Jump to content
BulForum.com

Тема за ФЕГ (Френската гимназия)


Recommended Posts

Абе другата седмица кои дни няма да учим? Аз разбрах, че ще са 2 дена, но 1-2 мои приятели ми казаха, че в тяхното у-ще ще е само в петък...

 

20 и 26 малките имат "инквизиция" на тези дати

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply
20 и 26 малките имат "инквизиция" на тези дати

"инквизиция" :lol: Значи е 2 дена, но различни седмици. Значи грешката е моя... :)

Link to comment
Share on other sites

е ьубаво де минлата година като имаха изпити тогава цялото училище си учи и всички бяха навряни в една смяна. Как така им е щъкнло на акъла тая година да ни направят такъв подарък и да не учим

Link to comment
Share on other sites

е ьубаво де минлата година като имаха изпити тогава цялото училище си учи и всички бяха навряни в една смяна. Как така им е щъкнло на акъла тая година да ни направят такъв подарък и да не учим

К'во значение има? Нали няма да учим... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пффф...в момента, в който реших да спра да следя темата, щото си мислех, че няма никой от френската, се оказа, че все пак имало хора. :D

Link to comment
Share on other sites

Пффф...в момента, в който реших да спра да следя темата, щото си мислех, че няма никой от френската, се оказа, че все пак имало хора. :D

 

Кой клас си?

Link to comment
Share on other sites

Трябва да земем да накараме някой от училището да се регне във форума за да се саберем повече хора :D

Link to comment
Share on other sites

Трябва да земем да накараме някой от училището да се регне във форума за да се саберем повече хора :D

Нали се сещаш как ша им се занимава. :lol: Мецдъдругото преди няколко дена баба ми ме попита дали имам много наркомани в училища и аз седа и гледам ка изтербител. Викам й що бе? Тя вика ми днеска едно момчета на работата си говориха, че във Френската имало най-много наркомани и се предлагили много наркотици. Бях меко казано потресен. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Момци вие от колко време учите във Френската, там камък да хвърлиш по наркоман ще падне. Наркомани не толкова, но тревомани са 35% от учениците.

Link to comment
Share on other sites

Момци вие от колко време учите във Френската, там камък да хвърлиш по наркоман ще падне. Наркомани не толкова, но тревомани са 35% от учениците.

Te не се считат... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Te не се считат... :lol:

Що , тревата не е наркотик ли?

Link to comment
Share on other sites

Момци вие от колко време учите във Френската, там камък да хвърлиш по наркоман ще падне. Наркомани не толкова, но тревомани са 35% от учениците.

Начи виж за тревомани знам много ама пък чак наркомани тва за първи път го чувам

Link to comment
Share on other sites

Сега не възнамерявам да спорим по въпроса дали тревата е наркотик или не. Специално за мен не е или поне е наркотик, но в друга графа от амфетамин, бомбони, кокаин и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Няма кво да спорим , тук си е много подробно описано къв вид наркотик е тревата и кви са действията му , не била наркотик...

Link to comment
Share on other sites

Кой клас си?

10 е

 

Тревомани си имаме, ама аз като чуя наркоман, го асоциирам с утрепка..а такива ....почти не съм виждала в нашето училище. Плюс това има тенденция да се говори, че в езиковите гимназии има най-много наркомани. Странното е, че винаги го казват майки, на ученици от гюма, механото и т.н. ... ;]

Link to comment
Share on other sites

10 е

 

Тревомани си имаме, ама аз като чуя наркоман, го асоциирам с утрепка..а такива ....почти не съм виждала в нашето училище. Плюс това има тенденция да се говори, че в езиковите гимназии има най-много наркомани. Странното е, че винаги го казват майки, на ученици от гюма, механото и т.н. ... ;]

 

Има и то бая, просто не си ги виждала, аз съм виждал как се свива в час и то не един път. А това за майките мога дажа само: "Гроздето е кисело, щото е високо, казала лисицата"

Link to comment
Share on other sites

Абе дори и да има сякъв вид наркомани тревомани и темподобни училището не е някво западнали или нещо подобно както някой може да си помисли

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Абе нали чяха да махат ония художници от горе какво стана? А и да ви питам сяка година сменяме ли си реда на смеяняне на смените? Смисъл ако едната година почваме първа смяна, другата с 2-ра ли почваме или както се падне?

Link to comment
Share on other sites

Абе нали чяха да махат ония художници от горе какво стана? А и да ви питам сяка година сменяме ли си реда на смеяняне на смените? Смисъл ако едната година почваме първа смяна, другата с 2-ра ли почваме или както се падне?

9 и 12 са еднакви, 10 и 11 също. Следователно тая година ще почваш втора

Link to comment
Share on other sites

Абе нали чяха да махат ония художници от горе какво стана? А и да ви питам сяка година сменяме ли си реда на смеяняне на смените? Смисъл ако едната година почваме първа смяна, другата с 2-ра ли почваме или както се падне?

Абе по-добре да не ги махат щот иначе цялото училище ще сме само една смяна целогодишно а аз не мога да издържа цяла година да съм само първа смяна

Link to comment
Share on other sites

9 и 12 са еднакви, 10 и 11 също. Следователно тая година ще почваш втора

Добре де, аз миналата година (9 клас) започнах 2-ра смяна следователно сега (10 клас) би трябвало да почна 1-ра. Дано смените са ми пак като миналта година...

Link to comment
Share on other sites

Добре де, аз миналата година (9 клас) започнах 2-ра смяна следователно сега (10 клас) би трябвало да почна 1-ра. Дано смените са ми пак като миналта година...

 

Объркал съм сметките ще почваш първа :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, аз миналата година (9 клас) започнах 2-ра смяна следователно сега (10 клас) би трябвало да почна 1-ра. Дано смените са ми пак като миналта година...

Помисли си пак не може да си почнал първа смяна щот аз като 10 клас по тва време почнах втора смяна и бяхме заедно с 11 клас а 9 и 12 които са в другата смяна почват първа

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...