Jump to content
BulForum.com

Антивирусни програми, Adware&Spyware removers


Guest cheese

Recommended Posts

Какво по дяволите е т'ва:

 

This system is shutting down.Please sava all

work in progress and log off.Any unsaved

changes will be lost.Thist shutdown was

initiated by NT AUTHORITY\SYSTEM

 

 

Time before shutdown: (отброява една минута)

 

 

Message

Windows must now restart because the

Remote Procedure Call (RPC) service

terminatet unexpectedly

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply
Какво по дяволите е т'ва:

 

This system is shutting down.Please sava all

work in progress and log off.Any unsaved

changes will be lost.Thist shutdown was

initiated by NT AUTHORITY\SYSTEM

Time before shutdown: (отброява една минута)

Message

Windows must now restart because the

Remote Procedure Call (RPC) service

terminatet unexpectedly

Това е W32.Blaster.Ето ти Removal Tool за вируса,както и пач за кръпката през която минава(тоя пач е само за Windows XP).

 

FixBlast+patch za WinXP.rar

Link to comment
Share on other sites

Това е W32.Blaster.Ето ти Removal Tool за вируса,както и пач за кръпката през която минава(тоя пач е само за Windows XP).

 

FixBlast+patch za WinXP.rar

 

 

Ами този FiXBlaster не намери нищо,но си сложих пача.Времето ще покаже дали всичко се е оправило.

Мерси все пак :punk

Link to comment
Share on other sites

Новия сериал за AVG 7.0.280

70-THOME2-P2-CO1-S84YC-1DW-BV21

 

p.s. За поп-ъп стопер използвам Google Toolbar - мн ефикасно е пък и има допълнителни опции...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Не знам дали тук трбва да пиша, но все пак...

Начи имам следния проблем: свалих сума ти антивирусни програми(Panda, F-secure, Mcafee, Pc-cillin) и нито една не тръгва понеже не ставало за Windows 2003 Netserver Standart Edition. Някой може ли да ми каже програмка с която да ги подкарам, или пък някоя друга добра антивирка, която да работи на тази OS?

Предварително благодаря!

Link to comment
Share on other sites

A be hora F-prota mi namira nyakakva gad W32/Agent.CY@dl koito mi sazdava papka TEMP v C: i vatre dva faila - lc.exe i nyakakav install. Nyama triene i dezinfect i v GOOGLE ni6to ne namiram za tazi gad. :( :( :( Haide pomognete...

Dlagodarya vi predvaritelno.

Link to comment
Share on other sites

Не е тва проблема.Рекламите които зарежда си ги чисти Ad-aware-то.А тая другата програма засича всички файлове свързани с Flashget-а.Дори и в регистрито(при регистриран Flashget). :)

Аз съм с Ad-aware и като имам проблем го пусками веднага се оправя!!

Link to comment
Share on other sites

A be hora F-prota mi namira nyakakva gad W32/Agent.CY@dl koito mi sazdava papka TEMP v C: i vatre dva faila - lc.exe i nyakakav install. Nyama triene i dezinfect i v GOOGLE ni6to ne namiram za tazi gad. :(  :(  :( Haide pomognete...

Dlagodarya vi predvaritelno.

Ми отиваш до този папка и цакаш върху нея с десен бутон и даваш Scan with F-Prot Antivirus.След като сканира би трябвало да те попита дали да изтрие вируса.Естествено даваш Yes.И пиши кво е станало! :)

Link to comment
Share on other sites

Да нали ви казвам пробвах вече. Изтривам го или дезинфект с Ф-прот и след време (половин-един ден) пак се появява. А и ADWARE PRO имам.

Link to comment
Share on other sites

Да нали ви казвам пробвах вече. Изтривам го или дезинфект с Ф-прот и след време (половин-един ден) пак се появява. А и ADWARE PRO имам.

Виж тук намерих нещо за вируса в сайта на F-Prot!Предполагам че си с Windows Xp.Пише да си спреш System Restore после сканираш и триеш!

 

http://www.f-prot.com/support/disable_sr_xp.html

Link to comment
Share on other sites

Виж тук намерих нещо за вируса в сайта на F-Prot!Предполагам че си с Windows Xp.Пише да си спреш System Restore после сканираш и триеш!

 

http://www.f-prot.com/support/disable_sr_xp.html

 

Благодаря ти и аз търсих там но уви. Ще пробвам и ще пиша!!!

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти и аз търсих там но уви. Ще пробвам и ще пиша!!!

 

Да, не го бях прочел. По принцип ми е изключен Систем Рестора. Ъпдеитвам всеки ден не става. Изтрих го но пак ще се появи сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Това с какво да го махна. С Ad-Aware не се махна и непрекъснато се появява , Нортъна не го засича като вирус. Сори ,ако някой е писал за това ама нямам време да чета цялата тема
Link to comment
Share on other sites

Това с какво да го махна. С Ad-Aware не се махна и непрекъснато се появява , Нортъна не го засича като вирус. Сори ,ако някой е писал за това ама нямам време да чета цялата тема

 

 

Пробвай с Panda ActiveScan

Link to comment
Share on other sites

Преди малко получих това:virus2.jpg

Човекът, който ми го прати е сериозен, най-много друг да го е изгъбаркал. Но все пак, ако някой има реална информация, да свирка. Малко предпазливост не е излишна:)

Link to comment
Share on other sites

awe hora mislq 4e tuk trqbva da postna i da popitam. imam problem s panda anitivirus titanium 2004 ne moga da e registriram li kvo iska uj crackove slagah takova 4udo ne sym imal drug pyt ni6to ne moga da razbera to postoqnno si go iska tova ako nqkoi moje da pomogne. ako ne toq 2005 v wareza po-dobyr li e i dali 6te imam toq prob i s nego ako go sloja, ako nqma da ima nujda ot registracii naprao nego da slagam. Tnx

Link to comment
Share on other sites

Hora moje li da popitam za edin virus, kojto go imam i me drazni jestoko.

Zna4i vseki pat kato pusna pc-to i se poqvqva edno prozor4e form1 i, ako ne go zatvorq sled malko pc-to po4va da iskarva procorci ot internet, ama dokato zatvorish edin izlizat ishte mnogo. Ta da popitam samo preinstall na windows-a li e na4ina.

10x predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

@ASTON

 

Oftopic:

kakvo pravi moito IP  pri teb ( ????????) :angry:

 

Разби ме.

 

Да си се замислял, дали всеки който разглежда тази страница не вижда собственото си IP в тоя банер в подписа му?! Едва ли. Без да се замислиш се метна на клавиатурата и сподели със всички кое е твоето IP. Cool. Печелиш наградата за самопрецакване за тоя месец.

 

@alchemy - чувал ли си за hoax? Ако не си:

http://www.google.com/search?hl=en&q=defin...G=Google+Search

Link to comment
Share on other sites

Разби ме.

 

Да си се замислял, дали всеки който разглежда тази страница не вижда собственото си IP в тоя банер в подписа му?! Едва ли. Без да се замислиш се метна на клавиатурата и сподели със всички кое е твоето IP. Cool. Печелиш наградата за самопрецакване за тоя месец.

 

@alchemy - чувал ли си за hoax? Ако не си:

http://www.google.com/search?hl=en&q=defin...G=Google+Search

 

 

Mdaaaa za moe sujalenie si prav!

 

 

Niakoi znaeli zasto niama update na Ad-Aware 6.0 (ot dosta vreme)

Link to comment
Share on other sites

na4i moq problem e slednia:s win 2000 sam i kakto si pravia ne6to na pc-to nezavisimo kakvo (filmi,4at i t.n) prez neopredeleno vreme mi se pokazva edno prozor4e na koeto pi6e : Your computer may be infected with spyware.Go to edi koq si stranica i tam kato idi6 iskat pari.Imam kaspersky anti-virus,zonealarm i adware no nikoe ot goreizbroenite nemoje da nameri ni6to (spyware,virus).Predlojete niakakva pomo6t.mnogo 6te sam vi blagodaren.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...