Jump to content
BulForum.com

Тема за ФЕГ (Френската гимназия)


Recommended Posts

Мисълта ми беше че когато др училища по една или др причина са в почивка и не учат ние се сме на хорото и си бичим на даскало кат лудите че по някой път тряя и да отучваме някой отдал ни се почивен ден.А до учителите не само че ни се сменя учитела по френски ами и сички останали без изклучение тва ся логично ли е...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply
Вярно ли, че Вачкова тази година е директорка за последна година? Ако е така ще е супер!

ъ :)

 

Откъде е тая информация!? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Може да разрешават повече алкохол на баловете :D

Патрончета с водка в чорапите или в якето винаги върши работа в такъв момент. :D

 

 

Да попитам: Какво ви е мнението за бала тая година??

Link to comment
Share on other sites

Ами значи в добавка на твоята идея за скривалището в чорапите мога да кажа че няколко момчета от моя клас от 8 клас като си внсяме алкохол го криеме в якето под мишница,а за бала мога да кажа че според мен тая година беше доста постен и безинтересен въпреки че аз тая година се напих супер мощно и помня само първите 15-20 минути от бала и после всичко ми се губи спомените са ми до там където излезна Дядо Коледа със Снежанка но пак повтарям за мен бала не беше нищо особено

Link to comment
Share on other sites

Ами значи в добавка на твоята идея за скривалището в чорапите мога да кажа че няколко момчета от моя клас от 8 клас като си внсяме алкохол го криеме в якето под мишница,а за бала мога да кажа че според мен тая година беше доста постен и безинтересен въпреки че аз тая година се напих супер мощно и помня само първите 15-20 минути от бала и после всичко ми се губи спомените са ми до там където излезна Дядо Коледа със Снежанка но пак повтарям за мен бала не беше нищо особено

мда миналите години май беше по-добра програмата(под миналите години имам предвид миналите 2 :D ).Казвам "май" защото и аз така да се каже испуснах част от бала :P

Link to comment
Share on other sites

Ми ти го изкара пред палатата да прегръщаш един стълб там и да разправяш, че го обичаш. После програмата била такава и онокава.

П.С И + тва се кефеше на Митака и Пепито :Р Тва си го спомням :>

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Да кажа и аз за бала, бе... :lol: Малко "раничко", ама карай. От наблюденията ми в/у 2 бала мога да кажа, че миналия (2006) повече ми хареса. А я кажете вие кои сте бе! Как може да пишем в 1 форум и да сме в 1 даскало и да не се знам. :lol: chistacha и Luciano (въпреки, че той отдавна вече не учи там, но все пак...) ги знам, ама другите ни въ знам. :laughing: Разкриити съ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

здр аз ся съм 8 "Г" клас не е ло6о при Патриция Маринова съм от мн хора съм 4е е мн то4на но все о6те нз

Щях да се радвам ,ако имаше по-грамотни зайци в ФЕГ, ама е явно ,че бала става все по-нисък за да влезнеш там . Поздрави на Патриция от мен и да слушаш ,че къса уши :) . Гледам за спортовете на различните видове дейности на Вачкова ... не се безпокойте скоро няма да слезне от поста , всички учители ги е страх от нея , лошото е ,че докато е директор френската ще продължава да тъне надолу и надолу ... Иначе 2ма даскала съм запомнил по-ярко по време на образованието си : Колев и Петров . При който и да е от двамата да сте ще научите много (повече за живота отколкото за предмета ) и малко тъпите женски клюки ще се изместят настрани( за разлика от часовете при повечето г-жи) за сметка на теми които си заслужава да бъдат обсъдени. С няколко думи : тежко ви ,че сте във ФЕГ , полза няма .

Link to comment
Share on other sites

Аз съм 9Г т.е. едва ли ви познавам. Най-много да сме се засичали по коридорите. Иначе ето ме мене: http://www.impulse.bg/nx11

 

Щях да се радвам ,ако имаше по-грамотни зайци в ФЕГ, ама е явно ,че бала става все по-нисък за да влезнеш там . Поздрави на Патриция от мен и да слушаш ,че къса уши :) . Гледам за спортовете на различните видове дейности на Вачкова ... не се безпокойте скоро няма да слезне от поста , всички учители ги е страх от нея , лошото е ,че докато е директор френската ще продължава да тъне надолу и надолу ... Иначе 2ма даскала съм запомнил по-ярко по време на образованието си : Колев и Петров . При който и да е от двамата да сте ще научите много (повече за живота отколкото за предмета ) и малко тъпите женски клюки ще се изместят настрани( за разлика от часовете при повечето г-жи) за сметка на теми които си заслужава да бъдат обсъдени. С няколко думи : тежко ви ,че сте във ФЕГ , полза няма .

Вярно е че даскалото ни тъне и тъне на доло с тая тъпа Вачкова. И пак е вярно, че скоро няма да се махне, защото всички го е страх от нея. Колев не го познавам, а Петров не ме кефи от това, което съм видял поне за сега де. Според мен, ако тая по Музика стане директор даскалото ще се оправи. Лично мнение. А иначе тежко ни не тежко ни такавва ни е съдбата... :D

Link to comment
Share on other sites

Щях да се радвам ,ако имаше по-грамотни зайци в ФЕГ, ама е явно ,че бала става все по-нисък за да влезнеш там . Поздрави на Патриция от мен и да слушаш ,че къса уши :) . Гледам за спортовете на различните видове дейности на Вачкова ... не се безпокойте скоро няма да слезне от поста , всички учители ги е страх от нея , лошото е ,че докато е директор френската ще продължава да тъне надолу и надолу ... Иначе 2ма даскала съм запомнил по-ярко по време на образованието си : Колев и Петров . При който и да е от двамата да сте ще научите много (повече за живота отколкото за предмета ) и малко тъпите женски клюки ще се изместят настрани( за разлика от часовете при повечето г-жи) за сметка на теми които си заслужава да бъдат обсъдени. С няколко думи : тежко ви ,че сте във ФЕГ , полза няма .

Ами и аз мисля че скоро няма да си отиде от тоя пост а за тва че учителите се страхуват от нея тва е така щото сама си е изградила такъв имидж, нещо което според мен не е много правилно , но трявба да и призная едно- на таз годишни Коледен бал се напих много здраво с още две момчета и се изложихме здраво кажи- речи пред цялото училище и на другия ден когато ни викна да говори с нас лично ни направи голям компромис като не ни предложи на съвет. Колото до Петров и Колев бил съм при Колев и наистина мога да потврдя че е много печен , точен и добър учител а за Петров до сега само съм слушал разкази , които учудващо за мен са го представяли в добра светлина и са го описвали като точен като се има предвид колко на строг се прави. Искам само да те питам че ми стана интересно защо според теб училището тъне с тоя директор в последните години уж много се дигнал престижа на училището вече повече хора го знаели и имало по- голям интерес и т.н

Link to comment
Share on other sites

Тази година завърших ;(

Иначе 12е бях, 8ми клас класна ми беше Стоименка Василева.Само хубави работи мога да кажа за нея, малко е изпляскала, но като преподавател и методист е перфектна, който иска при нея много може да научи.

Като пекани учители мога да отлича:

Галина Грозева(Английски език)-перфектна, Неделин Бояджиев(История)много знае, но никой не кара да учи на сила, който иска ще научи при него, Радка Стефанова(Физика)а ся де...лабаво нема ;), Боби Хуя(Физкултура)много готин човек с леко изкривено чувство за хумор, Бузю(Физкултура)същото като за Боби х 2, Михаил Колев(БЕЛ), въпреки че понякога се прави на философ и много ме дразни, спори за неща, за които не е сигурен иска да покаже, че е компетентен по абсолюно всяка тема и понякога дразни, но въпреки всичко е айляк,Николай Петров-е тука просто нямам думи, перфектен даскал и човек, незнам как успя да угоди на всички.

Въпреки всичко и аз не съм доволен от 5те години прекарани във ФЕГ, има много пропуски това училище откъм обучение, трябва много да се позатегнат работите, има учители, при които цял час нищо не се прави и не се научава.Иначе като традиции, име, материална база и други работи ок, но нека да обърнат малко внимание кой назначават и дали си върши работата или не.

Освен това не познавам човек от това даскало който 12 клас да знае повече, отколкото е знаел 8.Странно но факт, просто 8 клас по 10 часа френски на ден, 12 по 1-2 и човек забравя.

Link to comment
Share on other sites

Как се казваш?

Тодор съм, а ти си ? и от клас кой :)

 

 

Въпреки всичко и аз не съм доволен от 5те години прекарани във ФЕГ, има много пропуски това училище откъм обучение, трябва много да се позатегнат работите, има учители, при които цял час нищо не се прави и не се научава.Иначе като традиции, име, материална база и други работи ок, но нека да обърнат малко внимание кой назначават и дали си върши работата или не.

Освен това не познавам човек от това даскало който 12 клас да знае повече, отколкото е знаел 8.Странно но факт, просто 8 клас по 10 часа френски на ден, 12 по 1-2 и човек забравя.

И аз съм съгласен че има някои учители дет при тях нищо не моеш да научиш просто щет е такава анархия и тва което си научил миналата година веднага го забравяш и падаш едно ниво надолу но пък има и много предмети в които ми се струва изискванията са прекалено големи и затегнати като се има предвид с къв бал се влиза в училището и кви са приоритетите на повечето там т.е. френският. Конкретен пример Жужето Миткова тая цяла година ти скъсва дупарата с някви задачи и простотии дет са на ниво близко до училище с профилиран предмет математика и до последно те държи под напрежени аджеба ще минеш ли по тая математика и за кое тряя се притесняваш повече за математиката или за френският

Link to comment
Share on other sites

Абе другата седмица кои дни няма да учим? Аз разбрах, че ще са 2 дена, но 1-2 мои приятели ми казаха, че в тяхното у-ще ще е само в петък...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...