Jump to content
BulForum.com

Дрифтинг & екстремно каране


pazu

Recommended Posts

Редактирано от Midex: Тъй като няма как да пусна тема & пост с по-стара дата...редактирам този пост с уточнение, че под него са всички офтопик мнения от другата тема (за гумите). Вместо да ги трия, реших да отворя нова тема и да ги преместя тук.

Именно поради това, темата започва от средата на заформилата се там дискусия.

 

 

Идеи е мн.ч. на идея. а пък (съжалявам ако има някой футболист) за място...някое от игрищата на маричката, тренировъчните, най-добре това дето е най-дълбоко скрито м/у английската и реката..голямо шоу пада там :)

Тва до Алати ? Как се стига до там ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Караш караш към алати, и преди алати е входът за английската и игрищата, цък наляво и влизаш после надолу и наляво после надясно и напред и си в/у тревата :) . другият вариант е още веднага след стадиона на марица пак посока алати през входа на руската цък наляво, покрай реката и зад общежитията и си направо в/у тревата :)

Link to comment
Share on other sites

Абсюлютно така е .. Първа зима ми е , със зимни гуми съм и днеска веднъж не ми занесе колата . Даже утре мисля да намеря някоя поляна , дето с лека газчица да дръпна ръчната да се изкефя на чувството че още не съм го преживял .. идей ? :)

 

Само да няма бордюри :rolleyes: Има още много хляб да изям.......това ми стана ясно на мен

Link to comment
Share on other sites

Само да няма бордюри :rolleyes: Има още много хляб да изям.......това ми стана ясно на мен

Абе, Чефо...като чета последните ти няколко поста, направо се чудя - наистина ли не си карал досега на хлъзгаво :confused

Държането на колата на сняг/лед е абсолютно същото както на картовете със сликове на мокро...което предполагам, че ти се е случвало все някога на Лаута...Предимството в случая е, че по улиците не трябва да гониш време за пол-позишън. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе, Чефо...като чета последните ти няколко поста, направо се чудя - наистина ли не си карал досега на хлъзгаво :confused

Държането на колата на сняг/лед е абсолютно същото както на картовете със сликове на мокро...което предполагам, че ти се е случвало все някога на Лаута...Предимството в случая е, че по улиците не трябва да гониш време за пол-позишън. :lol:

 

Да наистина не съм карал. Само, че не ме рабра. По улиците - бавно и спокойно. Аз НАРОЧНО излезнах с презумцията да се занасям вечерта като няма коли на малко по-широчките улици покрай нас ;). Реших да си направя малко фън, ама леда под снега щеше да ми го сложи болезнено ;)

Link to comment
Share on other sites

Дам и аз така на едно паркингче( празно ) в "Гагарин" с 40 км/ч влизам( викам си тоя ся нали с предно S-ката ша е кротко ), дърпам ръчната и...ВЪЙ като тръгна :D :D :D хубу, че се бях сетил да преди да я дръпна да се настроя психически да си държа хубаво натиснат бутона на ръчката да не захапе, и да я сваля по-бързичко :) А онзи ден идва към наs бакшиша ама влязъл от забранената страна на Сакъзов и хоп...ръчна и обърна :D влизам и "Ей, тука Рали "България" ли има или к'во", а той се киска "Еми по-бързо да обърнем да не ме чакаш." :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Дам и аз така на едно паркингче( празно ) в "Гагарин" с 40 км/ч влизам( викам си тоя ся нали с предно S-ката ша е кротко ), дърпам ръчната и...ВЪЙ като тръгна :D :D :D хубу, че се бях сетил да преди да я дръпна да се настроя психически да си държа хубаво натиснат бутона на ръчката да не захапе, и да я сваля по-бързичко :) А онзи ден идва към наs бакшиша ама влязъл от забранената страна на Сакъзов и хоп...ръчна и обърна :D влизам и "Ей, тука Рали "България" ли има или к'во", а той се киска "Еми по-бързо да обърнем да не ме чакаш." :D :D :D

 

Мда, ама аз изтървах копчето :bgrin: 40 км в час...не съм чак толкова луд, освен ако наистина не е адски равно в радиус от 200 метра :lol:

Link to comment
Share on other sites

По принцип това му е най-голямото удоволствие на снега - ръчната. Ама автомобила трябва да е идеално балансиран - такива са само купетата, някои кабриолети и повечето бмв-та. а да и Голф 2 ГТИ с боядисани барабани :) Т.е. в момента когато пуснеш ръчната и занасянето на задницата спира без никаква инерция повече. Всякакви други заебавки с ръчната на дълги семейни коли иска или перфектно познаване на автомобила или си е до чиста доза късмет дали си уцелил инерцията и си пуснал ръчната необходимото време по рано за да спре изнасянето на желания градус, но категорично не може да се прави истински сноудрифт на завои с голяма скорост

Link to comment
Share on other sites

Този сняг не можах да потанцувам с колата на някой стадион, но на следващия сняг ще се възползвам. Вече съм си набелязал едно стадионче до гребната база. :)

Иначе за тия дни успях да се возя в коли с всички видове гуми и летните определено са бомбок, ако ще се гази в сняг. Всесезонните и зимните се държаха супер, но и двете си бяха чисто нови. Моите са всесезонни (все забравям каква марка са) и се държат стабилно на пътя.

Link to comment
Share on other sites

Ако си прибваш гумите на някой голям паркинг примерно Кауфланд , Метро , на 4-километър хипермаркетите дали някой ще се размрънка и ще ти направи проблем ?

Link to comment
Share on other sites

Аз днеска ходих на стадиона до алати .. сутринта в 6 .. преди даскало :bgrin:

ама нещо не се накефих много .. смисъл не знам точно как се прави хавата .. и освен тва кви са най-големите бели по колата които могат да станат и как да ги избегна :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз днеска ходих на стадиона до алати .. сутринта в 6 .. преди даскало :bgrin:

ама нещо не се накефих много .. смисъл не знам точно как се прави хавата .. и освен тва кви са най-големите бели по колата които могат да станат и как да ги избегна :lol:

Да цункаш някой скрит от снега бурдюр (или "О")или да пропаднеш в някоя дупка,шахта.Не че ти го пожелавам де.

Link to comment
Share on other sites

аз си мислих за нещо като .. обръщане по две врати/покрив или късане на жило :lol:

Не бъди брутален де,все пак се хлъзгаш на сняг.Вероятноста това да се случи е доста малка,но като се замисля съм виждал и доста по-брутални изпълнения от твойте помисли. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

аз пък не моа да му фана чалъма на куатрото гледал съм хиляди клипчета кво ги правят тия куатрота , ебати само аз не мога , едно време с бмв-то ставаше лесно и без сняг с аудито с предното пак ма тва пусто куатро не моа да го накарам да се завърти..... :(

Link to comment
Share on other sites

аз пък не моа да му фана чалъма на куатрото гледал съм хиляди клипчета кво ги правят тия куатрота , ебати само аз не мога , едно време с бмв-то ставаше лесно и без сняг с аудито с предното пак ма тва пусто куатро не моа да го накарам да се завърти..... :(

Предполагам си изключил всички възможни с-ми за стабилизиране на автомобила,ако твоето "аудио" ги има де?

Link to comment
Share on other sites

Ако си прибваш гумите на някой голям паркинг примерно Кауфланд , Метро , на 4-километър хипермаркетите дали някой ще се размрънка и ще ти направи проблем ?

 

Нямаш проблем. Аз си пробвах колата на паркинга на Кауфланд, че миналата зима бях в Германия с нея а там сняг няма и така и не бях я карал на сняг. Ама трябва рано да отидеш докато няма паркирани коли много

Link to comment
Share on other sites

то си има бе , спирам ги не става както ми се иска и както съм виждал по клипчетата , явно аз не го мога :D

 

То стана като "големите цици разсейват добрия ездач" :lol: Аз затова не ги харесвам новите коли, че са пълни с ненужни помагала дето ти пречат да си я караш.

Link to comment
Share on other sites

аз пък не моа да му фана чалъма на куатрото гледал съм хиляди клипчета кво ги правят тия куатрота , ебати само аз не мога , едно време с бмв-то ставаше лесно и без сняг с аудито с предното пак ма тва пусто куатро не моа да го накарам да се завърти..... :(

пробва ли с ляв-десен и всичката газ в кишето........аз правих слънца....назад :lol: Нямаш ръчна нали.....имаш си буквата "P" :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...