Jump to content
BulForum.com

Антивирусни програми, Adware&Spyware removers


Guest cheese

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Сложих си днес McAfee 5.0 . Някой ползвал ли го е? Аз бях по едно време с по стара и бях доволен , ама с тая.....

Ако някой знае нещичко да каже :)

Link to comment
Share on other sites

Вкарах си едно вирусче Микиланжело за да го видя как действа и сега немога да се оправя с него ф прота нортан кво ли не исползвах, но няма ефект???

 

Дайте паса за Ад-алар плз

Link to comment
Share on other sites

Сложих си днес McAfee 5.0 . Някой ползвал ли го е? Аз бях по едно време с по стара и бях доволен , ама с тая.....

Ако някой знае нещичко да каже :)

Уникална е....просто няма такава :punk

Link to comment
Share on other sites

Плс дайте ми линк на свястна антивирусна програма с крак (различна от Norton) Тук от няколко дни сам се побъркал с тия антивирусни програми. Бях си сложил Панда и всичко беше наред, но спря да се ъпдейтва, въпреки че беше кракната. касперски ми бави много пц-то и го махнах. Видях че говорите за McAfee 5.0, някой може ли да ми даде инфо откъде да го дръпна и има ли крак за него

10х предварително :D

Link to comment
Share on other sites

Плс дайте ми линк на свястна антивирусна програма с крак (различна от Norton) Тук от няколко дни сам се побъркал с тия антивирусни програми. Бях си сложил Панда и всичко беше наред, но спря да се ъпдейтва, въпреки че беше кракната. касперски ми бави много пц-то и го махнах. Видях че говорите за McAfee 5.0, някой може ли да ми даде инфо откъде да го дръпна и има ли крак за него

10х пАедварително :D

 

за какво ти е крак на антивирусната :confused

Пандата разбира се че ще спре да се ъпдеитва ти ако не си я регистрирал ;) ако изкаш свали си Панда Платинум Интернет Секюрити от tuk и после си взимаш сериал от tuk регистрирваш си я и всичко си е точно :punk

 

П.С. аз сам много доволен от пандата за сега :punk

Link to comment
Share on other sites

Това McAfee е много добро - към него си намерих и firewall и двете се ъпдейтват и за сега съм много доволен. Но линк немога да ти дам защото ми я дадоха на CD. към 100мб е иначе. Ако ми изникне нещо ще ти дам линк. ;)

Link to comment
Share on other sites

Az imam problem s Kashpersky.Zna4i puskam si scannera i kato svarshi izpisva 4e 4-5 faila sa corrupted.I ako pove4e ot 20min ne pipam ni6to po kompiutara mi izkarva saob6tenie 4e imam virus v System Volume....i t.n. ama tazi direktoria e zabranena i az ne moga da stigna do tam za da go iztriq.A e mnogo drazne6to, za6toto primerno ako go ostavia cqla no6t vkliu4en da svalia ne6to i na sutrinta me zaboliava prasta da maham saob6tenia.

Ako niakoi znae kakvo triabva da napravia 6te sam mu mnogo blagodaren ako kaje:) Predvaritelno blagodaria!

Link to comment
Share on other sites

a we hora .... predi nqkolko dni si instalirah ad-aware 6.0

puskam go da skanira ,namira nqkakvi rabotoi , posle gi iztrivam i pri sledva6toto vku4vane na pc-to na ekrana se pokazvat tri raboti deto kazvat 4e nqkakvi winidow-ski failove lipsvat. pi6e im imenata ama vse ne moga da gi zapomnq. takav problem sam vijdal i pri drugi pc-ta ama tam samo 1 pat pi6ti , pri men 3 pati. kajete dali ima problem sled kato lipsvat, za men vse o6te nqma 6to ma6inata si e v otli4no zdrave! ako nqma na4in kak da go popravq tva pone kajete kak da napravq takea 4e da ne mi izlizat error-i!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

има ли някой с такава Антивирусна McAfee Internet Security 6

изкам да попитам как става регистрирането на продукта със сериал или с някакъв крак и къде мога да ги намеря :confused

 

благодаря предварително :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

има ли някой с такава Антивирусна McAfee Internet Security 6

изкам да попитам как става регистрирането на продукта със сериал или с някакъв крак и къде мога да ги намеря  :confused

 

благодаря предварително  :)  :)  :)

 

Az sum s takava. Mnogo e iaka. Registraciata stava s realen e-mail. Mnogo zagubeno e napraveno ama tva e.

Kato i pusnesh update tia vliza v sita i traa da se registrirash... I trugva.

Crack dokolkoto si spomniam ne sum izpolzval...

Link to comment
Share on other sites

изкам да попитам как да разбера на това макфее на коя дата за последно се е ъпдеитнала ? И горе долу на колко дена се ъпдеитва щото знам че пандата например всеки ден а нортъна на седмица по 2-3 пъти

 

10х предваротелно :)

Link to comment
Share on other sites

изкам да попитам как да разбера на това макфее на коя дата за последно се е ъпдеитнала ? И горе долу на колко дена се ъпдеитва щото знам че пандата например всеки ден а нортъна на седмица по 2-3 пъти

 

10х предваротелно  :)

 

Абе update-ва се различно , през ден , всеки ден , през седмица явано когато има к'во да update-не.

Nortona май беше един път на седмица :)

Link to comment
Share on other sites

Slagam norton system works 2004 i mi iska activation.Activiram go oba4e nito edno .exe ne ebava.Zukvam go 2 puti s mishkata....ni6to.Removnah go.Slojih go pack no tozi put ne mi iska activation.I pak .exetata ne ba4kat.Nqkoi znae li ot kakvo moje da e? :wir :( :confused

Link to comment
Share on other sites

Kajete pls kak da krakna NOD32 za6toto username i pass v warez.ru ne stavat kazva mi,4e sa nevalidni.Su6to probvah ot astalavista.box.sk,no ne stava.Molia kajete mi ako niakoj e kraknal da napu6e rabote6t username i pass .Blagodaria

Link to comment
Share on other sites

От известно време ми се е лепнал за Internet Explorera тази гадинка и не пуща, независимо, че опитах всевъзможни анти spy и анти ware програми, като ad-aware 6.0, spyhunter, spybot 1.3 beta 6, scan spyware 3.7 и какви ли още не spy-ловци и унищожители. Всички намират по нещо и го унищожават, само дето тази гадина уж се унищожава, но в момента в който стартирам Int.Explorer, пак се самовъзстановява, т.е. се самозаписва в регистрите. Аз даже опитах направо да си го трия от регистрите, но уви, гада се самовъзстановява. Не е резидентен в паметта защото опитах и с изключване на машината след почистване. Няма ефект. Най-гадното е, че като ми отвори екплорера и веднага излиза някаква страница, която аз не съм задал в опциите, и от нея пък излиза прозорче, в което ме "уведомяват", че имам spy на компа и ме подканят да си купя анти-spy от тях. То не, че струва кой знае колко ( 40$ ), ама каква ми е гаранцията, че ще действа. Та ако някой се е сблъскал с този проблем и е успял да го разреши, моля да ми даде съвет какво да направя. И още нещо - не ми давайте просто акъли за това или за онова, а конкретно - за този spy ми дайте акъл. :sad2:

Link to comment
Share on other sites

защо просто не си смениш стартовата страница? или не става? не обясни.. какво точно представлява това нещо? някакъв ToolBar като гоогле и Yahoo или .... ако е тоолбар.. просто провери в Add/Remove .. обикновено там ги има повечето неща. нищо че са Spy/Ad Ware.

Link to comment
Share on other sites

zna4i kato si updeitvam ad-aware 6.0 personal pri sledva6toto zadeistvane na programata mi pi6e iska6li da updeitva6 s po novata versiq t e ne mi zapisva updeita :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...