Jump to content
BulForum.com

Тема за ФЕГ (Френската гимназия)


Recommended Posts

Недей да таиш никакви надежди във ФЕГ никога нищо не става никви ваканции не се дават и се учи до последно ако ще и потоп да стане

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Скоро бях на посещение във ФЕГ...нещата отиват на зле, махнали са задължителните учебни занятия следобед....доста готини и способни учители са махнали, а някои сами са напуснали като са разбрали че Звездарова ще е заместник директор....общо взето всеки, с който приказвах се оплаква, Пирянков, Василева, чистачките,Цветков, Агоп-домакина даже....Не мога да разбера какво става.Василева вика "нещата отиват на зле, зайците от година на година стават все по-прости, аз вече по 3ма-4ма не мога да събера от клас, които да работят и да искат да научат нещо, няма занималня---->няма кой да им проверява речниците и думите и ги научават грешно, за писане на домашни и дума не може да става....имало нещо като консултация сега на мястото на занималнята, ама никой не ходел".Като капак на всичко всички се оплакват от Звездарова, кой повече, кой по-малко, някои смеят, други не смеят, ама в очите на всички се чете, че не я харесват.

А аз си мислех, че на добре отиват нещата, че даскалото се развива английски паралелки откриват а у....

Link to comment
Share on other sites

Кво на добре отиват всичкое батак.И тая Звездарова се изживява като по голяма и от директорката,много ясно че всички ще я плюят и няма да я харесват а тва за занималните наитина беше лоша идея да се махат нооо...... Между другото аз незнаех че има напуснали учители заради Звездарова, знаеш ли кои са

Link to comment
Share on other sites

Аз за Дончева бех чул нещо друго- миналата или по миналата година тя била наказана дисциплинарно заради неоправени отсъствия заедно с Мирчева и за разлика от втората на нея й се разминало и останала на рбота но тая година вече решила сам да напусне щото си била намерила и друга работа, въпреки че тва не означава че и нещата със Звездарова не са помогни за избора й

Link to comment
Share on other sites

Мирчева беше една от най-добрите и способните преподавателки по френски в това даскало.А това за отсъствията не е единствената причина да си тръгне....просто й беше писнало на жената от кокошкарски скандали и глупости и като й дойде до гуша си дигна гълъбите.А за Дончева....Дончева и Звездарова винаги са били врагове и много ясно, че Дончева няма да търпи Звездарова.Тя още 12 клас на зипа казваше, че се говори нали че готвят Звездарова да е зам директор и вика ако това стане, аз веднага напускам, така е и станало. :Д

Link to comment
Share on other sites

Тая Звездарова е супер злобно и гадно джудже няма човек който да не се е оплакал от нея

Аз никога не се оплаках от нея. Всичко е поза, беше ми ясно. Само мен не успя да ме сплаши и вкара в пътя. И в един момент се отказа. При това с усмивка на уста. Когато съм говорил с нея на 4 очи, след завършването ми... тя не беше този човек, за който се представя в училище. А защо го прави, вече не знам. Стратегия. Звездарова е добър човек. Има някакъв друг проблем...

 

bluedog, по мое време преподаваше география и история, сега не знам. Беше ми и класна. Аз отказах да уча история. Достатъчно упорито, със своите аргументи, които от един момент нататък тя се принуди да приеме. Но компенсирах с географията и това беше видно.

Link to comment
Share on other sites

Все още си предопадва по география и история и знам че всичко тва е поза и всеки го е осъзнал обаче за кво го прави, за кво са всички тия изпънения и постоянно гонеие и мрънкане подир учениците все едно гледа нарочно да направи секано на някой

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ще има спукани гуми скоро... :angry1 :angry1 :devil

Хах, да не си е купила кола Звездарова?

Иначе за Дончева разбрах че е заместник кмет на район Северен в момента....

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Някой да има представа случайно ще има ли бал или ще е като миналата година? Че искам и аз да вида що е туй :(

Отиваш при Папазова и питаш. После постваш във форума

Link to comment
Share on other sites

Ти кой клас си? Да не знаеш Папазова е все едно да не знаеш кой е Обама :)

Link to comment
Share on other sites

Значи утре като отидеш в училище, отиваш на първия етаж, коридора към лекарския кабинет, врата преди библиотеката, чукаш, влизаш и ще разбереш за какво ти говоря.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...

ХАХААХАаххаааааааааааааа тема за ФЕГ :))) Випуск 2003 съм. Прекалено ли съм дрЪТ за тук ? :))) м ? Минах покрай даскалото оня ден и доста се поразнежих, но като прочетох че Мирчева не преподава вече и няма занималня... абе иде ми аз да я водя, ебати хората и без това вървяха на провал нещата, а сега вече и официално ще излизат олигопати оттам (да ме извинява който се чувства засегнат).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...