Jump to content
BulForum.com

Sacred II Fallen Angel


Yorkie

Recommended Posts

933200_75977_front.jpg

 

Sacred 2: Fallen Angel

 

===========================================================

----- Накратко за играта--------------------------------------------------------------

===========================================================

 

>> Publisher / Издател: Ascaron

 

>> Developer / Разработчик: Ascaron

 

>> Release Date / Дата на пускане: 10-10-2008

 

>> Genre / Жанр: RPG

 

Description / Описание

Sacred 2 е hack'n'slash RPG игра, в която играчите се впускат в епическо приключение през царството на Анкариа. Те ще могат да изберат светлата или тъмна страна и да следват нейните куестове. В зависимост от пътя, по който поемат, в някои градове ще бъдат добре дошли, а в други ще бъдат третирани като врагове.

 

System Requirements / Системни Изисквания

 

Minimum / Минимални

 

* 2.4 GHz processor

* 1 GB RAM

* Graphics card with 256 MB RAM, DirectX 9.0d compatible, with Pixel Shader 2.0 support: (nVidia GeForce 6800 or ATI Radeon X800 or higher)

* DirectX compatible sound card

* 20 GB free Hard Drive (HDD) space

* Microsoft® Windows XP (32 / 64 Bit) with Service Pack 3 / Vista® (32 / 64 Bit) with Service Pack 1

 

Recommended / Препоръчителни

 

* Dual Core 2.0 GHz processor

* 2 GB RAM

* Graphics card with 512 MB RAM, DirectX 9.0d compatible, with Pixel Shader 2.0 support: (nVidia GeForce 8800 GTS or ATI Radeon HD 3870 or higher)

* 5.1 surround sound card (EAX 5.0 compatible, DirectX 9.0d [for XP] or DirectX 10.0 [for Vista] compatible), with surround speakers or headphones

* Mouse with mouse wheel

* 25 GB free Hard Drive (HDD) space

* Microsoft Windows XP (32 / 64 Bit) with Service Pack 3 / Vista 32 / 64 Bit) with Service Pack 1

 

Арена

 

Замунда

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Някой моля ви да ми обясни това:

 

sacred.jpg

 

Писна ми да го мъча, от какво може да е? DirectX ли, затова че не искат да се качат ъпдейтите ли... не знам вече...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Оправих го, просто съм сложил Крака преди да инсталирам Пачовете. Ако някой направи същата грешка по навик, просто разархивирайте оригиналната System.zip от DVD1 и тогава сложете пачовете и краковете след това.

 

Иначе, играта е страхотна... поне засега.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Тема гледам си има :laughing:

 

Отново - ако има мераклии може да се спретне кооп игра.

След най-малко 3 часа, щото тея 20GB не се свалят така :)

 

 

Трудна ли е играта за разучаване?

Link to comment
Share on other sites

Да ви пускам ли сийд в Замунда, защото е 20ГБ. Не е от най-лесните, но се свиква. Объркващо е, защото има страшно много опции откъм инвентори, магии, скилове и т.н. Аз засега тествам. Определено обаче отличен за атмосфера и музика дотук поне.

Link to comment
Share on other sites

Версията в Замунда си има ъпдейтче, аз съм с него 2.0.19 или нещо такова. Опита се одеве да ъпдейтва като влизах, но го спрях да не би да се прецака. Версиите лесно. Аз съм по спешност тази вечер в Линеажа, че приключва един важен евент. Мога повтарям да пусна сийд към торента в Замунда ако ще дърпате да става по-бързо.

Link to comment
Share on other sites

А някой наясно ли е как стои въпроса с мултиплейъра?

 

Как се играят мисиите, така че да вървим заедно?

Има ли TCP/IP?

Може ли с един герой да се играе и сингъл и мулти? (Като Диабло)

Link to comment
Share on other sites

Мисля че е така. Доколкото мернах един прави сървър, другите се джойнват. Още не съм тествал, но за всичко си има време - споко

 

ЕДИТ: Тествах, правя си сървър, влизам си с моя си герой. Сървърът има име и описание. Тествах мулти в ЛАН вариант. Моята версия е 2.12.0 build 1419

Link to comment
Share on other sites

Ама откъде го изкопахте тоя Sacred? Това някакъв експанжън ли е? Аз много играх единицата, ама двойката ми се стори боза...

Link to comment
Share on other sites

Нещо не мога да го излъжа тоя Sacred и ми дава грешката от първия пост. Каквото и да правя. Успях само да подкарам Trial Version-a, но само толкова за съжаление. С оригиналните файлове от System тръгва, а като сложа крака - дава грешка.

 

 

Edit: I'm sorry guys, I'm a total idiot!

Link to comment
Share on other sites

В Замунда е обяснено с 3 думи какво и как се прави. Няма как да сбъркате.

 

1. Unrar.

2. Burn or mount the images.

3. Install the game.

4. OPTIONAL: Install the third dvd for Elite GFX Textures as included in

the Sacred 2 Collector's Edition

5. Install the updates from the Updates folder on dvd 2.

6. Copy the content of the Crack folder on dvd 2 to the system folder in

your installation dir.

7. Play the game.

 

Просто и елементарно.

Link to comment
Share on other sites

А някой случайно знае ли начин да се смени мястото за инсталация на 3-тия диск? Иска да ми го сложи на C и не ми предлага други възможности. И това при положение, че играта е инсталирана на друго място.

 

Заслужава ли си чак толкова, че да инсталирам и третия диск?

Link to comment
Share on other sites

Не знам, на мен цялото ми е инсталирано на четвъртия хард в драйв К:

 

Никакви грижи с инсталацията. Откъде ги вадите тия проблеми не знам.

 

С брата правим мулти тест след малко. Ще ви информирам за резултатите

Link to comment
Share on other sites

Оправих се. С copy/paste директно ставало работата. Цъкнах малко, станах 2-ри левел. Малко насичаше от време на време, ама то е сигурно щото не бях затворил браузъра. Самоче играта започна без никой да ми обясни за какво аджеба става на въпрос. Трябва сам да се уча. За сега знам, че тия кръгчета до менюто в дясно били бъфове. После разбрах, че трябвало да се активират. Още полезна информация ще е добре, че не съм играл предната част. Тази я инсталирах главно, за да играем мулти.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм същия - нищо не знам за играта. Къде ги тия бъфове, долу вляво аз имам една офенсив магия, другото ми е празно още. В средата са ти праймъри (ляво) и секъндари (дясно) шамарите. F и E съответно отварят инвентори и дървото с магиите. Останалото е тукати и четене. Толкова съм разбрал аз дотук.

Link to comment
Share on other sites

В дясно балончетата, където са бутоните за инвенторията. Там се слагат бъфовете. После в клавишните настройки, видях, че се активират с копчетата от 5-7.

Бъфовете може да ги видиш при магиите. Магиите се отварят с бутончето в дясно долу. Едно от 3-те в горната част. Art нещо си пише. И ако е бъф магията, след името, в скобичките пише BUFF. И като я хванеш да я местиш, долу в дясно светва зелено кръгче, където може да я поставиш. Аз имах 1 научен от 1-во ниво на героя още. Ти може и да нямаш.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...