Jump to content
BulForum.com

Тема за ФЕГ (Френската гимназия)


Recommended Posts

Хаха ся се сетих да разкажа в сряда в края на втората смяна кво стана.Слизаме си по стълбите и кво виждаш.Между пейките до телефона, който между другото някой го беше подпалил, ама тва не знам кога е станало, седи едно хлапе и пикае и първото нещо, което виждаш като слезнеш е тоя малкия играч.По едно време минахава покрай него някви мадами и един пич му каза иди при какичките и онова ги подгони както си беше.Смях, смях пополиях се, а ония като се стреснаха и забъразаха ход, щях да колабирам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

И аз уча във Френската. Не съм ви чел "километричните" поустове по горе и не знам какво обсъждате затова само отговарям на заглавието на темата :D

Link to comment
Share on other sites

Хаха ся се сетих да разкажа в сряда в края на втората смяна кво стана.Слизаме си по стълбите и кво виждаш.Между пейките до телефона, който между другото някой го беше подпалил, ама тва не знам кога е станало, седи едно хлапе и пикае и първото нещо, което виждаш като слезнеш е тоя малкия играч.По едно време минахава покрай него някви мадами и един пич му каза иди при какичките и онова ги подгони както си беше.Смях, смях пополиях се, а ония като се стреснаха и забъразаха ход, щях да колабирам.

; ) Бате тва са онея нахални циганчета, същите дето дебнат пред мегата и като си земеш няква закуска искат да им дадеш малко.Един път връщаме от мегата към даскало и едно от тея се оказа много упорито(ама такова малко, млако над кръста ти стига) и почна да тероризира една от нашия клас и оная като го изрита....мале ама като кон онова излетя 2-3 метра назад.... голям смях става тогава. ; )

А колкото до Булфона пред даскало....бате той не е подпален, той е взривен направо, повече за нищо не става, жалко имах навик като излизам от даскало да гледам колко е часа от тоя телефон.... ; (

Link to comment
Share on other sites

Не ве пич не беше от циганчетата.Тях в понеделник един пич от моя клас ги целеше от третия етаж с разни шишета с вода.Така и не успя да закара до там(бяха до салона).Тва хлапе беше друго.Колкото за телефона така и не успях да го отворя.Мамка му. :dry:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Ха така, малко късно я виждам темата, тамън миналата година я завърших таз гимназия. За френската или хубаво или нищо, щото ако почнем с лошото, нема да ми стигне целия интернет! :D Затова- нищо! (бай дъ уей, или по-скоро пардон, бех а-клас, ако некой го интересува) ;)

Link to comment
Share on other sites

Каква е тази тема бе?Сега ще звънна на Вачкова да ви се скара :P

 

Ако искаш мога да ти дам телефона. Тя по телефона е доста по-нормална, отколкото на живо

Link to comment
Share on other sites

За Вачкова лошо да не съм чул :) Само в Алианса съм я виждал като е идвала докато съм на работа и е била супер точна, и много смях прави. Инак пред дъската не я знам как е. Казвала ми е че строява от време на време, ако е в такова настроение :)

Link to comment
Share on other sites

Абе ти недей така! Когати ти стане директорка ще разбереш закво стаа въпрос! Откачена е колккото си искаш. ДАскалото ни много страда заради нея, но уви...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Питам аз къв е тоя резил-напраиха ни "хубавото" училилище розово :wacko: кат няква лудница е ся

Еми по-добре така, отколкото преди както беше.; )Иначе кенефите много доволно са ги напрайли.Само дето по 1 куку не сложиха да вляза и със списание вътре следващия път ; Д.А между другото ся се връщам от личната.Бях да си зема протокол за плуването тая година, щото случайно пак мернах Бузю да фърля 1 кофа хлор сутринта в басейна и реших да си пощадя очите тая година. ; Д

ПРОДАВАМ ВСИЧКИ УЧЕБНИЦИ ОТ МИНАЛАТА ГОДИНА(ЗА 11 КЛАС), ИМАМ НЯКОИ ПО 2 ДАЖЕ, А ОСВЕН ТОВА ОТ 8,9,10 КЛАС СЪЩО ИМАМ УЧЕБНИЦИ, ДЕТО НЕ СЪМ УСПЯЛ ДА ПРОДАМ.ЗА ЗАИНТЕРЕСОВАНИ НА ПМ, МОЛЯ.

Link to comment
Share on other sites

ФЕГ розова :laughing: Трябва да мина някой ден да видя и да се посмея. Ама като се замисля, наистина трябва да мина някой ден, че много хора искам да видя. Я раздуйте нещо ново от ФЕГ :D

Link to comment
Share on other sites

ФЕГ розова :laughing: Трябва да мина някой ден да видя и да се посмея. Ама като се замисля, наистина трябва да мина някой ден, че много хора искам да видя. Я раздуйте нещо ново от ФЕГ :D

Йиийийийийиха ; ).Кво да ти раздуваме.Ти си много дърт вече. ; ) Ще кажеш, че няма нищо общо с едно време. ; ) И на мене ми е кофти, че вече влизат с 3,20 - 3,50 на изпитите ссега, ама кво да напрая....Абе според зам. директорите(щото и 2мата ми преподават тая година), нивото на гимназията пада, заради все по-ниския бал, ама кво да се прай. ; 0Ти коя паралелка беше?

Link to comment
Share on other sites

Йиийийийийиха ; ).Кво да ти раздуваме.Ти си много дърт вече. ; ) Ще кажеш, че няма нищо общо с едно време. ; ) И на мене ми е кофти, че вече влизат с 3,20 - 3,50 на изпитите ссега, ама кво да напрая....Абе според зам. директорите(щото и 2мата ми преподават тая година), нивото на гимназията пада, заради все по-ниския бал, ама кво да се прай. ; 0Ти коя паралелка беше?

 

Докато Вачкова, Ангелов и техните крадливи протежета не се махнат не може да се очаква друго нещо. Аз бях буква "Г" и все пак си ми липсва гимназията. С удоволствие бих се върнал в 8ми клас, но искам да съм на тоя акъл, дето съм сега :) Ще е супер :D

Link to comment
Share on other sites

Докато Вачкова, Ангелов и техните крадливи протежета не се махнат не може да се очаква друго нещо. Аз бях буква "Г" и все пак си ми липсва гимназията. С удоволствие бих се върнал в 8ми клас, но искам да съм на тоя акъл, дето съм сега :) Ще е супер :D

коя година си завършил в буква "Г"?

и аз бях "Г" :D

випуск 1999г съм аз :punk

а за вачкова е вярно, че доста покрадва-веднъж носихме 5-6 компа в час по физическо.месец след това завърших.след още месец четох в марица, че се оплаква, че нямало компютри и искала да закрива информатиката като час.малко след това един познат ми се похвали, че си е купил комп от нея-реалната му цена тогава беше към 1000лв.той го беше зел за 500лв :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Може да не знаете, ама Вачкова и Петров са партийки още отпреди 10-15 години, ако не и повече.Заедно са били директор и зам. д-р на някво даскало в Стамболийски.А историята как поемат ръководството на ФЕГ е много интересна.Както знаете ФЕГ е сравнително ново даскало.И едно време Вачкова е имала връзки в общината и е издействала някакви пари.Тогава сградата, в която е ФЕГ в момента е била докарана едва само до груб строеж и е била предназначена за няква административна сграда(данъчно или няква чиновническа сграда ко не се лъжа).Обаче нещо се променят плановете на общината и заебават сградата така.И както казах по-горе се появява Вачкова(защото дотогава ФЕГ се е помещавала в сградата на др. даскало, Руската ако не се лъжа) с предтекста, че ФЕГ има нужда от нова сграда, защото желаещите са твърде много и с тея връзки и за няколко години се прави задното крило(там дето са салон, фитнес, басейн, и отгоре даскалското крило) и се преразпределя цялото разпределение на сградата, така че да стане даскало.Сега...верно, че е малко консервативна Вачкова и че бърка за някои неща, обаче генерално погледнато е перфектния директор.Имам се почти със всички даскали, които са ми преподавали до ся и сички викат, че супер много им вика в учителската стая и винаги ги юрка и командори в наш интерес, винаги ние да получим най-доброто.Ние съответно реагираме грешно и я мразим, мислейки си че е супер задръстена и държи гимназията прекалено из късо.Даскалите също я мразят, щото и тях гони....Ако не беше тя нямаше да се запази тази дисциплина, нямаше да се осигури тая материална база и въобще нямаше да се изгради тоя елит на ФЕГ през годините.А за Петров и Ангелов кво да говоря....Петров е много точен, Ангелов също, само дето малко женкар си пада ама кво да прай ся.... и той иска да топнче чушлето някъде ; ) то при толкова много ученички около него.... ; Д

Та откакто съществува Френската Вачкова командва и й пожелавам още дълги години управление. ; )

Ся, че краде верно, даже имаше дело с/у нея, от което като по чудо се измъкна, но според мен тя дава повече отколкото взима.

(ъ-ъ-ъъъ почти всичко от тва инфо се базира на разказите на един от даскалите във ФЕГ, който също е почти от началото на гимназията)

Link to comment
Share on other sites

здр аз ся съм 8 "Г" клас не е ло6о при Патриция Маринова съм от мн хора съм 4е е мн то4на но все о6те нз

Еми блазе ти, че си при нея- наистина е готина даскалка :)

Link to comment
Share on other sites

A55A551N80R, инфото ти не е много вярно, но както и да е. Това няма значение. Колкото по-скоро Вачкова напусне поста на директор на ФЕГ и той се заеме от човек, на който му пука за гимназията, толкова по-добре за ФЕГ и реномето й ;) Нищо лично против Вачкова - като професионалист е много добра /когато се появи и влезе в час/, но само това.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Да уе и на мен не ми харесва тая Вачкова,според мен не води мн правилна политика спрямо училището и учениците на моменти и мн пъти с нейните решения ни прецква ,пък тоя Петров са прай на по -голям от колкот е и тва ме дразни че са изживяа кат някъв невероятен патрон а е пълна шушумига.Някой ми беше казал че Вачкова познавала Чомаков и за тва успяла и последните години да се задаржи кат директорка ма ся кат се смени кмета и най-вероятно ша си иде (един път и аз със още няколко човека от моя клас се заговорихме и стигнахме до заклучението че Вачкова доста си покрадва)

Link to comment
Share on other sites

Да уе и на мен не ми харесва тая Вачкова,според мен не води мн правилна политика спрямо училището и учениците на моменти и мн пъти с нейните решения ни прецква ,пък тоя Петров са прай на по -голям от колкот е и тва ме дразни че са изживяа кат някъв невероятен патрон а е пълна шушумига.Някой ми беше казал че Вачкова познавала Чомаков и за тва успяла и последните години да се задаржи кат директорка ма ся кат се смени кмета и най-вероятно ша си иде (един път и аз със още няколко човека от моя клас се заговорихме и стигнахме до заклучението че Вачкова доста си покрадва)

Тва че Вачкова краде не го отричам, но политиката и към училището е много правилна според мен, айде кажи от какво не си доволен ти.Единственото, от което мога да се оплача аз е че като минеш 8 клас, на всяка година си с различен даскал по френски, което е заради нея, тъй като според нея така ученика се запознава с различни критерии и начини на оценяване.

А против Петров пък нищо лошо да не чувам. ; Д.Като станеш 12 клас(защото той преподава само на 12 клас всяка година) и видиш наистина що за човек е тогава говори.Много по пекан е даже от Бузю или от Цветков.Ако беше гадняр до ся целия клас трябваше да има по 2 двойки по математика, а той си пита кат пич в началото "айде който е учил да става, да не пиша излишни двойки" и накрая ако няма нито 1 учил преподава нов урок.И не се прави на голяма работа; 0 , просто си пада малко дървен философ, изказва се чат пат посредством поговорки и други работи за да се направи на интелигентен. ; Д

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...