Jump to content
BulForum.com

Sacred II Fallen Angel


Yorkie

Recommended Posts

Теста току що започна и мина добре като за начало. Брата обаче явно има проблем с нета и го метна. Като начало си преместете от папката на играта Sacred2Updater.exe да не се опитва да ъпдейтва. Версията с пакета е 2.12.0/1914 и с нея играем успешно.

 

Свалете си ТОВА, инсталирайте и се регистрирайте. Ние ще продължим тестовете, защото все още има неща за изглаждане.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Ако някои има някви затруднения да се обръща към мен , ще помагам с квото мога :D Ех деба , да зема и аз да я сложа пак ли..

Link to comment
Share on other sites

Нещата се развиват много добре. Вече сме 7 левъл. Аз съм Серафим, брата е Дриад. Позачетохме Наръчника за ползване (препоръчвам го на всички) и научихме доста нови неща. За режим мулти е много важно да знаете следните две работи - CTRL + Left Click на играч до теб създава трейд с него. CTRL + Left Click на портрета на друг играч те телепортира директно до него. Много важни неща, добре че ги открихме навреме. Все още малко трудно се създава сървъра като хората. Съветвам ви да започвате на сингъл и да се тренирате в обстановката. Винаги може да се джойннете след това с играчите си при нас. Научихме и комботата как се организират, както и търговията с руни, но за това по-нататък.

 

В Leaf търсете SACRED2 FANI SI мрежата. Или по-добре ми давайте имената си в Leaf, брата да ви кани.

Link to comment
Share on other sites

В Leaf търсете SACRED2 FANI SI мрежата. Или по-добре ми давайте имената си в Leaf, брата да ви кани.

mIRCata

Ама докато я сваля...

Едвам сега зацепи замундата

Link to comment
Share on other sites

В Leaf ника ми е w00x.

 

 

mIRCata

Ама докато я сваля...

Едвам сега зацепи замундата

 

Двамата съм ви поканил аз. По-късно и брат ми ще ви покани. Гено съм го взел при мен, по-късно и в другата мрежа

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не мога да се оправя с тоя Leaf. Постоянно някви мрежи, всички са ми офлайн, добавям хора, те се появяват в някакви групи... изобщо думи нямам. Пък как се връзвам с някой - тъмна Индия.

Link to comment
Share on other sites

Има ли играчи в сървъра? След 30 мин се присъединявам :)

 

Друг пиниз - с Q дигаш всички итеми около теб.

Link to comment
Share on other sites

И тримата сте поканени от брат ми, така че ако влизате в Лийфа, след това стартирате - мултиплейър лан - герой - лоби - там трябва да се види сървъра. Тук идва проблема. при мен сървъра ту се появява ту изчезва и е трудно да се логне човек. Пробвайте упорито докато стане. Имайте предвид, че ние сме почти 11 ниво. Съветвам да подействате на сингъл малко докато се поусетите какво става в играта.

Link to comment
Share on other sites

Даден ли ни е Permission да влизаме в Game Server-а? И вие кой кампейн играете? Дали това няма да е проблем ако сме на различни? Аз играя Light.

Link to comment
Share on other sites

Няма грижи с влизането, даже сега е удобно да влезеш. Сървъра е един - ArchangelA. проблемът е че си малък и ако дойдеш донас требе се пазиш от шамари. Играта има доста бъгове и започна да ни дразни, но засега се търпи. Веселба е като цяло и много бой се раздава.

 

ЕДИТ - Момент, че брата го метна, може да му е загснала машината. Пуснал е всичко на мах и лаптопа прегрява, защото си забрави охлаждащия пад при мене. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пробвах 4 вида герои, от които Temple Guardian най-много съм го дигал - 12 lvl, харесаха ми още и Дриадата и Серафима, но тях още ги разучавам :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм Серафим, брата е Дриад, мисля споменах вече. Ние сме в посока 16-ти левъл. Не е ебавайте, а идвайте. Играта е огромна като пространство. Може да се ходи навсякъде, не е задължително да сме накуп, а може да се съберем за секунди. Продължават да дразнят бъговте, ное се справяме. Мисля да проверя с инсталация на друго място какво ще се случи ако се ъпдейтне. Сега вече се уморихме и лягаме. Заделил съм некои стоки за новобранци като дойдете :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Инсталирах я! Сега започвам да я разглежда, че досега не съм играл такова нещо.

Не броя няколкото часа в Lineage,че там бях на пиратски сървър, нямаше хора и въобще не ми стана ясна играта.

Всички тия скилове, бъфове и т.н са си нещо ново за мен.

Link to comment
Share on other sites

Да питам 2 неща.

Има ли нещо като сандък за инвентар, който не искам да нося с мен, но и не искам да продавам?

И намерих сума дребни "неща" дава ми с десен бутон да ги използвам и дават различни бонуси. Но не мога да разбера на време ли са или за постоянно?

Link to comment
Share on other sites

Аз ги използвам тия неща дето ги дава малките. Май са за постоянно.

 

Един голям червен съндък имаше в първото населено място в което отидох. Един град. Къде се намира обаче, не мога да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

Аз ги използвам тия неща дето ги дава малките. Май са за постоянно.

 

Един голям червен съндък имаше в първото населено място в което отидох. Един град. Къде се намира обаче, не мога да ти кажа.

Малките неща излязоха, че пълнят действията за комбо артовете, сега видях, че като ги щракам и се пълни списъка.

Link to comment
Share on other sites

Момци, до къде я докарахте с левълите?

 

Номера с малките неща за всеки клас е, че ви вдига левела на съответната магия. Сандък има във всеки град стига да го намерите :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм си още 4-ти левел с дриадата. Само 40 минутки съм играл. Ние какво? Ще се чакаме да превъртим играта и тогава да играем кооперативна? :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...