Jump to content
BulForum.com

Антивирусни програми, Adware&Spyware removers


Guest cheese

Recommended Posts

значи аз съм на norton system works2004 и сега като дам на иконката да го отворя се отваря уиндоус инсталер и иска да го инсталира...давам кенсел..пак тръгва-и така няколко пъти,след кето се отваря програмата уй нормално...

кажете ми свестен антивирус хора!плс! :cry

 

McAfee 8.0

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

ами аз съм с Панда Интернет Секюрити от 2-3 месеца съм с нея и да ти кажа чесно проблем не сам видял до сега, всеки ден се обновява :)

можеш да си я свалиш от ТУК

Link to comment
Share on other sites

ами аз съм с Панда Интернет Секюрити от 2-3 месеца съм с нея и да ти кажа чесно проблем не сам видял до сега, всеки ден се обновява  :)

можеш да си я свалиш от ТУК

 

е да,ама преди време от отхвърли към 3-4 юзъра и пароли за обновяването.... :cry :cry :cry и ХР-то бъгна и на тунера драйверите баси........що все на мен уееееее? :cry

 

 

 

вижте сега-мкафее е най-добрата според мен,ама не можах да кракна fire wall-а тва за сканиране на писмата за спам....само антивиуса успях..ако имате работяш крак-10х!!!!!!!!!!!

 

просто бях хипер доволен от мкафее,докато не ми изтече едномесецчния безплатен период на ползване на файеруола,спам и privacy-то(ся не ги помня как се водеха там по име) :cry

Link to comment
Share on other sites

Хора,  дайте акъл как да изловя разните му adware и подобни буби, че съм се видял в чудо.  Нещо ми се е промъкнало в машината, генерира ми трафик при изключени всякакви възможни броузъри, ICQ-та и downolad мениджъри.  Щракам си по иконите, а компютърът ми казва -  в момента си офлайн, да опитам ли пак да се свържа, или ще работиш така. Досада ужасна! Итеглих си Petspatrol ,  но няма крак в astalavista , или аз поне не намирам. ЗНае ли някой подобна програмка, че много ми трябва!

Ха със здраве!

:beerchug

 

Gledai sq kva e rabotata:ne ti trqbvat tiq antivir vlez v www.data.bg i si iztegli BPS Spyware Remover tam si ima i sireal4e i problema ti e re6en vedna6 za vinagi ;) :tongue

Link to comment
Share on other sites

е да,ама преди време от отхвърли към 3-4 юзъра и пароли за обновяването.... :cry  :cry  :cry и ХР-то бъгна и на тунера драйверите баси........що все на мен уееееее? :cry

 

виж там съм сложил папка с юзер и парола където работят аз лично съм с тях и както казах проблеми до сега не съм видял :)

Link to comment
Share on other sites

е да,ама преди време от отхвърли към 3-4 юзъра и пароли за обновяването.... :cry  :cry  :cry и ХР-то бъгна и на тунера драйверите баси........що все на мен уееееее? :cry

вижте сега-мкафее е най-добрата според мен,ама не можах да кракна fire wall-а тва за сканиране на писмата за спам....само антивиуса успях..ако имате работяш крак-10х!!!!!!!!!!!

 

просто бях хипер доволен от мкафее,докато не ми изтече едномесецчния безплатен период на ползване на файеруола,спам и privacy-то(ся не ги помня как се водеха там по име) :cry

 

Ми аз я свалях McAfee-to от warezzz.com , и там беше направо кракната и искаше да се регна само online. Но потърси с CrackSearch и ще намериш карак според версията. Аз май имам за 5.0 , но трябва да проверя.

Кажи ква ти е версията...

:)

Link to comment
Share on other sites

Ми аз я свалях McAfee-to от warezzz.com , и там беше направо кракната и искаше да се регна само online. Но потърси с CrackSearch и ще намериш карак според версията. Аз май имам за 5.0 , но трябва да проверя.

Кажи ква ти е версията...

:)

 

 

все още никаква,защото довечера ще реинсталл екс пи-то.......ноу комент абаут майкрософт....

Link to comment
Share on other sites

Ми аз я свалях McAfee-to от warezzz.com , и там беше направо кракната и искаше да се регна само online. Но потърси с CrackSearch и ще намериш карак според версията. Аз май имам за 5.0 , но трябва да проверя.

Кажи ква ти е версията...

:)

 

 

все още никаква,защото довечера ще реинсталл екс пи-то.......ноу комент абаут майкрософт....

 

 

 

относно пандата-един познат ползваше юзър и пасс,каквито и аз,ама на него не миу ги прие нз защо...

 

 

ох някой да дел предния ми пост,че туъка нещо багна...

 

 

едит:

сега съм с мкафее и кракнах и firewall-а,ама иска ъпдейт,а е-мейла с който регнах антивируса не може да се използва за този ъпдейт........кажете какво да правя.... :cry

Link to comment
Share on other sites

Bratq nqmam Antivirusna ne mislq i da si slagam karam samo s F-Prot .... AD-Aware i tova e no nezabravqi te WIN UPD 6 meseca nishto ne sam piipnal samo chera nqkvi WIN32 no vednaga gi izchustih.Proso sam s Mozila Browser i sam mn dovolen otkakto sam s nego ne sam lepnal nikvi Hot bar's and Spy-s Nishtichko.

Nai vajnoto Ne svalqm ot nesigorni saitove ne darpam bez da znam kvo prai gledam da izbqgvam sqkvi VLEZ TUKA PIPNI TAM.UPD si redovno WIN i tva e .....

Prosto ne svalqite neshto koeto nz kvo e i kvo prai i ot kade e doshlo.

SE pak znam che nqma NESIGORNI saitove no ..... gledam da se pridarjam kam tezi usloviq i da si karam bez AntiVirusna.

 

Peace & Respect

Link to comment
Share on other sites

Хора, помощ!!! Значи ония ден ( димек вчера ) си пускам компютъра и нортъна(2004) ме зарадва, че имам вирус, за който нищо не може да направи :blink: . След това ми се ресва компа и ми излиза някаф декстоп с някфа жена, някфо червено око и тем подобни работи и ми пише, че имам spyware и т.н. Пише и, че всичко, което правя на тоя компютър може да попадне у шефа ми, жена ми, децата ми и т.н. :). Main page на IE ми беше станал някаф сайт с анти-вирусни и тем-подобни и ми изкарваше pop-ups с некфи схеми, дето ми показват че имам spyware, че ми е замуднял компа заради него и някфи линкове за чистачи на червеи ... аз естествено не ги щраквам, щото кой знае какви работи се крият вътре. exe-тата не ми се стартират ( освен IExplorera ) и само от него успявах да влезна където и да е ( c:\ d:\ ) .... изтрих от папката windows/web компонентите на тоя декстоп и остана само бял ( той не е и декстоп ами е нещо като .... абе като цъкна с дясното копче и ми дава view source, properties и т.н. ). Свързах се с приятели по TS и те ми дадоха линкчета за spyware killeri, ама доколко помогнаха .... всеки spyware ( GIANT anti-SPYWARE, ad-watch, spybot-search and destroy, spysweeper ) ми засичаше още и още заразени файалчета или квото тама, трия ги ама пак не се оправя. Exe'тата вече бачкат, скоростта на компютъра що-годе се възстанови, въпреки че като пускам някоя игра доста често ми изкарва син екран ( което попринцип става рядко ) и от всичките глупости дето ми пише, най-долу има Dumping fizical memmory ... 1,2,3 и отброява. Та що-годе се оправи, ама декстопа още си е същия .... като цъкна с дясното копче на мауса най-най-горе чак тогава ми дава нормалните за едно цъкване с дясното копче неща, като properties на декстопа и т.н. ..... ама като че ли ония белия декст. се е лепнал в/у моя и колкото и анти-spyware програми да пробвам се не става. Не съм и на ти с форматирания на дискове и т.н. тъй че гледам ако мога да не прибягвам до преинсталл на windows и формат c:\ :) .... та хелп плс ....

 

Между другото по-горе в темата прочетох как на един мейн-пейджа му бил също сменен и използвах програмата да го премахна, ама сичко което стана е сега да нямам мейн-пейдж ( който попринцип е play.evrocom.net а сега е about:blank )

 

HEEEELP!

Link to comment
Share on other sites

Виж сега пьрвото което е е хубаво да си направиш едно онлаине сканче за вируси ==>http://www.google.com/search?hl=bg&q=virus+scan&lr= защото нищо чудно да имаш някои троянец\вирус из компа.Kaто преди скана е добре да си спреш сустем-ресторито и да си почистиш всички темп директории,може да използваш тая програмка за тая цел CleanUp.След това си сложи свясна антивирусна + е добре и да си сложиш всички критикьл ьпдеити на уиндоуса Натисни точно тук.Накрая за спаичета сканираи с Адаваре и ако проблема не е решен си дрьпни тая програма HijackThis (1.98.2) и даи един лог от нея да видим за кво иде реч :)

Link to comment
Share on other sites

Bratq nqmam Antivirusna ne mislq i da si slagam karam samo s F-Prot .... AD-Aware i tova e no nezabravqi te WIN UPD 6 meseca nishto ne sam piipnal samo chera nqkvi WIN32 no vednaga gi izchustih.Proso sam s Mozila Browser i sam mn dovolen otkakto sam s nego ne sam lepnal nikvi Hot bar's and Spy-s Nishtichko.

Nai vajnoto Ne svalqm ot nesigorni saitove ne darpam bez da znam kvo prai gledam da izbqgvam sqkvi VLEZ TUKA PIPNI TAM.UPD si redovno WIN i tva e .....

Prosto ne svalqite neshto koeto nz kvo e i kvo prai i ot kade e doshlo.

SE pak znam che nqma NESIGORNI saitove no ..... gledam da se pridarjam kam tezi usloviq i da si karam bez AntiVirusna.

 

Peace & Respect

 

 

че ф-прот кво е бе?да не е плейър за музика? :D

Link to comment
Share on other sites

Някой мже ли да ми каже защо с Windows Server 2003 не мога да download по никакъв начин и никаква антивирусна програма не тръгва

Link to comment
Share on other sites

Помагайте:

 

This system is shutting down.Please sava all

work in progress and log off.Any unsaved

changes will be lost.Thist shutdown was

initiated by NT AUTHORITY\SYSTEM

 

 

Time before shutdown: (отброява една минута)

 

 

Message

Windows must now restart because the

Remote Procedure Call (RPC) service

terminatet unexpectedly

 

 

Като мине една минута и ПЦ-то се ресетва.За трети път днес.

Помагайте!

Link to comment
Share on other sites

@breakneck

ami zashtoto e Server i ne mu e tova rabotata

(nito na tebe ti e rabota da si slagash Server za Desktop)

 

V palna gre6ka si moi 4ovek.

ProCto ne sam si bil instaliral FlashGet-a.

A tova 4e Windows-a 2003 si e gaden taka e.

Moje bi trqbva da mu se opravqt nastroikite, no prosto ve4e ne mi ostanaha nervi.

Mai 6te se vra6tam na XP. To pone mi e poznato kato na televizora mi programite

Link to comment
Share on other sites

Помагайте:

 

      This system is shutting down.Please sava all

            work in progress and log off.Any unsaved

            changes will be lost.Thist shutdown was

            initiated by NT AUTHORITY\SYSTEM

              Time before shutdown:  (отброява една минута)

 

         

              Message

            Windows must now restart because the

            Remote Procedure Call (RPC) service

            terminatet unexpectedly

Като мине една минута и ПЦ-то се ресетва.За трети път днес.

Помагайте!

Хванал си W32.Blaster!

Предполагам че си на Windows XP.За това си свали този пач.

WindowsXP-KB823980-x86-ENU.exe

После свали и пусни тоя Fix!

Link to comment
Share on other sites

по добре направо си свали пача за Windows този FixBlaster нищо не открива аз не един път съм се сблъсквал с този проблем като си форматирам пц-то и веднага си слагам пача щото винаги така ми са ресва компютъра :(

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с Mshta.exe .

Значи в Task Menager има винаги няколко такива процеса , или едно или са много.

Като ги махна след малко се появява пак. :confused

К'во е това нвкой знае ли ?

 

Сканирам с Ad_were 6.0 ; Panda Titanium и нищо не хващат. Това си седи?

Да не е някъв вирус или spy ?

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с Mshta.exe .

Значи в Task Menager има винаги няколко такива процеса , или едно или са много.

Като ги махна след малко се появява пак.  :confused

К'во е това нвкой знае ли ?

 

Сканирам с Ad_were 6.0 ; Panda Titanium и нищо не хващат. Това си седи?

Да не е някъв вирус или spy ?

Според този сайт си прихванал някъв Spyware!Напиши името на процеса в Google и ще ти излезнат сайтове в които пише че тва наистина е някъв Spy!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...