Jump to content
BulForum.com

Антивирусни програми, Adware&Spyware removers


Guest cheese

Recommended Posts

Kajete pls kak da krakna NOD32 za6toto username i pass v warez.ru ne stavat kazva mi,4e sa nevalidni.Su6to probvah ot astalavista.box.sk,no ne stava.Molia kajete mi ako niakoj e kraknal da napu6e rabote6t username i pass .Blagodaria

 

username i pass всеки месец са различни, по разни руски форуми ги има.

Тя програмата си работи , тези пароли ти трябват за ъпдейтовете, без които програмата е безполезна.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Doide mi niakuv troian po ICQ-to i mi iztri vsichki imena sega ne moga da add-na nikoi!PLEASE HELP :(

 

точно досега четох теми за това в data.bg, потърси ги.При мен пък всички са оффлайн...явно ще се минава на Skype.

Link to comment
Share on other sites

Здравеите, свалих от Wareza Panda Antivirus Platinium, обаче спря да се упдеитва. ония сериини номера кадето са в директорията или не работят или аз незнам каде се слагат. Като и дам Update ми искарва един Wizard кадето имам 2 възможности Close и Buy. User i Password ги вкарвам в General Optins->Update->User ID.

Ако някои знае как ства тва с регистрацията моля да каже

 

 

10x предварително

Link to comment
Share on other sites

Абе за вървенето върви идеално ама от 5дена неще да се упдеитне въобще, само след инсталацията се Updeitna и май тва и беше. В прозореца на Пандата пиеше Evaluation version и за тва питам дали може да се кракне по някъв начин.

Link to comment
Share on other sites

ами регистрацията за пандата е по специална ето как става като си отвориш самата програма отстрани има services натискаш го и наи отдолу после има един текст в този текст има във синичко activate product и Buy натискаш в/у activate... и след това ще ти излезат две поленца където да напишеш User и Password след това даваш Next :) След това даваш на Settings --> Update --> User ID и там отново пишеш user i password и след това OK :) :) :)

 

 

Успех :)

Link to comment
Share on other sites

Ахммм, за нея мисля, че много добре би паснала на една от пиннатите теми, ако случайно някой гледа там преди да постне нова тема.

EDIT: добре че са модераторите да оправят бакиите на нас узерите :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

аз пък не съм много доволен от McAfee бях със целия пакет файърлол спамкилър антивирусна и др. и забелязах че е доста тежичка като цяло пък машината ми не е никък слаба :wacko:

Link to comment
Share on other sites

аз пък не съм много доволен от McAfee бях със целия пакет файърлол спамкилър антивирусна и др. и забелязах че е доста тежичка като цяло пък машината ми не е никък слаба  :wacko:

 

Abe ima neshto takova ama az sum si slojil samo virusscana i firewall-a... i e dobre

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с eTrust и като всеки ще кажа,че сам доволен :tongue

НО!!!както НЕ казват няма ПрограМа,КоЯтТто да може да предпази от всиЧки творения на:notify::notify::notify::notify::notify::notify::notify::notify::notify:

ХАКЕРСТВОТО и КРАКЕРСТВОТО

Link to comment
Share on other sites

AWe hora nqkoi znaeli otkude moga da si namerq "Spyware Stormer" s serial za6toto nemoga da nqmerq svqstna programa a tazi e v web forma ina4e mnogo me kefi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам ужасен проблем с някви spyware май :( Вчера ми се наблъскаха в компютъра сумати буби. Търсих с f-prot, ad-aware 6.0, spyhunter, spy sweeper и уж ми се махнаха ама като отварям интернет експлоръра и пак се появяват :angry1 :angry: :cry . Намира ги spy sweeper. Намира следните неща CoolWWW,CWS-AboutBlank и всеки път ги трия, но като пусна експлоръра и пак се показват. :huh: Някой да знае хубава програмка която да ми ги махне или някъв друг начин за премахването им. Ще съм му много благодарен :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Намира ги spy sweeper. Намира следните неща CoolWWW,CWS-AboutBlank и всеки път ги трия, но като пусна експлоръра и пак се показват. :huh:  Някой да знае хубава програмка която да ми ги махне или някъв друг начин за премахването им. Ще съм му много благодарен :woot :woot  :woot

 

 

Значи,сваляш си SpyBoth-Search&Destroy.Пускаш го да сканира.След като открие всичките гадчета,даваш му да ги изтрие и след това има едно много хубаво бутонче - Имунизация.С него забраняваш на гадините пак да ти се лепят.

Link to comment
Share on other sites

значи аз съм на norton system works2004 и сега като дам на иконката да го отворя се отваря уиндоус инсталер и иска да го инсталира...давам кенсел..пак тръгва-и така няколко пъти,след кето се отваря програмата уй нормално...

 

 

кажете ми свестен антивирус хора!плс! :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...