Jump to content
BulForum.com

Тема за ФЕГ (Френската гимназия)


Recommended Posts

Aide ako ima hora ot feg molq vi se da drasnete tuka po nqkoi red da se znaeme az sam ot 11d klas mi6o :) :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Haha mai nqma ili po-skoro ne polzvat forum4eto :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
mi6o_, нека позная. Преди да влезеш във френската си учил в Лиляната :woot

5,6,7Е клас? Познах ли? :P

Hahahah da we su6tiq sam:)kak e we antoni:)

Link to comment
Share on other sites

Ima ama mnogo malko izpozvat foruma.Samo durpad :)

 

btw.Az sum ot 9b.

I kak se kazva6 alex?

Link to comment
Share on other sites

Има бе Ми6о, ...и настоящи, ...и бивши ученици. Мене си ме знаеш. Дано некой ден и аз тебе те узная. Но наистина, какво от това ако има хора от френската? Ти не излизаш от mIRC, не е ли по-лесно от IP-то им да ги разпознаеш? Но ти си знаеш де, френската могат и тук да направят купона. Пък нали знаеш че и аз се бутам при тях. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

az be6ix ... ... ... v tazi .... .... .... .... ... gimanziq!

 

mi6o_, нека позная. Преди да влезеш във френската си учил в Лиляната :woot

5,6,7Е клас? Познах ли? :P

 

 

 

toni, kak e kraka? dano s teb da se zasi4ame samo po xubavi mesta, ne bolnisi :)

 

p.s. da vidim dali 6te se seti6? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

toni, kak e kraka? dano s teb da se zasi4ame samo po xubavi mesta, ne bolnisi :)

Ти май на друго място освен в болници не ходиш :) та и хората покрай тебе повличаш :P~~ особено такива като мен дето обичат да се заяждат с теб :P~ :P~ :P~

 

P.S. if_pif аа и да не забравиш да ни идваш на гости от веме на време :P~~

Link to comment
Share on other sites

И аз бях в "Д" клас.Вече съм бивш възпитаник на най-яката гимназия в града, ама още минавам от там от дъжд на вятър.Колкото да си видя класната и Мишо Колев :D

Link to comment
Share on other sites

Аз не у4а във Френската ама живея то4но до нея.На "Вук Караджи4 21" съм.На 4-ия етаж.Някои път може да се обадите да се видим. :lol:

 

Ахахах колко цигари сме изпушили пред вашия вход :lol:

 

Иначе и аз съм горд възпитаник на най-яката гимназия в града. Колкото простотии съм правил там...ех...спомени. Колко яко беше... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ахахах колко цигари сме изпушили пред вашия вход :lol:

 

Иначе и аз съм горд възпитаник на най-яката гимназия в града. Колкото простотии съм правил там...ех...спомени. Колко яко беше... :rolleyes:

Еми то това много добре го знам!!!Ина4е за какво си мисли6 4е махнаха пейките пред входа :lol: (това е една от при4ините).Дано да се засе4ем някои път(в което се съмнявам ама както и да е).

Link to comment
Share on other sites

Еми то това много добре го знам!!!Ина4е за какво си мисли6 4е махнаха пейките пред входа :lol: (това е една от при4ините).Дано да се засе4ем някои път(в което се съмнявам ама както и да е).

Спокс, ако се засичем (и аз живеа там някъде) няма да се познаем, дак ;). Когато съм идвал да те викам, доста хора съм виждал да пушат, може и него да съм кьорнал, но не го познавам и ...

Link to comment
Share on other sites

Спокс, ако се засичем (и аз живеа там някъде) няма да се познаем, дак ;). Когато съм идвал да те викам, доста хора съм виждал да пушат, може и него да съм кьорнал, но не го познавам и ...

 

Еми то това много добре го знам!!!Ина4е за какво си мисли6 4е махнаха пейките пред входа  (това е една от при4ините).Дано да се засе4ем някои път(в което се съмнявам ама както и да е).

 

Малко уточнение - аз съм бивш възпитаник на ФЕГ. А иначе напълно е възможно да сме се мяркали. Я зад блока, я в Палмата, Baci Club, Red One...май доста време съм прекарал в кафетата като се замисля :D

Link to comment
Share on other sites

ехх спомени, спомени, като си помисля как се молех да я завърша тая френска и ето на ... тази година имам прекрасния шанс да го направя, ама много ще ми липсва признавам си :))))

Lucky Luciano коя година си завършил :))) може и да сме се мяркали по коридорите :P

Link to comment
Share on other sites

Lucky Luciano коя година си завършил :))) може и да сме се мяркали по коридорите  :P

 

Випуск 2004 ;) Няма начин да не сме се мяркали, но като не се познаваме :D

Link to comment
Share on other sites

Малко уточнение - аз съм бивш възпитаник на ФЕГ. А иначе напълно е възможно да сме се мяркали. Я зад блока, я в Палмата, Baci Club, Red One...май доста време съм прекарал в кафетата като се замисля :D

Много поздрави от лелката от дупката :)

 

Някой знае ли сегашните зайци кога свършват ? И има ли някой осмокласник от ФЕГ-а във форума  ? :blink:

Един брой :)

нали ти бях казала

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...