Jump to content
BulForum.com

Най - красива кола


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 707
  • Created
  • Last Reply

Не знам дали е за тази тема, ама където и да го сложа - все ще му отива. :bgrin:

 

 

Малко от началото на M-Power - BMW M1 от 1978 година. :f1:

 

 

 

П.П. Забележете индикатора за бензина - разграфен е до 105 литра, а най-ниската му стойност е 40 литра....един вид, паднеш под 40 литра, значи вече си на свършване и е добре да се оглеждаш за бензиностанция. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Тук вече сме на едно мнение :bowdown:

И "старото" не е зле:

2011-porsche-911-gt2-rs-inline.jpg

Както и никое досега... една от малкото марки, които държат на традициите си и не правят резки промени.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Май не съм пускал една от любимите ми коли. BMW E28 - злобно, ръбесто и излъчващо агресия, точно каквото трябва да е едно BMW :devil

e28alpinaown2.jpg

jiminsd.jpg

29986505350bd2e3b385o.jpg1889774_600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Така бих се съгласил :P

Lada%20VFTS.jpg

Не мога да не отбележа, че LADA-та е с по-високо окачване от повече от половината коли, дадени в темата, а българските пътища както знаем са направо "оffroad' :)

п.п Интересно ми е, ако цъфна в центъра на Лондон/Париж с такова "соц.возило", какво ще ми кажат..Иначе, ако LADA-та бяха взели да я правят с климатик и да гори по-малко от 10 на 100, щеше да бъде мноогоо добре :)

Link to comment
Share on other sites

Лада правят коли за Англия, така че и там се срещат. Не е да не са виждали хората.

4639129431_2df90a5df7_z.jpg

Същото важи и за

3256640724_97bca97079.jpg

;)

Стига сме се отклонявали, че последните 3 поста нямат нищо общо с темата :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Поздрав за Чефо!

Е...не е ферари, но пак е италианско и е червено...и е направо произведение на изкуството. :love

 

Все още е на ниво концепт и се предвижда да е 200 коня & 800 кг.

 

01.jpg

00.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ето и едни от наи любимите ми модели..

 

Мечтаната за мен "семейна кола" , която е и наи бързото(спортно) комби в света.. audi rs6 ;]

 

cc378891d81bd631.jpg

 

db396b35d7ba6589.jpg

 

979d35394c063e5c.jpg

 

И да не забравя този звяр mazda rx8

 

7e5b4d336b69f658.jpg

 

722ac6f923baf19b.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Като че ли е малко по-добре от предните модели на bmw, но продължава да има някакъв "фалшив тон в мелодиятя" и при това bmw. Задницата е супер, но отпред фаровете има нещо което не мога да обясня какво е точно, но продължава хич да не ме кефи. Като цяло, че капака е по-повдигнат, фаровете не стоят отпред а някак отпред маската ги е захлупила и формата на решетките много ама много ме кефеше в старите модели, откакто я издължиха и извиха ме дразни. Дреболии, които поотделно сигурно не биха ме дразнели, но като са всичките накуп...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...