Jump to content
BulForum.com

Тема за ФЕГ (Френската гимназия)


Recommended Posts

Без нито да се хваля, нито да ме е срам... ама тея прякори от нас тръгнаха... Даже.. на Хуя сина му често идваше в даскалото и... ъъ... викахме му чурката. :lol:

Леле, големи времена бяха!

 

А на ония от випуск 2005 (aLeX PauL).. май нещо не е схванал идеята. ;)

Ааа, и относно дипломата. Много ме беше яд и мен на времето. Сега не съжалявам. Научих доста. И въпреки че не бях примерен ученик, накрая имах диплома 5.40!

Е, и от нашия випуск тръгнаха бая прякори де...виж, за Бузю и за Цецо-Хуя съм съгласен, че са измислени много преди нас, но за Свинята(учителката по биология, Фурнаджян) и Дамаджаната(Кърталева, поради специфичната структура на тялото й), това са си наши творения ; )

А относно дипломата...може би си прав, по този начин човек научава повече, отколкото в даскало дето ти пишат 5 и 6 само задето си отишъл или пак ти пишат 5 и 6, само че за да си поддържа елитното име даскалото. ; )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply
Хахахах много ясно ; ).Даскала по плуване- Бузю и Цветков-Хуя.Тея двамата са басси олигофрените, но има и други олигофрени дето забравяте ; ).Например монтьора- Пецата или както го наричаме ние- Чичо Панталон(дига си панталона до немай си къде ; ) ) и Агоп-домакина на даскалото(един такъв нисък гаден арменец).Да не говорим колко даскали-изроди има ; 0.Например Монката по биология и Христев по философия. ; )

Незнам дали ще излезем ВСИЧКИ хора, но аз като влязох във ФЕГ имах много ама много лоша дисциплина и за 3-4 месеца станах чист и кротък като планински ручей ; ).Водиха ме 2пъти при зам. директора Петров и ме вкараха в пътя. ; )

 

е.... тоя Петров още ли се усуква като мокро въже около мадамите? Щото по мое време си го мислехме за педофил. А м/у другото Бузйю може да е олигофрен ама ако знаете какви тупаници раздаваше на един баскетболен мач преди доста време......малиииииииии направо ги разби тогава :punk ЛУД! Евала още един път!

Link to comment
Share on other sites

.Даскала по плуване- Бузю и Цветков-Хуя.Тея двамата са басси олигофрените

тва са най големите :punk

Бузю ма спаси веднъж от побой :bgrin:

а Хуя...ми то секи час с него беше шоу.появява се един пич,който е отсъствал месеци и той го вижда за първи път.вика му:

-ти кой си бе?къде беше до сега?

пича:-бях болен господине

Хуя:-от кво бе?

пича:-сифилис

Хуя:-ми то сифилиса от чекии не се хваща бе :devil

Link to comment
Share on other sites

е.... тоя Петров още ли се усуква като мокро въже около мадамите? Щото по мое време си го мислехме за педофил. А м/у другото Бузйю може да е олигофрен ама ако знаете какви тупаници раздаваше на един баскетболен мач преди доста време......малиииииииии направо ги разби тогава :punk ЛУД! Евала още един път!

Абе верно, че и Петров е малко женкар, ама по-скоро другия зам. директор се усуква около момичетата.Аз лично съм го виждал как пощипва момичетата по задниците и им хвърля педофилски поглед ; ).А Петров имаше слухове, че джаса Азова(учителката по БЕЛ, тя младичка, горе долу запазена). ; )А за Бузю и Хуя още един път да повторим, че са най-големите! ; ) Бузю не ми е преподавал от 8 клас, ся догодина 12 пак ще имаме плуване, ще се разглобим!!! ; )

Link to comment
Share on other sites

Като стана дума за Хуя, няма да забравя как първия учебен ден в 9-ти, една част от нашия клас нещо се мотахме и видяхме как Хуя влезе в час по физическо при зайците, с един безумен поглед и потупвайки в ръката си една брадва. Няма да ви казвам как го гледаха малките. Беше ги подлудил :D Ние като странични наблюдатели просто се смляхме от смях! :woot А да ви питам - обяснявал ли ви е за голямото и малкото зъбно колело? :laughing:

 

Я някой от учащите там в момента да каже там ли още леля Недка. Малиии тая жена колко пъти ни е спасявала не истина :devil

Link to comment
Share on other sites

Като стана дума за Хуя, няма да забравя как първия учебен ден в 9-ти, една част от нашия клас нещо се мотахме и видяхме как Хуя влезе в час по физическо при зайците, с един безумен поглед и потупвайки в ръката си една брадва. Няма да ви казвам как го гледаха малките. Беше ги подлудил :D Ние като странични наблюдатели просто се смляхме от смях! :woot А да ви питам - обяснявал ли ви е за голямото и малкото зъбно колело? :laughing:

 

Я някой от учащите там в момента да каже там ли още леля Недка. Малиии тая жена колко пъти ни е спасявала не истина :devil

; ) Да не става въпрос за оная лелка дето отговаря за онази част на даскалото дето са салона, басейна и масите?Дето Хуя и говори на ма и постоянно се джавкат?Иначе като цяло лелките във ФЕГ са много точни, ние лаф си прайм с тях, с една даже един път карти да играйм за малко.Един път свободни 2 последни часа имаме и сме останали да цъкаме покер в даскало и влиза една лелка и ни скива и ние си викаме айдееее отидохме в кереча(или по-точно в дирекцията), а тя само остая метлата, сяда при нас и почва да разпрая, че ние сме били аматьори и как преди 5-6 години предишни випуски цъкали покер с много по-големи пари от нас и много по "сериозно" и ни се подиграва такава... ; )

Link to comment
Share on other sites

Много хора не знаят, и биха си помислил, че си правя майтап, но във Френската гимназия физическо се караше в класната стая. Пред черната дъска! Теория! Още си пазя тетрадката по Физическо, много ми е ценна.

Задава Хуя (извинете гсин Цветков) въпрос в началото на часа- "За какво служи колчето на ъгловия?" Цял час имаше най-различни предположения, кое от кое по-верни. Но той отрицателно поклащаше глава всеки път.

Години по-късно, след като вече бяхме завършили, много се смеехме с него. Разправяше той как спортния комплекс още не бил съвсем готов и... трябвало по някакъв начин да се провеждат часовете. Та Цвяко казал- дай ми ги на мен зайците, аз ше им разкажа играта... И го направи, д`ейба.

Та да се върнем на колчето, което цял час измъчваше младите ни душички и ние тръпнехме в недоумение. За какво аджеба служи това колче... Версии- всевъзможни! Не, не и НЕ! А през това време се провеждаше поредния час по физическо възпитание и спор, и се предаваше... урок по футбол, примерно. На дъската, и се пише в тетрадките!

Култов момент е триенето на дъската от определен ученик. "Търкай търкааааай, муха да кацни, са разклиеца!" как му ги ражда акъла на тоз човек, ама то от вътре си му идваше. Той с тея реплики и награди зимаше на Французарите. "Търкайййй! Искам кат пугредна у даската, да моа са углеам и да са среша!" Което нямаше да звучи толкова абсурдно, ако той имаше коса. Разправяше също как басейна, като го завършат, ще го пълняг само до коляното, за да могат момичетата да се подмиват... Много истории с тоя човек, се в тея часове по физическо... в класната стая.

Така си протичаше и поредния час. Теория, простотия, проста теория.

Но в един момент звънеца удари, часът свърши... Ние подскачаме- "Гсине, за какво все пак служи колчето???"

-Как за к`во биееее! Ми нал` знаиш, мач са играй там! Блъскат са, трепат са! `Са спъни некой, падни на тривъта. Па стават били! Земи чи си глътни изикъ!!! Ко ши праиш тугавъ ъ??? Паднал човека на тривъта, глътнал си изикъ, глеат гу другити... Ко да праат? Ми шъ земът колчиту, па ша бръкнът с негу у устата му, да му гу изваат!

Link to comment
Share on other sites

А при нас беше на почит... а сега сметнете колко дупки има в мрежата на футболна врата. Отделно си спомням, че сме писали от-до в метри размерите на стадиони, брой играчи в баскетбола, волейбола и футбола. А къв смях падаше като изпитва някоя мома на даската... имахме там едно момиче, което сериозно полагаше усилия за запзване на пълен отличен по всички предмети. И той я разката със спортни въпроси. И накрая като не можа да му отговори на 1 въпрос и вика... е как може, това всяко МОМЧЕ го знае, 5 за годината. И оная щеше да припадне.

Между другото, човека уж на майтап говореше, но за много неща се оказа прав.

Link to comment
Share on other sites

Хъх тва за даската сериозно ли ве.Тц ша го разправям утре в даскалото, а че бузйо и Цветков са точни си е вярно.Ся ме е яд, че ни лепиха Александрова за през втория срок.Тая като е луднала ша ни ебе мамата, а тъкмо се радвах, че от ноември нищо не бях правил.А относно зам.директорите тоя Ангелов е баси и шматката мисли само как да се вясва в плуването да оглежда момичетата.

Link to comment
Share on other sites

Хъх тва за даската сериозно ли ве.Тц ша го разправям утре в даскалото, а че бузйо и Цветков са точни си е вярно.Ся ме е яд, че ни лепиха Александрова за през втория срок.Тая като е луднала ша ни ебе мамата, а тъкмо се радвах, че от ноември нищо не бях правил.А относно зам.директорите тоя Ангелов е баси и шматката мисли само как да се вясва в плуването да оглежда момичетата.

Не си прав човек, Александрова също е много точна(неска замалко да ме блъсне с колата ; ) :devil ), е верно не може се сравнява с Бузю и Хуя, ама също е мноо яка.Онея пичове и хумор вкарват за разлика от нея, даже по някой път избруталяват! :devil

Абе кво говорим само за даскалите по физическо я кажете някви впечатления от останалите даскали! ; )

Link to comment
Share on other sites

Хъх тва за даската сериозно ли ве.Тц ша го разправям утре в даскалото, а че бузйо и Цветков са точни си е вярно.Ся ме е яд, че ни лепиха Александрова за през втория срок.Тая като е луднала ша ни ебе мамата, а тъкмо се радвах, че от ноември нищо не бях правил.А относно зам.директорите тоя Ангелов е баси и шматката мисли само как да се вясва в плуването да оглежда момичетата.

хе готин :huh: ....аре сега моля ти се.....На мен Александрова ми беше класна и ми смъкна извинените от 340 на 290 за да мога да завърша годината(по мое време максималните бяха 300). И не само на мен ами и на още бая народ! Как се забравя такъв жест!?Просто тя си гледа по сериозно работата.

пък за зам. директорите......той Ангелов си беше педофил и ще си остане такъв....

п.с. аз го обърках в началото с Петров......ц-ц-ц ;) позабравил съм ги кой как се казваше :)

Link to comment
Share on other sites

Ей ся като четох по-предните постове се сетих Цветков.Тоя човек не е минал час без да разкаже няква история, която да те съдере от смях.Само дето нещо момичетата не му ловят хумора. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хуя е супер газар...евала му прая...мога да ви кажа, че и той се закача много с мацките...забелязал съм, че зайките най-много ги долавя...Вчера щипна една пред мене :) А на Бузьо...всеки път като седне на стола пред ПЛУВАНЕТО му се вижда хуя....той понеже ходи само с къси гащи, а отдолу никога не слага бельо...Евала БОРЬО...ЕВАЛА БУЗЬО!

Link to comment
Share on other sites

Хахахах незнам дали му се вижда хуя(а не ме и интересува), ама аз ся почнах да ходя на плуване.Мноо е яко, няма никой, само 4-5 човека сме в целия басейн.Пък и в крайна сметка тряа го използваме тоя басейн, по програма само 8 и 12 клас имат плуване.Аз съм чувал, че всички даскали ходели, ама още не съм ги набарал кой ден... :devil Иначе разбера ли, само в този ден ще ходя... :devil Ай който чете тая тема и още учи във ФЕГ да идва след даскало хем да сме повече хора, мноо е яко.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм чувал, че всички даскали ходели, ама още не съм ги набарал кой ден...

А чувал ли си колко често се сменя водата на басеина? Аз съм чувал лично от Цветков, но години след като завърших. Повярвай ми- не искаш да знаеш!

Link to comment
Share on other sites

Т'ва за водата е вярно... :sick Един път годишно! Иначе през това време...той слага много химикали и може да се каже, че водата е ЧИСТА :laughing: А казвал ли ви е преди да влизате да турите една ръка на калника :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ne sam 4el postovete predi tva ama samo iskam da kaja o4evidniq fakt 4e nai hubavite momi4eta otivat vav frenskata i mg-to :love a az sam preeban s tupoto mi daskalo s nai groznite momi4eta v grada :( :( :(

 

Виж ся за френската съм съгласен, ама в мг-тосамо 8 класничките им става.В по-горните класове положението не било много розаво.Ако решиш да спориш сведеният ми са от 12 класници там.Не че не няма хубави момичета в мг-то ама се равняват на броя на момчетата в Благоев. :P

Link to comment
Share on other sites

А чувал ли си колко често се сменя водата на басеина? Аз съм чувал лично от Цветков, но години след като завърших. Повярвай ми- не искаш да знаеш!

Стига бе, нали ма ХЕИ, тя тая вода ако не се сменя според нормите нали ХЕИ ще дойдат и ще скъсат гъзъ на Бузю.Пък освен това последния път като ходих водата ми се видя доста чиста и не е така хлорирана както беше като бях 8 клас.А иначе наистина, Бузю много държи да се изкъпеш преди да влезеш в басейна иначе не пуска.Не ми се вярва водата да е толкова гадна колкото казвате.

Link to comment
Share on other sites

A55A551N80R, химикали бате, химикали! Повече са от водата! "Фърляй тамъъъ, ръсиии..." бяха думите на Цвяко. Не знам, може и да се е променило положението. Аз хванах басеина само в 12-ти клас. Но така и не се изкъпах в него. Абе хубаво е, че поне го има.

Link to comment
Share on other sites

A55A551N80R, химикали бате, химикали! Повече са от водата! "Фърляй тамъъъ, ръсиии..." бяха думите на Цвяко. Не знам, може и да се е променило положението. Аз хванах басеина само в 12-ти клас. Но така и не се изкъпах в него. Абе хубаво е, че поне го има.

Az v 8-9 klas baseina beshe hubav,ama sega ve4e 2 god. go nqmame kato programa pluvane i mi ekofti shtoto men mnogo me kefi da pluvam,4akam dr. godina 12 klas da xodq kato za poslena godina tam :)

Link to comment
Share on other sites

и аз съм бивший възпитаник на "Антоан дьо Сент Екзюпери" :lol:

"уволниха" ме през 1999 год.

поздрави на всички бивши, настоящи и бъдещи !

наборе, ние ли сме най-дъртите в тоя форум ве??? :huh: :bgrin:

егати ... лафят ми за басейн, а ние една дограма на 2-ия етаж(или беше само на първия :confused ) едва доживяхме

ааааа, @tedy е по-дърт. успокоих се :lol:

Link to comment
Share on other sites

щях да кажа че най-хуъбавия спомен ми е дето се напих като говедо и отидох пиян на приема в даскало ама съм имал и други гимназията кърти а иначе ХЕИ ние щяхме да викаме ама не би :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...