Jump to content
BulForum.com

WINDOWS 7.0


ggg

Recommended Posts

очаквах нещо "по-скрито" от MDL, но и това за начало е добър старт. :P

Какво по-точно те интересува? Всичко го има в пъблика, без малка част, която не представлява интерес за него. Има оригиналните имиджи, има активатори, има разните му там модифицирани едишъни като сини, черни и прочие... какво повече?

=========

 

@djadomraz, любопитно ми е какъв е типа на ключа от бизпарка и твоя, та ако е възможно и ти се занимава, пусни ги в чекера и дай резултата, без ключовете, разбира се:

http://api.viglink.com/api/click?format=go&key=27403b80697f63830f3adcb85bb41ddb&loc=http%3A%2F%2Fforums.mydigitallife.info%2Fthreads%2F20816-The-Ultimate-PID-Checker&v=1&libId=720775be-cb6f-400f-b7b8-9f360628be6a&out=http%3A%2F%2Fjanek2012.eu%2Fdownload%2Fpidgen.v1.1.3.590.rar&ref=https%3A%2F%2Fwww.google.com%2F&title=The%20Ultimate%20PID%20Checker&txt=%40%20janek2012.eu&jsonp=vglnk_jsonp_13768072933379

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Да има много информация. Просто от начина по-който говореше останах с впечатление, че едва ли не има някакво скрито общество, където се влиза само със специална покана и статус. :D

Както и да е, няма смисъл да спорим. Показа, че може да имаш и друго отношение, на мен това ми стига. :)

Link to comment
Share on other sites

Да има много информация. Просто от начина по-който говореше останах с впечатление, че едва ли не има някакво скрито общество, където се влиза само със специална покана и статус. :D

Както и да е, няма смисъл да спорим. Показа, че може да имаш и друго отношение, на мен това ми стига. :)

Винаги има скрити общества. И точно за това говорех, правилно си разбрал. И в някои се влиза само с покана, в други освен поканата, трябва да получиш и одобрение. И за да топнеш човката, не е необходимо само да влезеш, защото и там има раздели за простосмъртни и такива за... как да кажа - л@йнари :)

 

И наистина няма смисъл да спорим, това е същото като в тракерите: има със свободна регистрация, има и такива където трябва покана.

Колкото до отношението ми, то не е променено въобще, тук си в заблуда. Радвам се, че почваш да разбираш, а това не е никак малко.

 

Aкo, въпреки всичко не вярваш, пробвай да се регистрираш в един такъв портал от ниско ниво:

shareme.org

и да ми дадеш скрийншот на тази секция:

 

pdg1.jpg

 

Приятен уикенд :)

Link to comment
Share on other sites

Сайтове от всякакъв род отдавна съществуват, в които не се влиза просто ей така от форма Register. Това не е тайна. Има Много такива, както казахте, тракери, ъндърграунд, пиратски и т.н. Това по никакъв начин не показва даден човек да е нещо "повече" по някакъв начин. Всичко опира до нужди и възможности. Аз примерно нямам никаква нужда (в истинския смисъл) да членувам в частни тракери с филми примерно - всичко което е достъпно публично за мен е повече от достатъчно, даже него не гледам. Който има "нужди" някакви критически (неслучайно употребих точно тази дума), намира начин да членува, или намира познат който може да му сваля.

За пиратстването също - който има критични нужди, намира някак. Почти всеки има пиратски софт на компа си (поне който ползва WIn), а за по-спешния и разпространения винаги се намира начин, дори да нямаш достъп до скрити места :) .

Много рядко ми се е случвало да изпитам нужда да съм регнат някъде си, основно за някоя програма да намеря сериен, в миналото. И накрая се е оказвало че е било просто от глезотия, да имам дадена програма, която даже никога няма да използвам, но "да я имам" и да се кефя. Рядко е било, и в общия случай е имало и алтернатива, или безплатна или платена с налични серийни, която би ми вършила същата работа за простите нужди - макар че тази за която съм търсил първоначално е била супер-дупер и е яко да съм с нея.. такива ми ти работи.

 

Тъй че ... на кого му пука :D . Дали ла*нари или не, всички сме хора, и всеки си е намерил баланса. Има далеч по-ползотворни неща за един човек от това да търси отчаяно начини да влезе в някакви ъндърграунд общества. Човек трябва да си подреди добре приоритетите. Много хора си губят времето и с други глупости. Тъй че това според мен показва че един е решил да поеме по един път, друг по друг, в крайна сметка е важен крайният резултат ;) . А той е - един се забавлява или е решил да си прекарва свободното време по един начин, друг по друг, един е решил да изкарва пари и да работи с компютъра, друг - да превърне компа в средство за забавление и "човъркане" също както в детството си е човъркал транзистори и телевизори :) .

 

В духа на този пост, future, усещам, че се кефиш, че имаш достъп до разни скрити общества, но главния въпрос е - какво печелиш от това в крайна сметка? :) Кара ли те да си по-щастлив нещо или е просто защото други нямат тази "привилегия" :) .. Макар че като се замисля, по подобен начин работи нашия свят - да си с хубава жена примерно, най-често опира до това да се покажеш с нея на улицата и т.н. :) , също като с хубавата кола и т.н. Ако примерно си сам на света, дали би ти пукало как изглежда отвън колата, като изключим чистата нужда от телесен комфорт и удобство при каране..

Аз лично вече не завиждам на подобни неща, човек осъзнава, че на този свят има по-важни неща, за които си струва човек да си "хаби" емоционалната енергия :) .

Link to comment
Share on other sites

@future Сподели домейна, сподели че имаш достъп, но не сподели какво се крие там и реално има ли нужда човек да се блъска за да влезе. Както каза tedy, така и при мен - досега абсолютно всичко, което ми е трябвало съм го намирал без особени усилия. Дали замунда, арена, залива, serials.ws и разни други широко достъпни сайтове - винаги съм намирал това, което търся. За това ми е интересно да речем в това скрито общество, какво повече могат да ми предложат, за да речем да търся начин да влезна. :)

Link to comment
Share on other sites

@future Сподели домейна, сподели че имаш достъп, но не сподели какво се крие там и реално има ли нужда човек да се блъска за да влезе. Както каза tedy, така и при мен - досега абсолютно всичко, което ми е трябвало съм го намирал без особени усилия. Дали замунда, арена, залива, serials.ws и разни други широко достъпни сайтове - винаги съм намирал това, което търся. За това ми е интересно да речем в това скрито общество, какво повече могат да ми предложат, за да речем да търся начин да влезна. :)

Там се крият шумкарите.

Намери ми валидни серийни номера, които да минават проверката за ъпдейт на следните дреболии:

 

Active@ Data Studio v7.1 

R-Studio v6.3.154025 network

R-Studio Agent v6.3 build 1054

Passware Kit Forensic v12.3

Help & Manual Premium Pack v2.10

CyberLink PowerDVD13 Ultra v13.0.3105.58

 

Да не изброявам една страница сериозен софт, който НЯМА безплатен аналог.

Елементарно за гений като теб. А, аз, понеже съм ларж, ще ти дам седмица време.

A, забравих да ти кажа: ще влезеш, ама някъде другаде. Такива като теб, дори и да успеят да се промушат (което е почти 100% изключено), ги гонят бързо.

Успех.

Link to comment
Share on other sites

Без да искам да влизам в безсмислени за настоящата тема дискусии, и не е заяждане, но както си и мислех, става дума за нещо като глезотии :) .

Въпросните програми са за по-специфична дейност, и ако се занимаваш с подобна дейност (рикавъри на данни) (сериозно), надали ще ти е проблем да си купиш 1-2 от тия програми, особено на фона на цените които се взимат дори в Бг за подобни услуги.

Нека да коментирам споменатите програми. За повечето (май всички) намерих тези, или много близки версии в изохънт-а (публично "репозитори" на торенти от различни тракери) за директно сваляне на торент, с активни сийдъри.

Както за почти всичко което се пиратства, не може да се очаква лесно да се намери сериен или крак за най-последната версия на всичко, особено ако е излязло скоро. Или ползваш някаква предпоследна версия, или скоро ще излезе "начин" и за последната, независимо че тогава ще има и по-нова версия.

 

Active Data Studio - струва $200, а отделни компоненти от пакета са по 30-тина $. Но намерих торенти с него. Има безброй алтернативи на всички инструменти, осерийнени или окракнени.

R-Studio... - и за тия намерих торенти, ся дали са точни билдове, почти без значение, тия се ъпдейтват нерядко, освен ако вече няма някакви особени бъгове които ги няма в определени билдове.. И тия са в една по-специфична област, рикавъри, за което рядко се налага човек да опира до тях, а и цените които ти като човек занимаващ се с това, не са ниски, че $100-200 да са особен проблем.

Но както казах, намират се и без да си специална порода :) .

Passware... - също. Да не говорим че всеки уважаващ се компютърджия си избира пароли и алгоритми, които с подобни програми не могат да се възстановят, тъй че тези програми са безсмислени за мен :) . Пробвал съм подобни за брут форс с примерно РАР, абсолютно безсмислени с моите 12+ символни пароли с висока сложност. Да не говорим че има безброй алтернативи, безплатни, платени с различни цени.

Help&Manual - тая хава съм я ползвал в миналото. За създаване на CHM беше нали. Тоя формат колкото и да ми е на сърце и полезен, все повече го зае*ават като Windows-only, а и тая програма май я има кракната на хиляди места. Тук става дума за премиум пак - това като гледам е някакви скинове и глупости..., на кого му пука за тия скинове.. :) Май все пак ги мернах в един тракер.

PowerDVD - тва пък ... :) има го на милион места, вкл. 13-та версия Ултра :) .Макар и не точно този билд, а една идея по-преден. Има алтернативи, макар това да е една от уважавните програми за блу-рей. ДВД кой гледа вече (никой), останалото си има Потплеър (безплатен и за мен най добрия), за блурей само ако ти се налага и някакви 3д-та. Но в света на плеърите отдавна вече няма такива монополи като преди. И пак, намират се кракнати.

 

Не казвам, че няма софт, който трудно се намира кракнат. Но който има много специфични нужди, или обикновено има парите да си го позволи, или намира други начини. Обикновено трудността е да поразровиш и намериш свестните алтернативи, на които можеш да намериш серийни. Това често отнема понякога дни, това е вярно.

Интересно ми е, ако някой те помоли да му изтеглиш/намериш някоя програма която трудно се намира, дали би му помогнал след като имаш достъп тук и там :) . Говорим не да те притеснява ежедневно, а еднократно примерно.

Да имаш достъп до подобни места обикновено става дума за филми или музика, където често да ти се налага да се ползваш от привилегиите. За софтуер не вярвам толкова често да се възползваш.

Отново - не се заяждам, а дискутирам конкретните примери :) .

 

Много рядко ми се е случвало на определена програма, която искам да имам, да не мога да намеря сериен (кракове НЕ ползвам, и ако се е налагало, съм минавал през виртуалка и намирам начин да копирам само променените регистри/файлове, които пък минават през winhex сравнение с оригинала и гледам какво е променено - обикновено са няколко занулени байта което не е опасно, или ако е повече - минава през вирустотал - ако покаже поне 1-2 червени, програмата отлита), най-често на такива намирам кракове, и обикновено намирам друга, която ми върши почти същата работа и най-обикновено става въпрос за такава която ползвам по-рядко.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Всичко, което си намерил го знам отлично. Поставих конкретна задача на всемогъщия, нека я изпълни. Колкото до това да ми даваш акъл кое как, колко, защо, с какво да го заменя, колко се уважавам и прочие, моля те недей. Гледай си твоето канче и не се бъркай в неща, които не те засягат. Задачата я поставих да се види колко е зле и как няма достъп до нищо съществено. Просто и елементарно.

Link to comment
Share on other sites

Канчето е същото. Всичко опира до нужди. И той сподели, че няма твоите нужди за да се бори за достъп някъде си. В крайна сметка идеята беше тази, която споменах и преди - това че имаш достъп някъде не те прави нещо повече от нас. А явно си си втълпил обратното.

Не ядем доматите с колците и ние. Който има нужда, намира начин. Имаш "специален" достъп до някъде, Ок. И аз имам достъп до места/данни, до които ти пък нямаш. И така.

Все едно Дядомраз като има достъп до MSDN, да се чувства по-човек от останалите САМО защото има достъп до там. И да парадира и се забавлява как останалите нямали достъп, някак гадно. Но не го прави. Той може да се чувства по-човек по други причини, но не и за това. Е, него го познавам, но теб не. Както казах, вероятно не си такъв, но като гледам поне според другите си даваш вид на такъв. Не съдя никого за нищо, не ми пука кой какво говори, просто наблюдения.

Интересно как реши кое ме засяга и кое не, и къде да се бъркам.

Link to comment
Share on other sites

@djadomraz, любопитно ми е какъв е типа на ключа от бизпарка и твоя, та ако е възможно и ти се занимава, пусни ги в чекера и дай резултата, без ключовете, разбира се:

...

А да ... как ли не съм пуснал някакво exe на машината си :)

 

Ключа си е с 5 активации - напълно достатъчни за произволен startup (на каквито и MS дават bizspark). Освен това примерно Windows 7 имаш нормален и N- версията (т.е. без Media player), отделно сървърите. 

 

Всеки, който има фирма може да се регистрира за bizspark , никакви ограничения (верно след 3 години ти искат $100 и спира кранчето) но за мен това е напълно достатъчно. Оттам насетне ако фирмата работи абонамента за MSDN някак бледнее през заплатите на програмистите. Фирма с 5 човека персонал има нормално 15-20,000 лв разходи на месец (бензин, командировки, наеми, ток, кафе, минерална вода и прочее). Та едни $2000 на година звучат много, но някак на фона на 200,000 други разходи, не мисля че са кой знае каква разлика. /Да вметна - разходите не са единствено заплатите на хората - има още доста косвени разходи, които не се виждат на пръв поглед и всеки си мисли че разходите на фирмата са единствено парите, които му броят на ръка в края на месеца/ И това за фирма с 5ма човека персонал. Опитайте си да си представите за IT фирма с над 20 какво е. 

 

Гугъл се изхитриха за техните API за фирми искат по $5/месец на човек. Верно удобни са и ти дават една камара неща (а на мен ми трябваше единствено email) но какво да се прави. 

 

Github искат за възможно най-малкия си акаунт $25/месец, но пък си тотално освободен от грижи относно source control-a и шанса да загубиш неща, върху, които си работил 2 години е ужким нулева (поне отговорността по архивиране и поддържане на сървъра е тяхна). 

 

Та от моята гледна точка - търсенето на крак за софтуер под $500 е много неефективно занимание да не говорим какви косвени проблеми могат да се създадат в следствие на това. 

 

Последно бяхме ползвали кракнат RedGate Data Compare (останал на една машина отпреди няколко години) - Visual Studio 2012 реши и този проблем (определено RedGate е по-добър, но $2000 ми се струват излишни, след като и студиото върши същата работа). 

 

Теди е прав - като има безплатни алтернативи ако те вършат работа - още по-добре. И в този ред на мисли дори не искам да чувам името Adobe още по-малко техния фотошоп - на мен и Paint.NET ми върши чудна работа. GAIM евентуално ако нещо по-така ще се прави - веднъж-дваж в годината.

 

ПС: Регистрация на ЕООД се прави за около 100лв от адвокат на ЕТ май пак толкова, а ако се занимаете сами може и под 20лв да излезе. Да продължавам ли с идеите? :)

Link to comment
Share on other sites

Е, ти си по-специален, и преди съм го казвал :) .

Не се вписваш в средностатистическия домашен Виндовс узер дето 99% ползва пиратско, и 1% freeware :) .

Говориш за суми, които сигурно няма и 5% от потребителите да им минават през ръцете.

Освен това ти говориш за крак (конректно за редгейт, но съвсем принципно), а ставаше дума предимно за серийни, където ако програмата не е за работа нещо в интернет, нямаш грижи :) . Отделно за тия дето нямат серийни а кракове, споменах нагоре аз как ги лекувам :) . Текущо имам само една с крак (излекувана по горния метод с виртуалките) - Sony Vegas 12. Познай колко често я ползвам :D . Но крастата си е краста - дори за дреболии е доста полезна и една от най-добрите професионални и лесни за употреба. Не съм ангел :) . Но определено мога да мина и без нея ако се наложи.

Колкото до адобе и фотошоп, не знам ти точно защо ги мразиш толкова. Аз също, но фотошоп просто няма аналог, ГАИМ е смешна каручка в сравнение, каквото и да ми говорят. Ако Паинт.нет ти върши работа, то тогава закакво изобщо говорим за фотошоп. Аз вече ползвам Паинт за по-простите неща. Но за всичко освен най-простите скрееншотове и "обработки" от тип crop -> save, фотошоп за мен няма свястна алтернатива. Пробвал съм всичко по-известно в областта. Не ги обичам, и фотошоп има един бъг още от ЦС4, но какво да се прави, търпи се някак. Рови в системата но какво да се прави, някакви особени проблеми да е създавала не съм забелязал. Знаеш че правя чудовищни ъптайми на компа, и няма проблем, освен един с езиците в Миранда, но той е нещо което фотошоп бара и само миранда страда от това - не може да си помни per-tab езиците, но с това отдавна съм се примирил.

Link to comment
Share on other sites

@djadomraz, за Adobe ни се припокриват напълно мненията :)

За .exe то не си прав, няма зловреден код, но те разбирам напълно, така че няма проблем. И аз не бих рискувал на работна станция.

Идеята беше да натрия носа на един потребител, щото говори наизуст, а не да се търсят алтернативи за които говориш.

Така, че за мен въпроса с Win приключи, с пишкомера - също. Ще го изчакам седмица, както писах, не за друго, а за да се види колко е зле, и как гугъл и замунда нямат нищо общо с реалността.

Баф м@ааму що офтопик се изля.

Лека вечер :)

 

а ставаше дума предимно за серийни, където ако програмата не е за работа нещо в интернет, нямаш грижи :) .

Вече има грижи, щото всичко се проверява на сървъра на производителя ;)

Ненапразно поставих такава задача, щото кракове - бол, ама валидни серийни номера в пъблика - йок.

========

Приятно ми беше да си побъбрим.

Лека вечер и на теб :)

Link to comment
Share on other sites

Аз през гугъл по едно време намерих (в редките случаи в които изиобщо вече търся за серийни, което показва ясно че и гугъл стига в днешно време :Д ) серийни на 2-3 програми, които отчаяно исках да ползвам :D . А и не бяха от най-известните като цяло.

 

"Вече има грижи, щото всичко се проверява на сървъра на производителя ;)
Ненапразно поставих такава задача, щото кракове - бол, ама валидни серийни номера в пъблика - йок."

 

Все още са редки програмите които си проверяват серийните на съврър за да можеш да ги ползваш. ТО му се вика активация май.

В масата случаи валиден означава програмата да го приеме и да се увериш че след месец няма да спре да работи.

Неслучайно споменах че ако програмата не е нещо за работа в мрежа (интернет, а не локална), няма грижи (ако не е с активация разбира се). Естествено на сцената идва ползването на файруол.

Ако е с активация (редки са) обикновено някой крак се ползва, но то в тоя случай вече говорим за крак а не за сериен (вкарва се произволен сериен обикновено). Поне такива ми са спомените.

Дори за работа в мрежа в някои конкретни случаи няма грижи ако човек се подсигури добре.

Link to comment
Share on other sites

Сега пък имам условие да намирам серийни номера... Мен не ме е страх от краковете, понеже знам как да ги проверявам и ползвам. Половината софтуер, който спомена го има в замунда, дори в момента да е един билд под тези, които спомена не е проблем, дребни фиксове, които така или иначе ще излязат кракнати след известно време. Мога да почакам, ако се налага някой и друг ден да остана по-назад от последния официален билд. :)

Останалия софтуер ще го има по други тракери, но не мисля да си губя времето да го търся само за да ти покажа, че пишката ми е по-голяма от твоята, тия неща се мерят на живо, ако за теб е толкова важно. :D

 

Оделно единсвената програма, която ми се е налагало да ползвам от гореспоменатите е PowerDVD, който бързо се появява кракнат, но пък за него отдавна си имам алтернатива, така че вече не го използвам. ;)

Така че, за мен лично няма никаква нужда да търся начин да влизам в заветното общество поне за момента(надявам се и за винаги).

 

П.С. Все пак нека видим дали там има нещо полезно за мен, ако няма да те затрудни много. Случайно да се намират Qt Charts и Qt Addin 1.2.2 Commercial(този с QML интеграцията).

Link to comment
Share on other sites

Сега пък имам условие да намирам серийни номера... Мен не ме е страх от краковете, понеже знам как да ги проверявам и ползвам. Половината софтуер, който спомена го има в замунда, дори в момента да е един билд под тези, които спомена не е проблем, дребни фиксове, които така или иначе ще излязат кракнати след известно време. Мога да почакам, ако се налага някой и друг ден да остана по-назад от последния официален билд. :)

Останалия софтуер ще го има по други тракери, но не мисля да си губя времето да го търся само за да ти покажа, че пишката ми е по-голяма от твоята, тия неща се мерят на живо, ако за теб е толкова важно. :D

 

Оделно единсвената програма, която ми се е налагало да ползвам от гореспоменатите е PowerDVD, който бързо се появява кракнат, но пък за него отдавна си имам алтернатива, така че вече не го използвам. ;)

Така че, за мен лично няма никаква нужда да търся начин да влизам в заветното общество поне за момента(надявам се и за винаги).

 

П.С. Все пак нека видим дали там има нещо полезно за мен, ако няма да те затрудни много. Случайно да се намират Qt Charts и Qt Addin 1.2.2 Commercial(този с QML интеграцията).

Нагъл отгоре на всичко. Аз да ти приличам на търсачка? Видях те колко струваш. Ходи се прави на голям някъде другаде.
Link to comment
Share on other sites

хахахахаха :) Мерене на пишките с пиратски софтуер ? Вие сериозно ли ? :D

Понеже съм от тъпите юзъри, да попитам за какво ми е да си губя времето да търся валидни ключове при условие, че още първото апче го намерих кракнато след търсене в гугъл, и то като втори резултат. :)

А ако искате сериозно предизвикателство - намерете ми валиден license key pack ID за Server 2008 R2 Remote Desktop Services CALs per user или per device, без значение от бройката им .А на който ми намери, ще му подаря 100  CALs-a, за неговият си терминален сървър :))

Пак казвам, аз съм тъп юзър без достъп до никакви тайни общества и блабла. :))

Link to comment
Share on other sites

Това са ключета за ос-а, а не CALs за remote desktop services, има разлика :)

Първото което поиска е: за Server 2008 R2

Като не ти харесват, няма ги.

Link to comment
Share on other sites

Първото което поиска е: за Server 2008 R2

Като не ти харесват, няма ги.

Да, CALs за 2008 R2, а не за 2003 примерно. Целият ред се чете. :)

OS се активира лесно, терминалните сървиси са друга история ;)

Да онагледя, иде дума за ето това чуденце :

https://www.dropbox.com/s/k88qkq6x0cdybet/test.png

Link to comment
Share on other sites

Нагъл отгоре на всичко. Аз да ти приличам на търсачка? Видях те колко струваш. Ходи се прави на голям някъде другаде.

Нагъл и голям? Ама ти сериозно ли? Зарежи, абсолютно безнадежден си.Приятна вечер, гледай да не опръскаш монитора. :D

Link to comment
Share on other sites

П.С. Все пак нека видим дали там има нещо полезно за мен, ако няма да те затрудни много. Случайно да се намират Qt Charts и Qt Addin 1.2.2 Commercial(този с QML интеграцията).

Qt? Това още ли е живо? Нокия не го ли зарязаха?

Link to comment
Share on other sites

Впечатленията ми са , че все повече програми ги правят на Qt, или поне все повече такива ми попадат, които са  мултиплатформени. Честно казано по-добре работят с по-малко ресурси, спрямо отвратителните java-шки.

Иначе прекалено се задълба около тия скрити общества. То е ясно, че на едно място не може да се намери всичко на тоя свят, та да тръгна с тия примери на програми, които на всичкото отгоре се намират относително лесно от всеки. И както казаха, не е като да излизат рядко, просто почти винаги се намират предпоследни билдове някакви, което не е никаква болка.

Аз имах 1-2 програми, които терсене трудно се намираха серийни или по-скоро за тях трябваше да изтекат retail версии, че тия от сайтовете са само триал, и с кракове работят, но през няколко билда се появяваха на някои места, които не че са трудни за достъп, по-скоро са от вида 0day, и пак, при търсене общо взето и през гугъл се намират, и свободно се сваля, най-много през свободна регистрация във форума им (ако са с форум) :) .

Link to comment
Share on other sites

 

Същото важи и за по-дъртата версия 2008, демек от 2000 до 2012.

Това чуденце ли ти требеше?

 

CALs си имам, но ми е интересно дали някой може да намери активни такива, аз ще върна 100 :)

Ако намериш - кажи, ще ти дам ID-то на TS-а ми, и ще пробваме да активираме ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...