Jump to content
BulForum.com

Антивирусни програми, Adware&Spyware removers


Guest cheese

Recommended Posts

na4i moq problem e slednia:s win 2000 sam i kakto si pravia ne6to na pc-to nezavisimo kakvo (filmi,4at i t.n) prez neopredeleno vreme mi se pokazva edno prozor4e na koeto pi6e : Your computer may be infected with spyware.Go to edi koq si stranica i tam kato idi6 iskat pari.Imam kaspersky anti-virus,zonealarm i adware no nikoe ot goreizbroenite nemoje da nameri ni6to (spyware,virus).Predlojete niakakva pomo6t.mnogo 6te sam vi blagodaren.

Ами погледни цялата тема, в нея има съвет за това, по-специално деактивирането на Messenger услугата на Виндовс. От Run... пускаш services.msc и оттам с двойно цъкане отваряш Messenger и му даваш Disable, т.е. да не се стартира, И после натискаш Stop за да я спреш и в текущата сесия.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Imam neshto koeto Ad Aware mi go zasicha kato WhenU ...

Sashto vse mi se puska kato resna Browsera as sam s mozila a to Interner Explorer s nqkva stranica koqto ne chakam da se zaredi iztrih go ot registrito ot Lolal Machine ---....... Run ... RunOnse i taka natatk i pak se poqvi Slagah go v quiarantine lista na AD Aware i pak ponqkoga se poluchva iskam da znam

Microsoft ALG32 Protocol alg32.exe

Microsoft EXPLOREXP Protocol explorer.exe

Microsoft AOL32 Protocol aol32.exe

 

Ima li mqsto za panika .. ? :confused :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Aaa...BTW predi nikoga ne mi e pravilo taka PC-to nz zashto no po nqkakaf chas zapochva moshno da mu se puskat nqkvi procesi Predimno sedat v Temp ili v Temporary Internet Files no nz ot kade idvat smradovete predi ne bqh fashtal taka bubi .... proverih da ne e share nqkoq papka no ne namerih nishto.

Link to comment
Share on other sites

OS windows xp Sp2

Имам някакво кофти вирусче W32/Sasser.B,което не мога да махна,F-Prot не може да го изтрие,SpyBot search&destroy i Spy Sweeper не помагат,а като пусна Ad-Ware 6.0 да сканира ми дава,че някакъв файл се е скапал към края на scan-процеса и програмата забива.Е какво да направя,че цял ден вече се мъча?

Link to comment
Share on other sites

Emi dai na F-Prot tam ima edno ACTION TO TAKE dai mu parvo da RENAME faila i posle sled kato go rename Scanvash pak no tozi pat mu zadavash da DEL fila zashtoto w32 nemogat da badat mesteni ili delvani zatova go rename i si PUshka

As taka gi triq

Link to comment
Share on other sites

Imam neshto koeto Ad Aware mi go zasicha kato WhenU ...

Sashto vse mi se puska kato resna Browsera as sam s mozila a to Interner Explorer s nqkva stranica koqto ne chakam da se zaredi iztrih go ot registrito ot Lolal Machine ---....... Run ... RunOnse i taka natatk i pak se poqvi Slagah go v quiarantine lista na AD  Aware i pak ponqkoga se poluchva iskam da znam

Microsoft ALG32 Protocol              alg32.exe

Microsoft EXPLOREXP Protocol        explorer.exe

Microsoft AOL32 Protocol              aol32.exe

 

Ima li mqsto za panika .. ? :confused  :confused  :confused  :confused

 

Na men mi zasichashe kato WhenU , Wheather Cast-a

Link to comment
Share on other sites

I na mene mi go zasicha to Weater go iztrih znam za kvo mi e i na mene mi zasicha WhenU kato nqkvo takova no prochetoh v stranicata na Lava soft che nqma ima 0-va opastnost tova e samo kato Informaciq... Vse oshte mi varvat tia neshta nemoga da gi spra sega sam s Black Ice i mi blokira nqkvi trafici .. deistva dobre ama ... iskam da si mahna dupkite

Link to comment
Share on other sites

Да ама товари повече машинката :), някой знае ли що не се ъпдейтва това чудо

 

ами нортъна се ъпдейтва 1-2 в седмицата така че не са притеснявай

програмата като цяло е хубава

Link to comment
Share on other sites

Явно не съм се изразил точно... Как се ъпдейтва Kaspersky ,защото като дам да се ъпдейтне неможе и ми дава ето това

 

ами регистрирал ли си програмата щото Касперски май не се ъпдейтваше ако не регистриран

 

а относно регистрацията май ставаше по друг начин ако не се лъжа беше чрез License.key

Link to comment
Share on other sites

Проблем - на екрана на компютъра ми постоянно се появява съобщение от Нортъна за Троянски кон, което не изчезва дори и след затварянето му. Някой може ли да помогне.

Link to comment
Share on other sites

Проблем - на екрана на компютъра ми постоянно се появява съобщение от Нортъна за Троянски кон, което не изчезва дори и след затварянето му. Някой може ли да помогне.

 

сканирай си компютъра със някаква друга програма защото явно нортъна не може да премахне този троянски кон

 

Пробвай с Panda ActivScan :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Проблем - на екрана на компютъра ми постоянно се появява съобщение от Нортъна за Троянски кон, което не изчезва дори и след затварянето му. Някой може ли да помогне.

Кажи поне името на троянеца ако го пише!Може да ти помогнем!

Link to comment
Share on other sites

Съобщението е нещо подобно:

Object Name: C:/WINDOWS/dpe.ddl

Virus Name: Trojan.StartPage

Action Taken: The file was automatically deleted

Та в общи линии това съобщение не може да бъде затворено по никакъв начин.

Link to comment
Share on other sites

Хора,  дайте акъл как да изловя разните му adware и подобни буби, че съм се видял в чудо.  Нещо ми се е промъкнало в машината, генерира ми трафик при изключени всякакви възможни броузъри, ICQ-та и downolad мениджъри.  Щракам си по иконите, а компютърът ми казва -  в момента си офлайн, да опитам ли пак да се свържа, или ще работиш така. Досада ужасна! Итеглих си Petspatrol ,  но няма крак в astalavista , или аз поне не намирам. ЗНае ли някой подобна програмка, че много ми трябва!

Ха със здраве!

:beerchug

Link to comment
Share on other sites

imam problem ..zna4i pred neopredelen interval ot vreme se diskanekva vraskata mi s internet...neznam dalie virus ..si4ko skanah si4kopo4tiistrih i pak me diskanekva ...ako nqkoi znae kak da si re6a problema da pi6e mnoo 6te sma mu blagodaren...mersi predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...