Jump to content
BulForum.com

Най - красива кола


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 707
  • Created
  • Last Reply

Това не е БМВ, а Аплина - нали се стараят да са отделен бранд... :D

 

Отделен отделен... колко отделен да са... логото гледам е едно такова кръгло с бяло и синичко вътре...

 

Ламборджинито е красиво... виж кадилака обаче ми напомня на танк нещо :P

Link to comment
Share on other sites

Днеска попаднах на ТОВА чудовище, направо ми останаха очите. Тея от G-Power си знаят работата.

Link to comment
Share on other sites

Не е НАЙ-красивата, ама като си мисля, че може да ме огрее да я покарам скоро...

 

http://z.about.com/d/alternativefuels/1/0/-/J/-/-/08_GS450h_rightfront.JPG

 

Абе, защо не ми работят шибаните иконки за шибаните линкове, pictures, и т.н....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

По принцип купетата на БМВ не ми допадат особено, ама когато видя нещо хубаво, не мога да си изкривя душата...:rolleyes:

 

 

bmw-12.jpg

Link to comment
Share on other sites

Това наистина е готино като идея. Като се вгледа човек ще види, че е и практично - с фаровете на Форд Мондео вероятно имат взаимозаменяемост :)

Link to comment
Share on other sites

По принцип купетата на БМВ не ми допадат особено, ама когато видя нещо хубаво, не мога да си изкривя душата...rolleyes.gif

 

Това е просто отвратително! Пламене, да нямаш температура нещо?

Link to comment
Share on other sites

Що бе...виж к'во е зловещо. :bgrin:

 

П.П. Да не взема да подхвана темата за дракона, че доста критики имам по цветовите нюанси...:devil

Link to comment
Share on other sites

Това наистина е готино като идея. Като се вгледа човек ще види, че е и практично - с фаровете на Форд Мондео вероятно имат взаимозаменяемост :)

 

На мен на тези на Авенсис ми приличат :lol:

 

 

П.П. Да не взема да подхвана темата за дракона, че доста критики имам по цветовите нюанси...:devil

 

Аааа OWNED! Отивам за пуканки!

Link to comment
Share on other sites

Що бе...виж к'во е зловещо. biggrin1.gif

 

П.П. Да не взема да подхвана темата за дракона, че доста критики имам по цветовите нюанси...devil.gif

 

Зловещо my ass. Поредно недоразумение в дизайна на БМВ, само че в тоя случай цялата кола е ужас, не само част от нея...

 

Относно забележката - подобни фишеци може да подмяташ ако видиш колата ми в тая тема, но не виждам да присъства, нали? Малко недомислие в закачката и ставаш ти за резил laughing.gif .

Ники, на теб глобите са ти в сингъл молт-ове, продължавай така devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Ники си е сеирджия - той само пуканки хрупа. :laughing:

 

/...а 'фишеците' точно затова са с П.П., щото нямат връзка с темата...ама май трябваше да ги напиша и с най-малкия шрифт или зад спойлер...или направо с бял шрифт...или най-добре на китайски. :))/

 

 

 

Едит: Освен това...смятам, че малко ти е хилав дракона - ей на това се вика "ояден дракон" :lol::

 

 

auto006.jpg

Link to comment
Share on other sites

btw. Пламене, не се казва "дракона"... правилния термин го въведе mobo и той е "синия гущер" :lol: :rofl:

 

....е сега ако не го яхне Виден да дойде да ме шамароса няма кога :lol:

Link to comment
Share on other sites

btw. Пламене, не се казва "дракона"... правилния термин го въведе mobo и той е "синия гущер" lol.gif rofl.gif

 

....е сега ако не го яхне Виден да дойде да ме шамароса няма кога lol.gif

 

mobo както обикновено е слаба ракия. Най-великия термин по адрес на Дракона го въведе Иво и той е - "Някаква чайка ти е кацнала на капака" laughing.gif . Пак не си в час и с тоя пасив дето го трупаш ще ти опразня бара накрая devil.gif.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...