Jump to content
BulForum.com

Дрифтинг & екстремно каране


pazu

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

аз с 4х4-то като се помъча да дрифта става нещо такова .

момчета направо ми е жал днеска за всички които им се налага да карат за щастие аз съм с на един семеен приятел ТУНДРАТА .... няма такава машина до офиса направо прелетях все 1 няма снях....

даже и гумите и са с шипове ....

на новия надлез имаш задръстване щото не можеха да го качат наклона аз направо прелетях.....

ЕБАХТИ МАШИНАТА , признах тойота ..... ма само тундра другите са тамагочита

Link to comment
Share on other sites

ЕБАХТИ МАШИНАТА , признах тойота ..... ма само тундра другите са тамагочита

:lol:

 

Не е само това. С най-добри офроуд качества е новия FJ Cruiser. Освен това 4Runner и Highlander също са яки машини. Не е лош списък като за компания правеща тамагочита. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вънка е много екстриим :) Както си ходя нормално и снегът ми е малко над глезена изведнъж ми стигна до коленете :D

 

Искрено съжелявам всички които си смениха зимните гуми с летни.

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да се похваля , че направих сефтето тая вечер ... :lol:

Пазу, т'ва дето правиш не се нарича дрифтинг, а загряване на гуми, но се прави на сухо, щото в снега няма ефект. :D

Искрено съжелявам всички които си смениха зимните гуми с летни.

А тези, дето изобщо не са слагали зимните...като мен... :P

Още съм със сликовете, дето ги изгладих на Калояново, но в тоя сняг нямам намерение да стряскам себе си и останалите и ако ми се наложи да излизам - ще си хвана такси. :punk

Link to comment
Share on other sites

в момента полагам някакви титанични усилия да се въздържа да се кача на колата и да зачеша към балкана

 

немадаправяпростотиинемадаправяпростотиинемадаправяпростотиинемадаправяпростотии

 

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

преспите не ме притесняват,притесняват ме насрещтно движещите се и необезопасените с мантинела участъци :lol:

миналата година щеше да ме гази рейс.

буквалноscary.gif

 

тая година смятам да я пропусна тая емоцияicon_evil2.gif

Link to comment
Share on other sites

Докато не покарам нещо от тия всичко друго е тамагочита :Д

 

Не се дава лесно тоя човек и тва е :)

 

Аз днес излезнах за малко с тамагочито и да ти кажа идеално си се държа (хем с евтини зимни гуми или поне 50% по-евтини от мишелинки средна хубост) - не занесе нито един път, само малко зор видях с разминаването с 2 каки ама то и на сухо го има тоя проблем какво да говорим ако е мокро или като сега. То май 1та от тях се подмокри като не намалих изобщо (не че нямаше достатъчно разстояние) ама я видях как се опули като минах с 30 км/час покрай нея... явно очакваше да спра, но с предната кака направих тази грешка и тя имаше време да прецени че е тя е на ход и трябва задължително да направи нещо ако ще просто за да почне да пречи по-качествено :)

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да се похваля , че направих сефтето тая вечер ... :lol:

 

OMFG post-12-1235147210.gif

 

Пазу, т'ва дето правиш не се нарича дрифтинг, а загряване на гуми, но се прави на сухо, щото в снега няма ефект. :D

 

post-12-1234436967.gifpost-12-1234436580.gif

 

Пламене, аз не съм предполагал, че дрифтим в подгряващата обиколка брат! ----> post-12-1234436831.gif

Link to comment
Share on other sites

Ся като фляне у форумо и ще ни нареди шофЕра на Червения Гръм, че нищо не отбираме и той е велик...няма как просто...не е възможно ние да сме видели как са миндили по улицата, той да е правел дрифт. :D

Link to comment
Share on other sites

за свое оправдание мога да кажа / както всеки който е ходил в Ег-то знае/ , че точно пред даскалото има през 10 метра едни гадни бетонови ленти ! :P :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

В неделя на Калояново пак ще има свободни обиколки на Тунинг.бг - ако е както предишните пъти...входът ще е пак 2 лв. на човек. Ако някой иска да се пробва - да идва. Аз лично ще пробвам едни гуми, дето взех от inherit.hit.bg и ако се държат добре...ще карам с тях на един кръг от на VW първенството през април, но само ако е сухо, че са малко слик-пиниз. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Не е нужно да си с М5 за да правиш такива неща:

 

 

Малко е стара темата, но видя ли този коментар:

I know this car. It has indeed a Drexler LSD.

Казват, че такъв тип диференциал бил най-важното в колата след задното предаване.

А заводска кола под 2.5 със задно и LSD май няма...

Link to comment
Share on other sites

Малко е стара темата, но видя ли този коментар:

 

Казват, че такъв тип диференциал бил най-важното в колата след задното предаване.

А заводска кола под 2.5 със задно и LSD май няма...

 

 

Мисля, че има. Поне при БМВ трета серия Е30.

Link to comment
Share on other sites

При 325 е LSD, но по-малките обикновено са с отворен диференциал.

В BMW форума гледам че присаждат от по-мощните модели :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...