Jump to content
BulForum.com

Тема за ФЕГ (Френската гимназия)


Recommended Posts

Я обеси малко по- добре че нещо не схванах кво точно имаше предвид и за кво става въпрос ква неприязан кви други класове

Ами нещо от сорта,че по-големите едва ли не ни мразили,зашото искали в училището да има само френски паралелки,ама маи са глупости тия неща дет ми казаха...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply
Миткова е само на 8 клас и е с най точни думи трън в задника. Не обеснява въобще добре не е добър учител ама хич се гледа да те забие и накрая едвам се отърваш от изпит при нея. Всеки който е минал 8 клас през нея не е казал нещо хубаво за нея

Дам,имал съм само 1 час при нея и вече ме дразни.Като за "Добър ден" ни даде да препишем половината учебник,да напраим планове и 1 страница задачи.Отделно имам 3 страници да пиша по англииски + да уча... аи'м со хепи

Link to comment
Share on other sites

Може би има нещо такова, защото все пак училището е с френски корени и мнооооого години, казва се френската и всички останали в даскалото освен 2 паралелчици учат френски и вие сте може би трън в гъза на някои хора. Аз специално нямам нищо против и хората с които се познавам в училището също. Много повече се издразнихме като разбрахме, че нямате занималня. :lol: Някак си нечесно ми се вижда, ама го преживях. Минало заминало. Миткова или Жужа както всички и викат е ужасен учител. Не съм чул човек в това училище да каже добра дума за нея. Смешна е колкото си искаш, капка не може да преподава и от изпити никой не щади. Ужасна е. Надявай се да си при Станева 9 клас. Само това мога да ти пожелая. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз малко по-отдавна съм я завършил, но Бончев (биологията) с 'хубавия' френски още ли е там :) ?

Жулиета Петкова по матаематика?

Нашта учителка се казваше Тодорова ако правилно съм запомнил (по мое време имаше малко детенце), по Литература нашия човек Колев... Възможно е да се бъркам за някои имена.

 

Иначе Вачкова още ли е директорка бе? А заместник още ли е един мъж, дето мисля по Математика преподаваше, име не помня, ама точ пич ме хвана веднъж да човъркам една ключалка в школото (аз си бях училищния 'ключоразбивач', по-скоро човека който отключваше/заключваше с 'без ключ' 90% от вратите в даскалото :bgrin: ).. Ама се оказа пич и нямаше последствия.... освен че имахме свободен час тогава (щото беше в началото като прохождах в ключалките) :bgrin:

Ех, добри спомени...

Link to comment
Share on other sites

Ами ако не се бъркам такъв Бончев вече нема а колкото до тази Тодорова миналата gодина ми преподаваше по френски една Вълкана Тодорова която има някво малко дете- май става въпрос за вде различни . За Колев- супер як учител преподаваше ми в 8 клас и на него все му било традиция да преподава на 8 е клас литература ма ния му бяхме последния 8 клас преди 3 години,после се премести в 12 клас а тая година препдава на половината наш випуск(11 клас).Тва е един от любимите ми учители все хубаво мога да кажа за него само дет много покръкваше :D и в часовете доста лъхаше на джибри а тая година като го видях още повече си е занемарил външния вид. За Вачкова изобщо не трябва да се съмняваш че все още е директора и сигурно ще си остане такава докато хвърли топа и ще бъде в учиището до край.Заместник директорите са двма мъже и двмата учители по математика които преподават май само на 12 клас, според мен и според тва което съм чувал доста точни.А според доста момичета били и педофили щото все ги задявали.Единият е Ангелов а другият е Петров.Тая година много неочаквано Петров се махна и на негово място заместник директор стана една Звездарова дето преподава по география и май по история.На тая и се носи ужасна слава че била супер строга че е много заядлива че се прави на голямата работа ,а от тая година даже и още повече и порасна работта и ся съвсем се мисли за голямото доброутро

Link to comment
Share on other sites

ИМам едно въпросче за Петров и Ангелов. Единия е с бяла брада (катинар4че май) и постоянно пуши. Кабенета му е на втория етаж отдясно в дъното и е много задимени вътре и е много точен и весел. Другия е пак така възрастен и е много лош и строг. Мисля, че караше някфа Опел Астра. Та въпрос са ми е кой как се казваше и кой се е махмал. Що се отнася до Вълкана Тодорова. Тя е една леко пълничка и сравнително млада. За дете незнам дали има. Тя сега ми преподава на мен френски и ми е класна. Доста хвалби чувам по неин адрес и наистина иглежда много добър преподавател. Само едно не ми харесва в нея. Говори САМО на френски, което поне за нашия клас е много лошо, защото половината не й го разбираме. И като пита някой от нас нещо и я гледаме като изтребители и тя само се хили такава. От първи впечатления не ми хареса Мая Керезова (Английски). Доста лошо се държи, категорично не може да обясни нищо и не може да говори изобщо Английски. Произношението и е супер смешно. Имам чуството, че е по зле и от нас даже. :lol: Много ме наплашиха с тая Фурнаджиян по Биология (един смеска м/у свиня и къртица :lol: ). Ама за 2 часа не ми направи кой знае какво лошо впечатление. Преподава си жената нормално както си му е реда. Това, че е смешна до небете няма и смисъл да го коментирам, но това не е най-важното де.

Link to comment
Share on other sites

ИМам едно въпросче за Петров и Ангелов. Единия е с бяла брада (катинар4че май) и постоянно пуши. Кабенета му е на втория етаж отдясно в дъното и е много задимени вътре и е много точен и весел. Другия е пак така възрастен и е много лош и строг. Мисля, че караше някфа Опел Астра. Та въпрос са ми е кой как се казваше и кой се е махмал. Що се отнася до Вълкана Тодорова. Тя е една леко пълничка и сравнително млада. За дете незнам дали има. Тя сега ми преподава на мен френски и ми е класна. Доста хвалби чувам по неин адрес и наистина иглежда много добър преподавател. Само едно не ми харесва в нея. Говори САМО на френски, което поне за нашия клас е много лошо, защото половината не й го разбираме. И като пита някой от нас нещо и я гледаме като изтребители и тя само се хили такава. От първи впечатления не ми хареса Мая Керезова (Английски). Доста лошо се държи, категорично не може да обясни нищо и не може да говори изобщо Английски. Произношението и е супер смешно. Имам чуството, че е по зле и от нас даже. :lol: Много ме наплашиха с тая Фурнаджиян по Биология (един смеска м/у свиня и къртица :lol: ). Ама за 2 часа не ми направи кой знае какво лошо впечатление. Преподава си жената нормално както си му е реда. Това, че е смешна до небете няма и смисъл да го коментирам, но това не е най-важното де.

Петров кара Астрата като състезател, веднъж се возих при него и целувах накрая земята, като слязах. Иначе е готин, жалко че се махна, Звездарова за никъв к*р не става. Ангелов е педофила на даскалото, той по цял ден е при ученичките, а учениците не ги ебава изобщо. Керезова е адски зке, без коментар за нея. Фурнаджан много трудно изпитва. И много лошо за теб, че нищо не разбираш като ти говорят на френски, по-добре да отидеш в друго училище.

Link to comment
Share on other sites

Вълкана на мен ми беше миналата година добър учител е хубаво минаваха часовете с нея само дето като дйде време за контролни супер мнгои следи гледа обикаля и нямаш никав(почти) шанс да препишеш от някъде само ако успееш да питаш за нещо достатъчно незабелязано и тихо някой около тебе.Иначе помна миналата година аз кви ли не неща праих за да препиша при нея на някои контролни които бяха така по- напечени :lol: Писал съм цели уроци с граматика на едни малки и миниатюрни лишчета които да могат да са достатъчно дискретни и да могат да ми се поберат в дланта. На тия лисчета що уроци бях изписал и в къщи колко си играех докато ги направя, а втория срок на класната тя съвсем беше като орлица и кръжеше навсялъде и за да препиша се наложи да отида уж до тоалетната за да си разгурна писанията пък си писах на крака за да може тва което трябва да не го забрава докато ида :D . И като се върнах сядам слагам си единия крак върху другия кръстосвам ги и дърпам леко крачола за да препиша-абе смях голям после като им разправям класа ми се смееше.Тая Керезова ми е на мен сега и мисля че е супер злее.Много ме дразни и се има за няква голямата работа.Първия час влиза и почва да ни разправя за учебниците и ни казва ръководството се колеабе между два учебника- един който е български и е на по- ниско ниво и е 20 лв и един който не е български по него се учи за първо ниво сертификат по- добър е и е 40 лв. При което едно момче от класа се обажда и казва"според мен квото и да е за учебник който след тая година нма да ни трябва за нищо и няма да можем да го използваме 40 лв е много".При което тая почва как, кви ги говорите такива за кафета и морета можете а харчите по сумати пари а тука ви се скръндзат 40 лв.Бях чувала че сте добър клас тих послучен а ков се оказа точно най хваления се оказа най лош а и на всичкото отгоре сте и скръндзи.Така ме издразни. Иначе в 9 и в 10 клас по английски ни се паднаха много по айляк и добри учители. В 9 клас беше един Кръстев млад който беше много дбър и точен и в часовете му беше пълен айляк и всеки си правеше кеото иска и той за да се опита да се справи леше забележки в дневника като побъркан. В 10 клас започнахме с една руса и пълна пак млада която в началото се опита да се направи на мног строга и да ни сплаши и успя ама после се оказа че и тя е пълен айляк и супер хал ама тя поради незнаймо кви причина след първия срок се махна и на нейно място дойде една дърта от Английската дето и при нея всеки си прави ковото иска супер свободно беше в часовете и ставаше супер смяхи ся са я преместили класна на 8 клас.Фурнаджиян нас ни пое миналата година и тая година ни продължи. Като я видяхме първия час- момчетата се сцепихме да и се хилим попиляхме се да и се смеем с тая нейната визия на няква дебела къртица бялата и кожа като на албонос касите и дебели рачички които има и полусляпото й и закърняло зрение зарди което когато иска да види колко е часа си долепя ръката с часовника си плътно да очилата като кьорава :D Наблюдавайте я някой път. Иначе е доста строга последователна и изпитва гадничко.Но с течение на годинаката като свинете вие с нея и тя с вас малко се поуправят нещата и се поутпуска.Във връзка с нея ся се сещам са ми разказвали една история;Някъв клас преди две- три години, дига тя да изпитва някво момчеи тя тогава изпитвала все още от места щот ся изпитва на дъската. Та посочва тя момчето да го изпитва ама той незнае абсолютно нищо и изправя се той пред чина задава му тя въпроси обаче вместо него почва да отговаря момчето което стояло до него на същия чин а през тва време нашия човек си отваря само устата и тя обаче нищо не разрала и накрая тоя си получих шестица. При нея ме кефи тва че препдава едно такова многф заспало спокойно тихо отпускащо и моеш да си легнеш на чина и да си правиш айлячв цял час. Колкото до зместниците тоя с брадата е Англов а иначе и двмаат карат Опел Корса само са им различни цветовете :D

П.П Лелее бях се самозабравих с тоя пост що нящо изписах

Link to comment
Share on other sites

Петров кара Астрата като състезател, веднъж се возих при него и целувах накрая земята, като слязах. Иначе е готин, жалко че се махна, Звездарова за никъв к*р не става. Ангелов е педофила на даскалото, той по цял ден е при ученичките, а учениците не ги ебава изобщо. Керезова е адски зке, без коментар за нея. Фурнаджан много трудно изпитва. И много лошо за теб, че нищо не разбираш като ти говорят на френски, по-добре да отидеш в друго училище.

Бърканията ми с Ангелов и Петров може би идва от това, че за някои хора е гаден този дето на мен ми харесва и обратното. Петров не ми е водил, но по това, което съм видял е ужасен и се държи гадно и пренебрежително. А "педофила" изглежда супер точен и никога нищо лошо на никой не е казал. Странно... Идеята да сменя училището е повече от смешна и категорично неприемлива. То с този профил никой не може да ме вземе. Това, че френски ни е слаб наистина е проблем, но какво да се прави. Слаб випоск си бяхме, мързи ни доста, езика е дооооста по-труден отколкото съм очаквал, можеби и класната в 8-ми клас не ни подготви достатъчно добре, но факта е че нямаме добра основа по френски. И не че не я разбираме изобщо, но има доста работи дето не ги зацепваме. Като не всички де. Има доста добри в класа ни.

 

Вълкана на мен ми беше миналата година добър учител е хубаво минаваха часовете с нея само дето като дйде време за контролни супер мнгои следи гледа обикаля и нямаш никав(почти) шанс да препишеш от някъде само ако успееш да питаш за нещо достатъчно незабелязано и тихо някой около тебе.Иначе помна миналата година аз кви ли не неща праих за да препиша при нея на някои контролни които бяха така по- напечени :lol: Писал съм цели уроци с граматика на едни малки и миниатюрни лишчета които да могат да са достатъчно дискретни и да могат да ми се поберат в дланта. На тия лисчета що уроци бях изписал и в къщи колко си играех докато ги направя, а втория срок на класната тя съвсем беше като орлица и кръжеше навсялъде и за да препиша се наложи да отида уж до тоалетната за да си разгурна писанията пък си писах на крака за да може тва което трябва да не го забрава докато ида :D . И като се върнах сядам слагам си единия крак върху другия кръстосвам ги и дърпам леко крачола за да препиша-абе смях голям после като им разправям класа ми се смееше.Тая Керезова ми е на мен сега и мисля че е супер злее.Много ме дразни и се има за няква голямата работа.Първия час влиза и почва да ни разправя за учебниците и ни казва ръководството се колеабе между два учебника- един който е български и е на по- ниско ниво и е 20 лв и един който не е български по него се учи за първо ниво сертификат по- добър е и е 40 лв. При което едно момче от класа се обажда и казва"според мен квото и да е за учебник който след тая година нма да ни трябва за нищо и няма да можем да го използваме 40 лв е много".При което тая почва как, кви ги говорите такива за кафета и морета можете а харчите по сумати пари а тука ви се скръндзат 40 лв.Бях чувала че сте добър клас тих послучен а ков се оказа точно най хваления се оказа най лош а и на всичкото отгоре сте и скръндзи.Така ме издразни. Иначе в 9 и в 10 клас по английски ни се паднаха много по айляк и добри учители. В 9 клас беше един Кръстев млад който беше много дбър и точен и в часовете му беше пълен айляк и всеки си правеше кеото иска и той за да се опита да се справи леше забележки в дневника като побъркан. В 10 клас започнахме с една руса и пълна пак млада която в началото се опита да се направи на мног строга и да ни сплаши и успя ама после се оказа че и тя е пълен айляк и супер хал ама тя поради незнаймо кви причина след първия срок се махна и на нейно място дойде една дърта от Английската дето и при нея всеки си прави ковото иска супер свободно беше в часовете и ставаше супер смяхи ся са я преместили класна на 8 клас.Фурнаджиян нас ни пое миналата година и тая година ни продължи. Като я видяхме първия час- момчетата се сцепихме да и се хилим попиляхме се да и се смеем с тая нейната визия на няква дебела къртица бялата и кожа като на албонос касите и дебели рачички които има и полусляпото й и закърняло зрение зарди което когато иска да види колко е часа си долепя ръката с часовника си плътно да очилата като кьорава :D Наблюдавайте я някой път. Иначе е доста строга последователна и изпитва гадничко.Но с течение на годинаката като свинете вие с нея и тя с вас малко се поуправят нещата и се поутпуска.Във връзка с нея ся се сещам са ми разказвали една история;Някъв клас преди две- три години, дига тя да изпитва някво момчеи тя тогава изпитвала все още от места щот ся изпитва на дъската. Та посочва тя момчето да го изпитва ама той незнае абсолютно нищо и изправя се той пред чина задава му тя въпроси обаче вместо него почва да отговаря момчето което стояло до него на същия чин а през тва време нашия човек си отваря само устата и тя обаче нищо не разрала и накрая тоя си получих шестица. При нея ме кефи тва че препдава едно такова многф заспало спокойно тихо отпускащо и моеш да си легнеш на чина и да си правиш айлячв цял час. Колкото до зместниците тоя с брадата е Англов а иначе и двмаат карат Опел Корса само са им различни цветовете :D

П.П Лелее бях се самозабравих с тоя пост що нящо изписах

Т'ва за контролните не го знаех, но ще го разберем де. Аз попринцип преписвам повече думи, защото на контролните с граматика рядко има какво да се преписва. Мойта запазена марка е GSM-а и досега е сработвало, но дали и при нея ще работи не знам. Главния проблем е че един бауш ми зае мойто любимо местенце и няма как да го разкарам. Като цяло не се оправих с местата и тая година съм на супер некъдърни места. Аз попринцип съм с очила и е добре да съм на първите чинове, но не е задължително де. В часовете, които сме по номера съм на средния чин най отпред, защото съм 3-ти номер, но в останалите неможах да се оправя, защото на 15-ти всички си заеха места а аз допоследно подскачах насам натам и се сам седа някъде си. Ужас! Тая Керезова явно всички не я харесваме, но ще трябва да я изтърпим. Няма как. Фурната ще я видим и нея нататък. А това с часовника не е възможно да не го забележим, но реших, че няма смисъл да го споменавам, защото вие си го знаете. А за този случай не бях чувал. Било е голям смях вярвам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

...ама тя поради незнаймо кви причина след първия срок се махна и на нейно място дойде една дърта от Английската дето и при нея всеки си прави ковото иска супер свободно беше в часовете и ставаше супер смяхи ся са я преместили класна на 8 клас...

 

За Дренчева ли говориш?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Абе Тошко... освен, че ти писа 4ка и не разбрахме, че ни изпитва, кво ти е направила женицата :>

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Еей кой промени старото заглавие бях си свикнал с нехо и мисля че предаваше повече колорит на самата темата ":lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вчера изгониха един зайчок.Влезнал пиян в занималнята и си запалил цигарка пред даскалката.Видях го преди часа и предположих,че е не чак толкова пиян,ама са му връчили отпусното...

Link to comment
Share on other sites

Е те да не са само две "занималки"

По-френски са само те занималки, стара ти е информацията ;)

Link to comment
Share on other sites

ААа ко става тук уее не трябва ли да са повече кво е станало с другите

Пратиха ги обратно на село и без тва не ставаха за нищо. Само от Данчева и Калъмова може да се научи нещо ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Сега гледам навсякъде мрънкат за дървена и по разни саитове пише,че в ФЕГ бил адски студ... Аз поне не го усещам тоя студ( на 1вия етаж съм). Има ли някакъв минимален шанс Вачкова да ни пусне за няколко дена или ще чака да ходим по 1/4 от класа и тогава?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...