Jump to content
BulForum.com

Sacred II Fallen Angel


Yorkie

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

А откъде се отключва това, дето има допълнителни бонуси към скиловете?

 

EDIT: Поразрових се из интернет, пък разбрах. Довечера ще ъпгрейдна моя сериозно... Кога ще играем все пак?! Аз съм 14 левъл май.

 

Много бързо ви мина мерака нещо... Аз таман се навих за мулти...

Link to comment
Share on other sites

Ми то виж, че май само Виден си прави мулти с брат му. Другите караме на сингъл, фокато се организира нещо.

Сега примерно и двамата са в лиифа. И аз опитвам да намеря игра ама ни нормано, ни хардкор намира сървър. Или те не са направили, или на мен играта не ми хваща сървъра.

Link to comment
Share on other sites

Остава проблема с връзката. Инсталирай го тоя leaf и ме покани в мрежата си.

После направи игра, ама кажи какъв вид пускаш хардкор или нормално, да знам с кой герой да влизам и да пробваме.

Аз все още не откривам играта на Виден и бrат му, а двата са в leaf-a

Link to comment
Share on other sites

Остава проблема с връзката. Инсталирай го тоя leaf и ме покани в мрежата си.

После направи игра, ама кажи какъв вид пускаш хардкор или нормално, да знам с кой герой да влизам и да пробваме.

Аз все още не откривам играта на Виден и бrат му, а двата са в leaf-a

 

Aз съм го инсталирал, ама как да те поканя?!

 

Миро айде бе, къде изчезна?

Link to comment
Share on other sites

С Assassin успяхме да си видим играта през хамачи. С leaf не показа нищо, а уж дадохме всичко, и комповете се виждаха в мрежата на Windows.

Но аз съм с ъпдейтната версия и не стана връзката. Но поне се видя, че сървъра се открива.

След ъпдейт до 2.34 с AssassiN направихме игра, но през хамачи-то

Link to comment
Share on other sites

Success!!!

На нас ни помогна това!

 

Утре ще има включване и от нас :) Вие до кой левъл го докарахте? Дриадата е към 40-ти, а "барба" е към 30-ти :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Утре ще има включване и от нас :) Вие до кой левъл го докарахте? Дриадата е към 40-ти, а "барба" е към 30-ти :rolleyes:

Аз съм 28 левел Инквизитор.

Link to comment
Share on other sites

Браво бе! Това за колко време игра? Аз съм само 16...

Ми миналата седмица го сложих. Не съм се отплесвал много, но по едно време послушах Чистача и смених трудността на Silver. Доста повече EXP идва и се трупат левелите по-бързо. Колкото по-рано минеш на тази трудност, толкова по-малко куестове ще минеш отново.

По-бързичко се вдигат левели там, а и предметите са по-добри. Вече имам 3 предмета от сетовете, като 2 са за мен и са от един и същи сет.

А на bronze почти нищо не идваше като drop.

Link to comment
Share on other sites

Абе то аз още от началото съм си на Silver, ама нещо явно не и отделям достатъчно време. А тея сетове сега ги разгледах, те са брутални бе! От всеки моб ли може да ти дропне?

Link to comment
Share on other sites

От всеки моб ли може да ти дропне?

Според мен да. Не помня точно да съм трепал нещо брутално за да ми ги даде.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ми при положение, че не се направи никакво мулти при толкова приказки и предложени, реших, че е по-добре да я игра с по-малко бъгове. Двамата с Assassin направихме мулти, колкото да видим, че става и това беше. Всички забегнахте я по AION, я по Lineage, WOW, Risen и аз си я цъкам сингъл.

И един въпрос за сандъка. Има обща секция. Предметите в нея са общи за останалите при мулти, или за играчите от отделните акаунти на моя компютър? Че имам събрани предмети за другите типове герой - основно тия зелените, та да знам има ли смисъл да ги пазя.

Link to comment
Share on other sites

Сандъка има две секции - едната естествено си е твойта, а другата я шерваш с другите в мрежата - мисля че е много удобна работа.

 

Мултито не стана предния път, но можем да опитаме отново. Ние с брат ми доста поиграхме и е весело. Идеята е че всички в мрежата трябва да са близки нива, иначе крива работа. И играта трябва да си мине през Leaf. Брат ми като редовен юзър на тия хави спомена, че е по-добър от това, което пуснахте с Асасин. Което ми напомня да тествам и него на Вирус 7...

Link to comment
Share on other sites

Сандъка има две секции - едната естествено си е твойта, а другата я шерваш с другите в мрежата - мисля че е много удобна работа.

 

Мултито не стана предния път, но можем да опитаме отново. Ние с брат ми доста поиграхме и е весело. Идеята е че всички в мрежата трябва да са близки нива, иначе крива работа. И играта трябва да си мине през Leaf. Брат ми като редовен юзър на тия хави спомена, че е по-добър от това, което пуснахте с Асасин. Което ми напомня да тествам и него на Вирус 7...

С Leaf-a не успяхме да се намерим. А ако успеехме, постоянно премигваше и губеше сървъра. Следа като минахме през Hamachi, всичко заспа. И според мен е доста по-стабилно от Leaf. Във фирмата чрез него имаме изградени много мрежи с клиентите и вътрешно фирмени и се ползва страшно много без проблем.

Само, че за мулти всички трябва да са с еднакви версии на играта, така, че аз засега съм пас. Няма как да се вържа при вас. Иначе докарах към 62-3 левел на моя инквизитор.

Link to comment
Share on other sites

Сандъка има две секции - едната естествено си е твойта, а другата я шерваш с другите в мрежата - мисля че е много удобна работа.

Излезе, че общата е достъпна и от другите ми герои. Сега като почнах със серафима и когато се докопах до сандъка, в общата секция където с инквизитора бях оставил доста "руни" и предмети за нея си ги взех всичките.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...