Jump to content
BulForum.com

Най - красива кола


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 707
  • Created
  • Last Reply

АКУЛАТААААААААААААААААААА :кланеща се до земи иконка:

 

Чай да я дръпна тая снимка, че след вчерашния формат по дяволите си отиде една хубава колекция.....ФЕРАРИТА :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Аман вече от разни тумбести коли...в последните години все едно само разновидности на някой SUV виждам...:woot Пълна загуба на идентичност - германците първи изтумбиха дизайна и после всички, че чак даже и японците, се принудиха да им подражават. Не че няма да взема едно тумбесто BMW ако ми го подарят...:bgrin:...ама къде останаха елегантните и секси форми на спортните коли от миналото....

 

________________________________________

 

/старо, но златно/

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си говорим... германците водят тенденциите, другите копират. Догодина примерно германската фирма Х(със сигурност няма да е ауди, щото те май не дават пари за цялостен дизайн, а само за елементи) ще пусне квадратен дизайн и всички ще станат квадратни :)

Link to comment
Share on other sites

BMW пък не дават никакви пари за дизайн, така че - остават само Мерцедес и Опел. Мерцедес не се купува вече, щото КИА и Хюндай пуснаха по-качествени лимузини от тях...

Значи да следим ОПЕЛ, а? Добра идея. :)

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си говорим... германците водят тенденциите, другите копират. Догодина примерно германската фирма Х(със сигурност няма да е ауди, щото те май не дават пари за цялостен дизайн, а само за елементи) ще пусне квадратен дизайн и всички ще станат квадратни :)

Нещо в подкрепа на твърдението? :) Бях чувал, че германците водят световните тенденции в инженеринга, в технологиите, в ИТ, в космическите програми, в био технологиите, в литературата и в музиката и като цяло за цялото човешко познание, обаче това за дизайна не го бях чувал.

Link to comment
Share on other sites

Щях да дам едно видео за подкрепа но не мога да го намеря. Ще го преразкажа... На представянето на 6-та серия кабрио един от администраторите на форума m6board беше снимал как една китайка снима и измерва с линийка всеки един детайл от интериора на 6-та серия.

Link to comment
Share on other sites

...една китайка снима и измерва с линийка всеки един детайл от интериора на 6-та серия.

 

То това е за да могат да го копнат 1:1, да го направят от пластмаса (предимно) и да пуснат ментето на 10 пъти по-ниска цена...няма да им е за сефте. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз продължавам да си мисля че BMW може и да са великолепни автомобили но откъм дизайн са гола вода. Виж италианците почти няма тяхна кола която да не хваща окото. Днес гледах едни алфи покрай нас - не знам като кола как са но на дизайн са 1 път. Включително ултра грозната Мултипла пак се запомня заради дизайна (понеже по-грозна кола от тази не мога да си представя, но пак е нещо - запомня се) Докато BMW-тата до един момент имаха много приятна специфична форма... и после като взеха да правят този новия дизайн и се осраха... аз поне така мисля

Link to comment
Share on other sites

Докато BMW-тата до един момент имаха много приятна специфична форма... и после като взеха да правят този новия дизайн и се осраха... аз поне така мисля

Подкрепям, последните яки бяха тия:

0510_05z+Dinan_BMW_E39_S3_M5+Front_Side_Burnout.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ето "малко" за плакнене на очите....като между хубавото може да се види и доста кич...

Патенцее....Сега знам какво значи АлисиИЯ в страната на чудесата хахахах :D

Link to comment
Share on other sites

Ето "малко" за плакнене на очите....като между хубавото може да се види и доста кич...

 

Ето още нещо в същия дух - нощна тунинг среща. Някои от снимките определено предизвикаха неволна усмивка на лицето ми. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...