Jump to content
BulForum.com

UT 2004 forum games


Curunir

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Пичове, айде като направите играта пишете ми едно ЛС с ИП и тем подобни да се метна и аз. Че тоя чат дет го правите там в ирц аз не мога да се включа :lol: , разбирам само от скайп

Link to comment
Share on other sites

Засега май това е единственият български дедикейт сървър - http://www.gametracker.com/server_info/79.134.173.183:7777/ особено вечер се събираме хора и разцъкваме доволно, ако някой иска да заповяда. :)

 

Немога да се свържа, стои ми само на "Connecting to 79.134.173.183" или пък Curunir като влезна и го drop-на :(

Link to comment
Share on other sites

Е , браво фрагмейкъре и сега няма да ми се налага да правя сървър ... там ли ще играем ?

п.п. Явно ще правя .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Немога да се свържа, стои ми само на "Connecting to 79.134.173.183" или пък Curunir като влезна и го drop-на :(

 

За съжаление когато влезе играч със кофти пач или без аутопачер сървъра крашва.. слагайте си аутопчера както трябва да ви легализира играта иначе само проблеми ще предизвиквате. С оригинални игри няма проблеми..

Link to comment
Share on other sites

Сложете си "Core3369CrashFix" и мисля , че трябва да стане ... точно това пишеше че оправя .

п.п. Мен ме конект , но тръгва да сваля някакви текстури обаче и ще видя дали ще крашне играта .

п.п.п. Не ме конекта към сървъра след като се смени картана на играта и нищо .

ЛИНК

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Пача е 3369 има краш фикс. До одеве играхме доста хора без проблеми, тези които немогат да влязат с каква версия са точно и дали някой случайно ползва оригиналната игра? :)

Link to comment
Share on other sites

Не , аз и курунир не ползваме оригинална игра .

Сигурен ли си , че сървъра е кракнат правилно ?

Или той е официялен , защото не мога да се свържа !

п.п. Смятам , че нелегален сървър в този случей ще е по-добре ... така всеки ще може да влиза .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ами с легален сериен номер е и е видим в интернет, в момента развъквам с няколко германци и американци. Но принципно и хора с нелегални версии могат да играят. :)

Link to comment
Share on other sites

Пакет с 3 dll-та, които оправят проблемите с online играта, може да се играе на ggbit сървъра и с чужденци онлайн.

 

2whf0hy.jpg :P

 

 

http://rapidshare.de/files/39793627/Poopie.rar.html

 

Паролата е "pixies".

 

Сваляте, слагате dll-тата от файла в UT2k4/System, играете спокойно онлайн.

Link to comment
Share on other sites

Абе това си е "PrivateServerPatch" ама защо не казахте , че сървъра е с бонус пак освен този за картите ... това е важно да се знае ?

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

И в момента си играя с чужденци, играят без проблем и хора с нелегални игри.. каква версия точно ползвате от къде сте я свалили, данеби проблема да е в нея?

Link to comment
Share on other sites

Проблем с версията няма, трябва да се сложат dll-тата, които съм качил и линкнал в предния пост. Update-нах и първия пост с линка. И аз играх във вашия сървър.

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо дойде хубава карта и айде мести шкафове майна , как може да уцелват точно момента на наслада и да го развалят тези хора ... после ще играем пак .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

свалям утре и аз и идвам да ме стреляте :)

Както вика един от ботовете - Fresh meat-sss :lol:

Иначе аз днес доволно се попуцах с Курнир и Черния Пазач :lol:

Ех спомени от едно време когато в кварталната заличка пуцахме UT :punk

Link to comment
Share on other sites

Както вика един от ботовете - Fresh meat-sss :lol:

Иначе аз днес доволно се попуцах с Курнир и Черния Пазач :lol:

Ех спомени от едно време когато в кварталната заличка пуцахме UT :punk

 

Тва в кой сървър го правите ? Щото аз снощи зе размазвах с някакви поляци и руснаци, ама тях не можеш и да ги напсуваш като хората, понеже нищо не разбират.

Link to comment
Share on other sites

По принцип някой от нас хоства. Особено ако ще играем нещо отборно няма как иначе, защото не можем да си изберем карта и всичко останало.

Link to comment
Share on other sites

Трябва някаква организация в IM програма, не можем да организиране толкова хора едновременно през форума. Или в irc, или в нещо подобно, където може да се направи леснодостъпна стая/канал и да се избегне търсенето на 10 души в скайп и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...