Jump to content
BulForum.com

Sacred II Fallen Angel


Yorkie

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply
Да питам 2 неща.

Има ли нещо като сандък за инвентар, който не искам да нося с мен, но и не искам да продавам?

И намерих сума дребни "неща" дава ми с десен бутон да ги използвам и дават различни бонуси. Но не мога да разбера на време ли са или за постоянно?

 

Това са руни, вдигат съответните скилове. С десния бутон се консумират тези за героя ти. Останалите се трейдват 4 за една твоя +500 кинта.

 

---------------

 

16-ти Серфаим и Дриад. Слаба ракия - мислиом да рестартираме с брата. На най-висока трудност. Иначе е смях - идат като тигри, падат като круши. Вие си тренирайте смело :laughing:

 

Между другото видите ли мен и брата активни в Лийфа - влизайте смело - няма да ви водя за ухото я!

Link to comment
Share on other sites

Това са руни, вдигат съответните скилове. С десния бутон се консумират тези за героя ти. Останалите се трейдват 4 за една твоя +500 кинта.

Мале колко изпродадох :cry :cry :cry

Това що не го каза вчера?

Link to comment
Share on other sites

Много добре се разбира накъде и как да вървиш, момък. Оранжевата стрелка ти е главния куест, сивата сочи междинните. Прав си дотолкова, доколкото куест лога е неясен докато не свикнеш с него.

 

Бъговете, открити дотук са следните - брат ми има проблем с дриада, който незнайно защо изведнъж поема в стил "черта" докато не се блъсне в нещо, аз със серафима имам проблем с боя - цъкам като щур, тя седи и гледа, често (много често) се случва мобове да "потъват" под текстурата неа терена до кръста. Дразнещи истории, но като остане време ще тествам да ъпдейтна - може да са решили тез проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Бъговете, открити дотук са следните - брат ми има проблем с дриада, който незнайно защо изведнъж поема в стил "черта" докато не се блъсне в нещо, аз със серафима имам проблем с боя - цъкам като щур, тя седи и гледа, често (много често) се случва мобове да "потъват" под текстурата неа терена до кръста. Дразнещи истории, но като остане време ще тествам да ъпдейтна - може да са решили тез проблеми.

На мен това с потъването ми се случва с ъндетите. Тамън го пребия, той потъне, зареди си пак кръвта и почвам пак да го трепя.

Чат пат спира да реагира на копчето за вървене. Има места където се минава смо като щракна с мишката да отиде някъде иначе с клавиатурата неще.

 

В демоноида намерих крак за 2.34 UK версията. Дали да ъпдейтна до .34?

Ама ако го направя няма да мога да играя мулти с вас нали?

Че още два ъпдейта има след тоя - 2.40 и 2.43

 

Бях на рок концерт на Blind Guardian :):)

Link to comment
Share on other sites

Ние пък щото се съсипваме от мулти :D

Тамън влизах да пиша. Много сме несериозни.

Ако има желаещи ще направя.

Само кажете - каква игра - кампания или фрее гейм.

Link to comment
Share on other sites

Несериозни сме най-вероятно щото мултиплейъра става по някакъв индиански начин през някакви допълнителни програми. Ако ставаше директно по IP през играта, до сега поне 1 път щяхме да сме играли.

Link to comment
Share on other sites

Просто нямаме време ние с брат ми тия дни. Като играехме вие не влезнахте при нас. Така или иначе тренирайте, защото ние сме намислили да почнем отначало на макс трудност, както казах по-рано. Иначе е някак твърде лесно.

Link to comment
Share on other sites

Просто нямаме време ние с брат ми тия дни. Като играехме вие не влезнахте при нас. Така или иначе тренирайте, защото ние сме намислили да почнем отначало на макс трудност, както казах по-рано. Иначе е някак твърде лесно.

Ако героя ти не е минал основния куест не ти дава следващите трудности - gold, platinum,Niobium

Та май все пак трябва да се минат поне главните куестове за да се почне основно разчистване на големите трудности.

Link to comment
Share on other sites

Ъпдейтнах до 2.34

Обаче излезе малко завъртяно, та ще го опиша, ако някои реши да го прави, та да не се мота.

Стъпките са :

1. Запис на save файловете :) - %user%\Saved Games\Ascaron Entertainment\Sacred 2 - при мен на 7-цата са са в папка Users\...., но на ХР предполагам са из Documents...\папките

2. Сваляне на двата пача UK версията Sacred2-UK-2_31_0_0 и Sacred2-UK-2_31_0_0-2_34_0_0 от сайта на играта. Трябва да са UK версията

 

Следващите стъпки са за тези, който не са си запазили оригиналните файлове, които се заместват с кракнати.

Ако сте си ги запазили - върнете ги и отидете на стъпка 5.

 

3. От първия диск в архива System.cab възстановяваме s2gs.exe, s2logic.dll, sacred2.exe в папката system на играта. Това се налага защото пачовете търсят оригиналните файлове и ако не ги намери казва, че играта не е инсталирана и спират.

 

4. Пускат се ъпдейтите от 2-диск отново.

 

5. Пускате новите ъпдейти по ред на номерата.

 

6. Сваляте си крак от този торент http://www.demonoid.com/files/details/1919598/31800760/

Или този http://www.demonoid.com/files/details/1943540/3975095/

Аз лично съм с втория. Защото първия не ми тръгна и свалих втория. Обаче и той не тръгна. После установих, че просто е трябвало да оставя оригиналния s2gs.exe. Защото краковете за 2.34 работят с оригиналния, а аз бях заместил файла с този от крака от инсталационните дискове.

 

ПП Втория торент съдържа и файловете за ъпдейт, но аз лично предпочетох да си ги сваля от самия производител.

 

Сега тествам. За момента голямата карта ми изглежда малко променена. Явно са разместили или добавили регион. Но не помня старата как беше.

Еми това е. Надявам се с 800мб ъпдейти да са оправили нещата.

Link to comment
Share on other sites

Втората трудност е много по-смислена. Препоръчвам на всички да пробват, няма да сгрешите

Link to comment
Share on other sites

Абе, девойки, нясно ли сте че има ъпдейти до 6.х, включително и нов герой е добавян. Нали ви казах да не бързате да ъпдейтвате :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Някой играл повече единицата? За мнение, щото единицата ми беше безрайно банална и досадна (зарязал съм една вампка насред развитието, 10-15-ти левъл), та да питам - двойката предлага ли нещо кой-знае колко по-?

Link to comment
Share on other sites

Някой играл повече единицата? За мнение, щото единицата ми беше безрайно банална и досадна (зарязал съм една вампка насред развитието, 10-15-ти левъл), та да питам - двойката предлага ли нещо кой-знае колко по-?

Доста повече неща , превъртал съм ги и двете , двойката определено има какво да покаже ;]

Link to comment
Share on other sites

Абе, девойки, нясно ли сте че има ъпдейти до 6.х, включително и нов герой е добавян. Нали ви казах да не бързате да ъпдейтвате :laughing:

Къде ги видя тези ъпдейти до 6?

На сайта им са до 2.43. От 2.34 има два- 2.40 и 2.43. Краковете са до 2.34. За по-новите няма.

За нов герой знам, че има в Ice & Blood експанжъна

Link to comment
Share on other sites

Е в крайна сметка да ъпдейтваме ли до 2.34 или да си седим с 2.14? Щото при нас крашва много тъпо...

Link to comment
Share on other sites

Аз изрично предупредих да не ъпдейтвате бре! Нещо, което рабти не се пипа! :laughing:

 

 

Бе то проблема е, че не работи както трябва. Иначе вижте ми игуаната :P

 

a34971414197928923cd8ee30f71b1d8_920x0.jpg

Link to comment
Share on other sites

ако имах време за харчене кви тупалки щях да ви раздам на тая цъкотия не е истина.

засега обаче само ще ви завиждам....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...