решение на следния основен проблем който се оказва и първопричината за страданията ни: човешката алчност.

 

Ето това ребусче ако се реши - всичко ще си се оправи само. :)

Link to comment
Share on other sites

Давай. ще станеш един от многото. По-скоро ми помогни с намиране на решение на следния основен проблем който се оказва и първопричината за страданията ни: човешката алчност.

 

Ето това ребусче ако се реши - всичко ще си се оправи само. :)

 

майко мила майчице....чукам на дърво. Ми не бре. Няма да съм алчен. Ще бачкам за тоя дето вее клоните. После ще си купя хляб с усмивка и чеСни сини очи нали?

Link to comment
Share on other sites

Много си убедителен, може да го направя... гласувайте за мен и няма да ви изяждам.

Ех, пак са прецакали злият учен.

Иначе до сега щеше да си с поне двойно повече гласове от колкото регистрираните потребители тук.

:D

 

 

:blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup: :blowup:

 

като ти чета постовете и имам чувството че си 10 годишен :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Споко, Злобиле, понякога и ние се чувстваме така от твоите постове, но някъде към средата на поста много често успяваш да вкараш толкоз ебанйе и пийенье, че ни разубеждаваш почти винаги :lol:

Link to comment
Share on other sites

Куру...

'Nuff said.

Link to comment
Share on other sites

Споко, Злобиле, понякога и ние се чувстваме така от твоите постове, но някъде към средата на поста много често успяваш да вкараш толкоз ебанйе и пийенье, че ни разубеждаваш почти винаги :lol:

 

все тая .... аз поне дадена тема като не я разбирам си мълча а той се разписва в абсолютно всяка тема и вкарва няква адска логика която е ненормална за човек над 11 години..... :wacko:

 

ако коментираме и твоите постове и те не са кой знае какво ...... хората си пишат и ти се появяваш от някъде и изпляскваш някъв пост на английски като най вероятно го намираш за забавно ама не е , даже е тъпо , даже на хората които им е било забавно след 131233504-0459 такъв пост им е писнало.... тва с игрите няма да го коментирам изобщо просто няма смисъл..... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Напротив, основната причина да пиша на английски в тоя форум е, че много често смешното не може да се предаде подходящо на български, та ми се налага. И щом съм изпляскал нещо на английски, то почти винаги е забавно.

 

Прочети ми подписа. Ако не разбира - виновни няма. Ако разбира, но не се смее - жалко. Ако разбира и се смее - евала! :D

Link to comment
Share on other sites

Това в подписа ти е добро бтв, еваля xD.

 

Иначе кво? Афекс също е изчаткал, ама не прави много смях... И твърде философски гледа на нещата.

 

Чурунир хвърля лафове, когато се плюнчи за игри пак има цветущи изрази, и те така.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...