Jump to content
BulForum.com

Тема за ФЕГ (Френската гимназия)


Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply
хахаха сладурско в класа на Василева :))))

снууп,снууп

 

Русия Вятър!  :punk

...и все пак- човекът, който ме научи на френски!

Абе малко ме стряска на моменти ама иначе е добра.

 

п.п. "Така ли е или не е така"-простоооо...крилатата фраза-тва го повтаря през 1 минута :tongue

Link to comment
Share on other sites

gerry^^ хмм с Василева няма да имате проблеми...тя си е просто

"Русия Вятър!"...като бяхме 8 клас в нейните часове ни беше много забавно :) хахаха

Link to comment
Share on other sites

gerry^^ хмм с Василева няма да имате проблеми...тя си е просто

"Русия Вятър!"...като бяхме 8 клас в нейните часове ни беше много забавно :) хахаха

Определено няма да имаме-не съм я виждала оооот...ъм...вече стана повече от седмица-просто не идва :) и със занималката караме сутринта

И да, определено е забавна :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

някой знае ли дали мадам стоянова преподава още щото тя ми преподаваше по френски на мене и нещо съм се затъжил за нея?

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли дали мадам стоянова преподава още щото тя ми преподаваше по френски на мене и нещо съм се затъжил за нея?

 

За съжаление, ние бяхме предпоследният й 8-ми клас :(

После Вачкова й постави условие, ако не вземе нови зайци ще я пенсионира. Тя взе и следващата година я пенсионираха :angry: Колкото ми (ни) е дала Ирина Стоянова, толкова не съм видял през всичките 5 години във ФЕГ. Невероятен човек и професионалист! Дори специално я поканихме на абитуриентския ни бал като нашата Класна! :)

Link to comment
Share on other sites

Русия Вятър! :punk

...и все пак- човекът, който ме научи на френски!

 

wow, i az sum taka! lele, sega kato se setq kak zakusnq za usniq izpit ;( wow! kakuv smqx e bilo samo v tozi 8 e ;) to tova ne moje da se opi6e, trqbba da se prejivee ;)

Link to comment
Share on other sites

Сигурни ли сте, че е толкова добра учителка? Защото аз като гледам, тя повече държи на оценките, от колкото на знанията!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Ето ме и мен ... поредната възпитаничка на Френската :punk мн лудо даскало... с любимата директорка :blink: въпреки всичко там сме най-откачените хахах :laughing:

Link to comment
Share on other sites

и аз съм бивший възпитаник на "Антоан дьо Сент Екзюпери" :lol:

"уволниха" ме през 1999 год.

поздрави на всички бивши, настоящи и бъдещи !

Link to comment
Share on other sites

и аз съм бивший възпитаник на "Антоан дьо Сент Екзюпери" :lol:

"уволниха" ме през 1999 год.

поздрави на всички бивши, настоящи и бъдещи !

Az u4a tam ve4e 4ta god. qko e daskaloto ponqkoga ailqk ponqkoga ne ,no da dobro e ,imash li ambiciq da naui4hs ezika shte uspeesh...Nqkoi u4iteli sa gotini,dr. ne ,no nali znaete vinagi ima takiva NAVSKQDE :punk

Link to comment
Share on other sites

Брей, то ще вземе се окаже, че все пак имало народ от френската тук. Аз съм випуск 2002. Първите и последни "звезди" :D

 

Малиии с тея звезди беше ужасТ :D Като влезнах във ФЕГ ни запознаха с някакви 12 клас, после с 11 звезда и 11 "нормален" и направо такава салата беше, че не е истина. Така и не ги научих кой кво се води и за какво се бори :)

Link to comment
Share on other sites

12ти нямаше... може да са ви запознали с 11ти, 10ти звезда и 10ти без звезда. В смисъл първите 12ки бяха тези след нас. Просто ние бяхме последните с подготвителен клас и затова така се получи. Другите почваха директно от 8ми.

Иначе аз от гимназията останах доволен. Много добре си изкарах, научих език и с много точни хора се запознах. С някои от които още се виждаме, въпреки, че почти съм завършил магистратурата си и имам много нови приятели покрай университета :)

Link to comment
Share on other sites

; ) Абе яко е даскалото, но ме е яд, че тука пишат реалните оценки.То така трябва по принцип, ама защо тряа мг-то и иконома да си барат ташаците цяля година и накрая да са с диплома над 5,00, а ние дето ни спукват гъзъ цяла година, накрая едвам скалъпваш по някои предмети 3ки.(физика примерно).

Иначе аз съм 11. ; 0 ХардТуКилл, казваш, че си 4 година в тва даскало, 11 кой си?

Link to comment
Share on other sites

Spoko 4ove4e... sled tova ti si barash tashacite, a na tqh im kusat zadnicite. Ili pone visshite matematiki na me mi varvqha kato pesen. Minimum trud, po4ti maximum result :) otdelno te ne znaqt frenski... a teq deto u4at v mg-to frenski, tolkova i go u4at. Ili pone pove4eto sa si jiv zqn.

Link to comment
Share on other sites

е! аз приключих със френската през 2000 :rolleyes: Общо взето всички станахме хора, а като се сетя какви бяхме :D

п.с. абе още ли ги има тия двама образа- Бузйо и Хуя - дето преподаваха по физическо.Евала им правя- такива шоумени и непукисти са си рядкост

Link to comment
Share on other sites

е! аз приключих със френската през 2000 :rolleyes: Общо взето всички станахме хора, а като се сетя какви бяхме :D

п.с. абе още ли ги има тия двама образа- Бузйо и Хуя - дето преподаваха по физическо.Евала им правя- такива шоумени и непукисти са си рядкост

 

Естествено че ги има, без тях Френската няма да е същата. Тея двамата са няй-големите образи там. Физическото във ФЕГ е най-забавния предмет, всеки даскал е уникален по свой начин. :punk

Link to comment
Share on other sites

Хахахах много ясно ; ).Даскала по плуване- Бузю и Цветков-Хуя.Тея двамата са басси олигофрените, но има и други олигофрени дето забравяте ; ).Например монтьора- Пецата или както го наричаме ние- Чичо Панталон(дига си панталона до немай си къде ; ) ) и Агоп-домакина на даскалото(един такъв нисък гаден арменец).Да не говорим колко даскали-изроди има ; 0.Например Монката по биология и Христев по философия. ; )

Незнам дали ще излезем ВСИЧКИ хора, но аз като влязох във ФЕГ имах много ама много лоша дисциплина и за 3-4 месеца станах чист и кротък като планински ручей ; ).Водиха ме 2пъти при зам. директора Петров и ме вкараха в пътя. ; )

Link to comment
Share on other sites

Даскала по плуване- Бузю и Цветков-Хуя.

Без нито да се хваля, нито да ме е срам... ама тея прякори от нас тръгнаха... Даже.. на Хуя сина му често идваше в даскалото и... ъъ... викахме му чурката. :lol:

Леле, големи времена бяха!

 

А на ония от випуск 2005 (aLeX PauL).. май нещо не е схванал идеята. ;)

 

 

Ааа, и относно дипломата. Много ме беше яд и мен на времето. Сега не съжалявам. Научих доста. И въпреки че не бях примерен ученик, накрая имах диплома 5.40!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...