Jump to content
BulForum.com

Дрифтинг & екстремно каране


pazu

Recommended Posts

почвам да събирам пари за м5-ца..... :)

приемам дарения

 

Искаш повече мухи на на страничните джамове ли? Аз бих взех Силвия с инхалатор и LSD :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Мидекс, не става въпрос за понички на задна. Това съм го правил на асфалта още преди 20 години перфектно, ама тайната е, че се откача жилото на едната спирачка отзад.

Link to comment
Share on other sites

Тия "италианци" .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: утре ако е останал сняг в даскало на стадиона ще направа един клип да го дам като видео отговор :woot ужасти и безумия :x

Link to comment
Share on other sites

Тия "италианци" .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: утре ако е останал сняг в даскало на стадиона ще направа един клип да го дам като видео отговор :woot ужасти и безумия :x

 

 

Между другото актът за газене в тревни площи бил до 300 лева :)

Link to comment
Share on other sites

Аз си пробвам гумите +това от Марица са ме помолили да почистя терена :rolleyes: :D , пък и не съм оттук и не знам отдолу трева ли е не е ли... :D :lol:

 

 

гледайте кви джанти получих след 2 часа на стадиона :D 009872089-big.jpg

Link to comment
Share on other sites

Между другото актът за газене в тревни площи бил до 300 лева :)

 

голям праз :lol: на теб ти е толкова едната гума, и ако дрифтиш на асфалт я хвърляш, пък него ше го хвната да плаща глоба ама насън :lol:

Link to comment
Share on other sites

Edit: Започнах да го качвам в немския рапид, понеже международният нещо не ме харесва...

 

Едит2: То и немският толкова ме харесва...като гледам с каква скорост се качва...май ще ви го дам някъде около 1-ви май... :sick Приемам с готовност място, където ще го кача по-бързо (без тракери).

Между другото тъкмо бях качил 1/3-та и установих, че филмът го има и в Замундата, където съм сигурен, че почти всеки има ъкаунт.

Link to comment
Share on other sites

Не е нужно да си с М5 за да правиш такива неща:

 

 

да бе , ма М-ката ме кефи повече , не колкото РС6 щото там и на малкият пръст не може да му стъпи ма ме кефи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Я пак, я пак?!RS6 какво?!Айде да не обръщаме темата на една друга ама RS6-ка и дрифтовете освен другите неща ги гледа като през крив макарон.Интересно е сега като изкарат заводско турбинираната М5-ца какви дрифотве ще стават :)

Link to comment
Share on other sites

голям праз :lol: на теб ти е толкова едната гума, и ако дрифтиш на асфалт я хвърляш, пък него ше го хвната да плаща глоба ама насън :lol:

 

 

Ако не е и малко по-скъпа...

 

 

Но все пак като можем да спестим някой разход, защо да не го спестим? :)

Link to comment
Share on other sites

Пробвал ли си да натиснеш спирачката чат-пат !? Без значение - 4х4, предна или задна предавка! Засилваш колкото прецениш, че ще можеш да е удържиш, съединител (или без за автоматите), чукваш леко волана встрани (примерно наляво), чукваш спирачката, 2-ра предавка, газ, пускаш съединителя, айде сега върти този волан на дясно... успех.

Степента на изпълнение на всички по-горе посочени стъпки да се изпълняват според автомобила и задкормилното устройство!

 

 

 

 

 

 

 

 

Няма Хонда ЦРХ без кръст или икона вътре... :rolleyes:

 

обръщението е към злобил

 

Впрочем във WRC автомобилите от скоро( 2 години ) мисля, че са без ел. контрол на диференциали( за заводските говорим ).Това малко промени нещата там.А иначе за дриф, няма какво да се лъжем, всичко различно от RWD си е подигравка с думата.Да, има разни субарута, скайлайн-и дето ги дрифтят ама еталон си остава примерно s15-ката на нисан.

Много верно казано!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Момчета някой да е срещал по сайтовете от къде може да се свалят видеота за дрифт шампионата на Япония и сериите Formula D1 в САЩ?

Link to comment
Share on other sites

Момчета някой да е срещал по сайтовете от къде може да се свалят видеота за дрифт шампионата на Япония и сериите Formula D1 в САЩ?

 

мисля, че знам от къде, но не мога да го напиша във форума......или по-точно знаех преди да забравя да запазя сайта. Скоро ще ми го кажат пак

 

racing-underground. нещо си е единия, а другия е пираня.екском.нещо си

Link to comment
Share on other sites

Пламене викам това лято с общи усилия да си купим една Ладичка, да я изкормим, да я подсилим откъм премятане и да се врежем в лимита

Link to comment
Share on other sites

Никак не лоша машина, но готов ли си да мине през таван? Защото на нас всички броячи, вкл. и гайгеровия ни показват отгоре :devil

Link to comment
Share on other sites

За "през таван" трябва да му сложим клетка...иначе още в началото ще го похабим, а и си е опасно вътре, па ако ще и да си с каска... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...