Jump to content
BulForum.com

Антивирусни програми, Adware&Spyware removers


Guest cheese

Recommended Posts

Изтрий всичко от папките на експлодъра. Кеша му, офлайн файловете, АктивХ контролите всичко - остави ги празни. Под сейфмод. Темп Интернет, Темп, Офлайни мофлайни навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

За пореден път това пак се появи и видях кой е фаила и къде се намира ,само че няма такъв файл :wacko:

Пише :

Object Name : C:\WINDOWS\system32\videosd32.exe

Virus Name : W32 Spybot Worm

Action Taken : The file was automatically deleted.

Само че немога да намеря такъв фаил!

Уж се трие а след 15 мин пак се появява !!!

Link to comment
Share on other sites

За пореден път това пак се появи и видях кой е фаила и къде се намира ,само че няма такъв файл  :wacko:

Пише :

Object Name :      C:\WINDOWS\system32\videosd32.exe

Virus Name :            W32 Spybot Worm

Action Taken :          The file was automatically deleted.

Само че немога да намеря такъв фаил!

Уж се трие а след 15 мин пак се появява !!!

 

ами направи си програмата да те пита какво да прави със вирусите които е открила и като го засече пак и кажи да го сложи под карантина :)

Link to comment
Share on other sites

Абе аз само да кажа, че с тоя spyware се опраих по мноо чист и доволен за мен начин - формат сичко :)) ... така и така не съм си форматвал харда откакто съм го купил :)

Link to comment
Share on other sites

W32 Spybot Worm - Как да го махна.

Нортъна показва различни фаилове които са заразени ,трия ги ,ама то на ден по 50 фаила ми излизат !!!

Под карантина нестава.

Някакви предложения?

Link to comment
Share on other sites

W32 Spybot Worm - Как да го махна.

Нортъна показва различни фаилове които са заразени ,трия ги ,ама то на ден по 50 фаила ми излизат !!!

Под карантина нестава.

Някакви предложения?

predlojenie:

da ne slagash Norton (nikoga poveche) podpis : paren

samo typia Norton smyata SpyBot za worm

Link to comment
Share on other sites

W32 Spybot Worm - Как да го махна.

Нортъна показва различни фаилове които са заразени ,трия ги ,ама то на ден по 50 фаила ми излизат !!!

Под карантина нестава.

Някакви предложения?

 

1.Деинсталираш всички антивирусни които имаш

2.Деинсталираш всички Spy ( По мое мнение с изключение на SpySweeper )

3.Деинсталираш всички Firewall-и

4.Инсталираш SpySweeper

5.Инсталираш PC Cillin 2005 ( в дата.бг я има ) или ZoneAlarm Suite

6.Update-ваш всичко

7.Сканираш с SpySweeper и антивирусната която имаш

8.Настройваш си Firewall на МАХ

9.Използвай FireFox с изключени cookies и МАХ security

10. Joy your pure PC :)

 

Това е от мен. Аз така действам :) Ако не съм прав нека някой да ме поправи.

Link to comment
Share on other sites

Помооооощ!!! Начи преди 1-2 sedmici imah spyware & adaware :). Форматирах само C: и се опрай ... ама днеска пак прави проблеми. Зася нямам никфа анти-вирусна, освен spyware ... пускам компа и той ми засича че имам ... hot in hell или нещо такова и още някфи инфектед куукийс. Инсталлнах и ad-aware и сканирах .... не ми откри нищо освен куукис. Казвайте какво да правя, моля, че усещам че нямам много време преди пак да барна spyware .... а това определено не ми харесва. Ще пробвам да направя това, което CyberHill предложи ....

Link to comment
Share on other sites

Internet Explorer-а ми отваря страницата:

http://puppuboys/surfers/tool.html  - НЕ Я ОТВАРЯИТЕ ! Като ми я отваря и ПЦ-то ми забива за няколко минути (имам предвит че адски забавено е всичко )

Как да го оправя!?

 

Ме вече втори път пишеш за тая страница....

А какво да направиш : Не я отваряй ;)

Link to comment
Share on other sites

Ме вече втори път пишеш за тая страница....

А какво да направиш : Не я отваряй  ;)

 

Аз ти казвам че тази страница не я отварям аз ,а тя сама се отваря - около 5 мин след като стартирам ПЦ-то , но както и да е ,вече направих формат и маи това се оправи.Сега имам друг проблем:

Като си спря ПЦ-то -1 секунда след това и то пак се включва и немога да го Turn Off-на !!!!

Ако някои може да помогне да казва!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм много доволен от SPYWARE DOCTOR 2.1.Изнамира отвсякаде,всякви буби и куукита и ги унищожава след като направя скан на компа с нея,единствения ми проблем с нея е,че ми мисли flash get за шпионин и всеки път ме пита какво да го прави.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм много доволен от SPYWARE DOCTOR 2.1.Изнамира отвсякаде,всякви буби и куукита и ги унищожава след като направя скан на компа с нея,единствения ми проблем с нея е,че ми мисли flash get за шпионин и всеки път ме пита какво да го прави.

Да бе,и на мен ми се случи един път да ми разпознава FlashGet като няква буба.Ама програмата не беше Spyware Doctor,а Spyware Hunter(май тва беше името). :confused

Link to comment
Share on other sites

Да бе,и на мен ми се случи един път да ми разпознава FlashGet като няква буба.Ама програмата не беше Spyware Doctor,а Spyware Hunter(май тва беше името). :confused

И двамата сте с нерегистриран flashget нали

:evil

Той зарежда popup рекламни прозорци когато е нерегистриран.Сами си направете извода как се оправя това проблемче

п.с. в Wareza я има в няколко версии с сериалите :punk

Link to comment
Share on other sites

И двамата сте с нерегистриран flashget нали

:evil

Той зарежда popup рекламни прозорци когато е нерегистриран.Сами си направете извода как се оправя това проблемче

п.с. в Wareza я има в няколко версии с сериалите :punk

Не е тва проблема.Рекламите които зарежда си ги чисти Ad-aware-то.А тая другата програма засича всички файлове свързани с Flashget-а.Дори и в регистрито(при регистриран Flashget). :)

Link to comment
Share on other sites

Не е тва проблема.Рекламите които зарежда си ги чисти Ad-aware-то.А тая другата програма засича всички файлове свързани с Flashget-а.Дори и в регистрито(при регистриран Flashget). :)

estestveno , che shte go vijda kato spyware. Toy SI E spyware (a ne stran. , koito se zarejdat)

Link to comment
Share on other sites

Я кажете некаф анти вир че сам се побъркал вече квато и антивирусна да сложа ми засича сички .ехе-та за вируси а преди малко съм сложил виндоуса и Windows Media Player или Icq невярван да са вируси :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Я кажете некаф анти вир че сам се побъркал вече квато и антивирусна да сложа ми засича сички .ехе-та за вируси а преди малко съм сложил виндоуса и Windows Media Player или Icq невярван да са вируси  :wacko:

 

 

xaxaxaaxaxaxa :) :lol:

Това за Windows me напуши на смях :)

 

Ами има сумати антивирусни! Върни се 5-6 поста на зад ......

Aз съм с Zone Alarm Suite и нямам никъв проблем.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...