Jump to content
BulForum.com

Тема за ФЕГ (Френската гимназия)


Recommended Posts

Художниците ще ги махат от догодина, ако Тодор Христев /история/, който е и в Общинския съвет, успее да им намери сграда и да се пребори за това. Миналата година не са му стигнали 4 гласа. Това, обаче, си има и минуси... Нали се сещате, че ако ги махнат ще трябва ремонт на другата част от сградата :D Познайте от три пъти кой ще го плати :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply
Объркал съм сметките ще почваш първа :)

Мамка му! Значи ще трябва да се бяга в седмицата на панаира... :lol:

 

Помисли си пак не може да си почнал първа смяна щот аз като 10 клас по тва време почнах втора смяна и бяхме заедно с 11 клас а 9 и 12 които са в другата смяна почват първа

Миналата година започнах 2-ра смяна. МИсля, че с 12 клас. Може би се бъркаш нещо.

 

Художниците ще ги махат от догодина, ако Тодор Христев /история/, който е и в Общинския съвет, успее да им намери сграда и да се пребори за това. Миналата година не са му стигнали 4 гласа. Това, обаче, си има и минуси... Нали се сещате, че ако ги махнат ще трябва ремонт на другата част от сградата :D Познайте от три пъти кой ще го плати :P

Ама разбира се, нали трябва да купим нови дранулки на Вучкова (Вачкова де :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Художниците ще ги махат от догодина, ако Тодор Христев /история/, който е и в Общинския съвет, успее да им намери сграда и да се пребори за това. Миналата година не са му стигнали 4 гласа. Това, обаче, си има и минуси... Нали се сещате, че ако ги махнат ще трябва ремонт на другата част от сградата :D Познайте от три пъти кой ще го плати :P

Аз тва за миналата година го бях чул и ми бяха разправяли че той като внесъл тва предложение в Общинския съвет идеятя му била художниците да се изнесът в някво друго училище където шяли да се премахнат незнам си колко паралелки и ученици за да има място за художниците(не помня с точност дали точно такава беше историята но е нещо подобно) и като чули тва другите от Общинския съвет го напданали как можело да предлага такива налудничави идеи ,още повече че той самият е учител.И още нещо закво ък точно той напъва толкова много да се махнат художниците той пък къв кяр ще има от тва

Миналата година започнах 2-ра смяна. МИсля, че с 12 клас. Може би се бъркаш нещо.

Отново ти казвам бъркаш се 10 и 10 клас започват с втора смяна и отделно ся тая година като си свършил с втора смяна земи и хубаво си проследи с едно календарче да видиш че си почнал с първа -абослютно съм сигурен

Link to comment
Share on other sites

Последния път като говорих с Вачкова за "драскачите", тя каза че в момента прави доклад за всички училища и учебни центрове в Пловдив, за реалния брой на учениците. Тя каза че има хора, чиито ЕГН-та са записани в 3 различни училища, а в Центъра за работа с деца над 50% от записаните са нереални. Тя каза че място за художествената има, стига да се направи разбор на училищата в Пловдив, а също и посланника на Франция(един мушмул :) ) се е заел с преместването и е говорил с кмета по този въпрос.

 

П.С. Христев е по философия, малка поправка :)

Link to comment
Share on other sites

...Отново ти казвам бъркаш се 10 и 10 клас започват с втора смяна и отделно ся тая година като си свършил с втора смяна земи и хубаво си проследи с едно календарче да видиш че си почнал с първа -абослютно съм сигурен

Оу, да... Съжелявам грешката е моя... Значи последно тази година ще започна втора? :lol:

Link to comment
Share on other sites

дам :)

Последния път като говорих с Вачкова за "драскачите", тя каза че в момента прави доклад за всички училища и учебни центрове в Пловдив, за реалния брой на учениците. Тя каза че има хора, чиито ЕГН-та са записани в 3 различни училища, а в Центъра за работа с деца над 50% от записаните са нереални. Тя каза че място за художествената има, стига да се направи разбор на училищата в Пловдив, а също и посланника на Франция(един мушмул :) ) се е заел с преместването и е говорил с кмета по този въпрос.

 

П.С. Христев е по философия, малка поправка :)

А ти как така говориш с Вачкова по къв повод-някви раоботни отношения ли имате познавате се лично от някъде че ми стана чудно

Link to comment
Share on other sites

Абе, най-добре да си нямаш работа с тая женица. :lol:

;) Супер готина е... ; ) всеки говори лошо за нея, ама не е чак толкова гадна, колкото си мислите.

Link to comment
Share on other sites

Абе наистина пекана е и го казвам и от личен опит ама все пак не от неска и вчера и се носи тая недотам добра слава че е супер строга и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Абе наистина пекана е и го казвам и от личен опит ама все пак не от неска и вчера и се носи тая недотам добра слава че е супер строга и т.н.

 

Ако не е такава нали цялото училище ще й се качи на главата ;)

 

А ти как така говориш с Вачкова по къв повод-някви раоботни отношения ли имате познавате се лично от някъде че ми стана чудно

 

Като станеш 11 клас ще разберете за какво ви говоря :D

Link to comment
Share on other sites

Вачкова понякога може да бъде и човечна, зависи от настроението й! ;) Но в сравнение с някои от учителите във Френската, не струва пукната пара.:)А това,че е строга, не я прави лош човек или учител... Има за какво да й се носи лоша слава,но не е заради отношението към учениците. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Айде "честита" ви нова учебна година французи! :lol: Да питам имате ли няква впечатления от Цветелина Абаджиева (Математика)? Че малко имам проблеми с математика. :lol:

Link to comment
Share on other sites

До миналата година бях с нея тая е пълен хал хабер. Говори си сама обеснява си сама няма никва дисциплина в чаовете всеки прави квото си иска моеш си говориш тя е точна не е няква гадна обаче ако не си на първия чин и да си зяпнал в нея( и пак не е сигурно) няма да научиш. Освен тва на контролни моеш си преписваш както си искаш и ако знаеш как да я помолиш може да ти реши и някоя и друга задача :D . Мнението ми е че не преподава добре до ся най ми хареса Иванка Станева - една стара

Link to comment
Share on other sites

здр кво мислите за г-жа банялиева 4е ми преподава и ни сплаши солидно та кажете си мнението плс

Тя е най-яката класна, която съм имал. В 8 клас ни спука от учене, но ни направи хора, домашна под 5 листа не беше домашна за нея. Ако не учиш, ще имаш много проблеми, просто учиш и не се заяждаш с нея, щото си еб*ло мамата. Гледайте да не я ядосвате, щото ще разберете, какво е учене до скъсване. Иначе като човек е доста разбрана. Имаш голям късмет да ти преподава, ще научиш френски 100%. Можеш само да се радваш, че няма да изпиташ цялата й сила, нашия клас й беше първия във Френската и ние "поехме удара". След някоя друга седмици пиши пак, за да изкажеш мнение.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм магнит за зарзават... иначе "здравейте" на всички от ФЕГ,аз съм от тазгодишните зайчета

Аз съм от тазгодишните завършващи :P

Link to comment
Share on other sites

До миналата година бях с нея тая е пълен хал хабер. Говори си сама обеснява си сама няма никва дисциплина в чаовете всеки прави квото си иска моеш си говориш тя е точна не е няква гадна обаче ако не си на първия чин и да си зяпнал в нея( и пак не е сигурно) няма да научиш. Освен тва на контролни моеш си преписваш както си искаш и ако знаеш как да я помолиш може да ти реши и някоя и друга задача :D . Мнението ми е че не преподава добре до ся най ми хареса Иванка Станева - една стара

Учудвам се от думите ти. Днеска имахме първи час при нея и бая ни наплаши. Проверявала тетрадки, не позволявала на никой да не пише. Слядяла стрикно затова. Още първия час ми направи впечатления, че не може да обеснява. Но и да може така или инче нищо няма да разбера сигурно. :lol: Т'ва за контролните ще го пробвам. А накрая на годината как постъпва. Оставя ли? Прави ли проблеми? Иначе за Станева сме на 1 мнение. Страхотен преподавател. Може би една от малкото учителки по математика, от които съм разбрал нещо. Много съжелявам, че тази година не ни преподава отново.

 

здр кво мислите за г-жа банялиева 4е ми преподава и ни сплаши солидно та кажете си мнението плс

Страхотен преподавател! В 8-ми клас й се носеше славата на една от най-лошите очителки в даскалото и сички потрепервахме при споменаването на името й. В 9-ти клас на 15-ти като разбрахме, че ще ни води френски и щяхме да се самообием. Но малко по-малко ни хареса и си я заобичахме. Много е точна. В никакъв случай обаче не трябва да заставате с/у нея, защото ще ви язеде с парцалите. Пък и е тясна с директорката такаче... Но много ни е помагала, смели сме се с нея и така. Но си е сериозен преподавател и ще ви научи на доста.

 

Аз съм магнит за зарзават... иначе "здравейте" на всички от ФЕГ,аз съм от тазгодишните зайчета

"Магнит за зарзават"! :lol: Така сега сериозно... 8-ми кой си? А и можеш ли ти или някой да ме освети как стоят тази година нещата със зайците, че нищо не разбрах. Английска паралелка, "ж" и "з" клас, 2 смени, незадължителни занимални. Абе лудница.

 

Някой може ли да си каже мнението за Цветков? вижда ми се забавен,ама ...

Абе хуя е опасен. Супер точен е. Много смях пада с тоя даскал. Ама ша ви спука от бягане. Пригответе се за много бягане. Даори ни е изкарвал при температури до 10 градуса навънка. Аз един път се бях прибрал, после отсъствия, майка се беше разправяла с него. Абе премеждия. :lol: Ама е готин, спокойно! Няма да имате проблеми с него.

Link to comment
Share on other sites

Учудвам се от думите ти. Днеска имахме първи час при нея и бая ни наплаши. Проверявала тетрадки, не позволявала на никой да не пише. Слядяла стрикно затова. Още първия час ми направи впечатления, че не може да обеснява. Но и да може така или инче нищо няма да разбера сигурно. :lol: Т'ва за контролните ще го пробвам. А накрая на годината как постъпва. Оставя ли? Прави ли проблеми? Иначе за Станева сме на 1 мнение. Страхотен преподавател. Може би една от малкото учителки по математика, от които съм разбрал нещо. Много съжелявам, че тази година не ни преподава отново.

Еми тя сигурно тва нововъдение е решила да го направи тая година като превантивна мярка :lol: щот то миналата година целия випуск си знае че при нея си е аиляк праиш си квот си искаш и не пишеш въобще иначе по едно време втория српок и на нас ни каза и от следващия час миавам и проверявам всеки час тетрадките - един път преди часа се подписвам и втои път накрая минавам да вида кво сте писали и се подписвам пак. Тва го направи точно два пъти- несериозна е за много неща и за доста забравя. Поне на нас накрая никви проблеми не ни прави пак и на останалите накрая горе долу последния месец оставя за изпитвания и разни такива поправки на оценки и тем подобни, абе айляк учтел

Така сега сериозно... 8-ми кой си? А и можеш ли ти или някой да ме освети как стоят тази година нещата със зайците, че нищо не разбрах. Английска паралелка, "ж" и "з" клас, 2 смени, незадължителни занимални. Абе лудница.

До колкото аз разбрах заради тия нови паралелки отпадат занималните за да има две смени и да стигнат стаите. Малее ся как им се дразня тия малките много отаърваха без тия занимални. Да видат и те къш гурч беше цяла година сам първа смяна по цял ден на училише чуствах се като парцал копнеех за вканции като едвм издържах до тях като помна че с тва ранно ставане ми се искаше да умра и никога не успявах да се наспя

 

 

Абе щом е учител по физическо и е от мъжката част начи е супер айляк стават само муабеди и смях супер точни и минават много хубаво часовете всички са супер образи

Link to comment
Share on other sites

"Магнит за зарзават"! :lol: Така сега сериозно... 8-ми кой си? А и можеш ли ти или някой да ме освети как стоят тази година нещата със зайците, че нищо не разбрах. Английска паралелка, "ж" и "з" клас, 2 смени, незадължителни занимални. Абе лудница.

Аз съм 8-ми З, Ж е другата с англииски,ние сме 2-ра смяна - от 13:00 или от 13:50( не знам защо).Занималнята не е задъжителна,мисля че от 2-те паралелки с англииски нито един не е записан на занималня

Едит: Има ли някои при Миткова по математика да каже нещо за нея? Междудругото чух слух от при

ятел,че имало известна.. неприязън към англииските паралелки от страна на французите 10+ класовете.Има ли нещо вярно?

Link to comment
Share on other sites

от 13:00 или от 13:50( не знам защо).

Защото в нащо училище няма нищо логично :lol: всичко е по свой собствен образец

Едит: Има ли някои при Миткова по математика да каже нещо за нея?

Миткова е само на 8 клас и е с най точни думи трън в задника. Не обеснява въобще добре не е добър учител ама хич се гледа да те забие и накрая едвам се отърваш от изпит при нея. Всеки който е минал 8 клас през нея не е казал нещо хубаво за нея

Междудругото чух слух от приятел,че имало известна.. неприязън към англииските паралелки от страна на французите 10+ класовете.Има ли нещо вярно?

Я обеси малко по- добре че нещо не схванах кво точно имаше предвид и за кво става въпрос ква неприязан кви други класове

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...