Jump to content
BulForum.com

ima li hora ot ruskata


Recommended Posts

Не че искам са хваля ама да имам най много 2-3 безсмислени поста в темата която стана 1000 поста за 1 ден по повод затварянето на Вареза :rolleyes: :lol: :D

 

А иначе за ко сме големите освен за да помагаме на незнаещите (не че съм толкоз голям де (12 клас 100 кила 180 см :lol: ))

 

Колкото до завършването ми за ся нямам проблеми ша видим кат наближат изпитите :bgrin:

Пфф ти си си напрао дребен бе :lol: .Шшш ей хора я кажете наистина кой клас сте и с къф език :)

 

П.П.Тея от английската(не немската английската) повечето са пълни нещасници наборите :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply
Хора вие малко нещо много смислени постове трупате :P поне се представете кой къв език учи, коя паралелка кой клас...

 

Извинявам се, ще си поправя грешката...Така начии аз съм Емилия найс ту мийт Ю

10 в съм италиански...meow, твой ред е душицe watermelongw7.gif

Link to comment
Share on other sites

Е аз съм Стоил 12д Английски и на мен ми е приятно да се запозная с вас ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ВАНЬООООООООООООООООООООООО. 91б клас, КСТ. Но мога да кажа всеки един от вас кво е, що е. Нали ИВЧОО, Лили, Емо, Стоьо, Иване, Весо, Вальо, Филипо..

@Иво... Не знаех, че още пишеш.. Моя грешка!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ВАНЬООООООООООООООООООООООО. 91б клас, КСТ. Но мога да кажа всеки един от вас кво е, що е. Нали Лили, Емо, Стоьо, Иване, Весо, Вальо, Филипо..

 

Е ти си незаличима част от училището :love няма сега кой да вика Ваньоооооооо по коридорите :cry

 

Едит: Толкова рано си писал да не би точно да си се прибрал от Трифон Зарезан :punk :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ВАНЬООООООООООООООООООООООО. 91б клас, КСТ. Но мога да кажа всеки един от вас кво е, що е. Нали Лили, Емо, Стоьо, Иване, Весо, Вальо, Филипо..

 

Малко съм разочарован, че ме пропускаш :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Едит: Толкова рано си писал да не би точно да си се прибрал от Трифон Зарезан :punk :rolleyes:

 

Или да бърза за Петльовден :rolleyes:

 

Бъзика на страна, ама Psihara^^ не знаех че се водиш 91б клас :confused Тва сериозно ли :huh: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бах мааму.Тая Чомпалова мой да ти доведе инфаркт :laughing: .Неска в часа както си говори нормално и вика-РАЗБРА ЛИ ИВАНИЕ :D .Утре ша ма изпитват по геометрия--->нищу низнам---->тряа да търса някой да ми реши задачите :D

Link to comment
Share on other sites

От 5 часа днеска ме изпитаха в четити от тях :thumbs-up:

 

От 6 часа днеска ме изпитаха в 5 от тях, като резултата е две двойки, една петица и две четворки, като само 2 от оценките бяха цел. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

От 6 часа днеска ме изпитаха в 5 от тях, като резултата е две двойки, една петица и две четворки, като само 2 от оценките бяха цел. :bgrin:

 

:lol: Аз пак си фащам стипендийка :P Само да я даваха по редовно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

И аз и аз :punk наистина ако я даваха на месец по 2-3 пъти много хубаво щеше да е :lol: :lol:

 

Шшш, Ваньооо, бати алчния тип си майна... То не стига че едвам 20 кинта дават,ми и по 2-3 пъти :lol: Аз и на тва съм доволен...на тая суша :D

 

deepkill, поне се представи-кой си, от къде си... :)

Link to comment
Share on other sites

Шшш, Ваньооо, бати алчния тип си майна... То не стига че едвам 20 кинта дават,ми и по 2-3 пъти :lol: Аз и на тва съм доволен...на тая суша :D

 

deepkill, поне се представи-кой си, от къде си... :)

 

Десети клас съм , Веселин :) при Илчева ( немски език ) ,която ми е класна :(

Link to comment
Share on other sites

е то вие пак сте добре, че ви е класна на нас (10з ) само ни натяква колко сте по-добре от нас и колко по-умни сте

Link to comment
Share on other sites

е то вие пак сте добре, че ви е класна на нас (10з ) само ни натяква колко сте по-добре от нас и колко по-умни сте

На нас пък по едно време ни викаше ,че изоставаме от вас :) Ама после пак почна нещо да ни хвали :)

 

ама нещо мн озлобена щото преди коледната една патка от нашия клас ( Всеизвестната Мария Ямболиева с прякор Пена или още Конан Варварина ) се оплака на Ильо ,че едно от момчетата и било преписало домашната ,над която тя толкова се била трудила ....... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

То преди ваканцията и нас на хвана, че преписваме, ама сега е в добро настроение, щом ми писа 3ка за срока

Link to comment
Share on other sites

:laughing: При нас тя направо не искаше да повярва ,че сме 12 или 13 души ,които трябва да полу4им стипендия втори срок :)

 

П.С. : Тя срядата каза ,че утре почвала да изпитва . Днеска съм учил три часа по немски и съм 100% ,че ако ме думне изгарям :)

Link to comment
Share on other sites

Абе я не се оплаквайте :P - имате сумати време да изкарвате оценки ;) 12 клас имаме месец и полвина, максимум 2, да си оформим оценките и тва е... Следва яко учене за изпити...

Link to comment
Share on other sites

Офффффф малей направо не ми се мисли всички ми разправят ,че ся бил момента да уча за високи оценки ,че след 12 клас и изпитите ще щракам с пръст ..... ама това кат ми го разправят от 5 клас и вече не го приемам мн насериозно ....

 

Иначе мн се чудя кво ше прая 12 клас и нататък ,защото още не съм се ориентирал с какво ще кандидатсвам а у ...... въобще изгубен съм в мъглата .... :P

Link to comment
Share on other sites

Бе и аз съм доволен ... все пак 20лв са си 20лв ...deepkill доколкото прочетох си 9 клас ти тамън ще почваш да са чудиш какво да кандидатстваш ... за сега още си гледай купоните, че после ще трябва да се учи ...и няма да има толкова свободно време :lol: :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...