Jump to content
BulForum.com

UT 2004 forum games


Curunir

Recommended Posts

Добре, като инсталираш и само пачваш без да сложиш бонус пака какво очакваш?

 

ONSBPTextures e Onslaught Bonus Pack Textures. Ако нямаш бонус пака, няма да имаш и текстурите от ONS картите от него.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply
Добре, като инсталираш и само пачваш без да сложиш бонус пака какво очакваш?

 

ONSBPTextures e Onslaught Bonus Pack Textures. Ако нямаш бонус пака, няма да имаш и текстурите от ONS картите от него.

И с бонус паковете и без тях е същият чеп. Мастър сървъра ме порязва в момента в който цъкна на мултиплеър.

Link to comment
Share on other sites

Безсилен съм, майна. Компа през терасата :D

 

Не може ако си инсталирал на чисто и после си сложил бонус пак и пач да не те пуска в на afx сървъра. Може да не те пуска в нета. Вчера master server-а беше свален за около денонощие. Едва ли са се пачнали баш така, че тия dll-та от линка ми, които оправят нещата, вече да не работят. Ама кой знае. Аз вече няма как и да пробвам, купих си UT-то и сега влизам в master-а без заобиколки.

Link to comment
Share on other sites

Безсилен съм, майна. Компа през терасата :D

 

Не може ако си инсталирал на чисто и после си сложил бонус пак и пач да не те пуска в на afx сървъра. Може да не те пуска в нета. Вчера master server-а беше свален за около денонощие. Едва ли са се пачнали баш така, че тия dll-та от линка ми, които оправят нещата, вече да не работят. Ама кой знае. Аз вече няма как и да пробвам, купих си UT-то и сега влизам в master-а без заобиколки.

Виж кво ! Дай да не се занимаваме с глупости, ами ми кажи от каде да си я купя и аз и за какви пари става вапрос !?

Link to comment
Share on other sites

https://www.ozone.bg/

 

Unreal Anthology се води нещото. Получаваш Unreal 1 + Expansion, Unreal Tournament, Unreal 2 и Unreal Tournament 2004, всичко бачка на орифиални сървъри, ония ден играх UT 1 и Unreal 1 cooperative. А, да, и бонус аудио диск с музика от всички Unreal-и. :D

 

25 лв за всичко, безплатна доставка, не знам каква по-добра оферта може да има.

Link to comment
Share on other sites

https://www.ozone.bg/

 

Unreal Anthology се води нещото. Получаваш Unreal 1 + Expansion, Unreal Tournament, Unreal 2 и Unreal Tournament 2004, всичко бачка на орифиални сървъри, ония ден играх UT 1 и Unreal 1 cooperative. А, да, и бонус аудио диск с музика от всички Unreal-и. :D

 

25 лв за всичко, безплатна доставка, не знам каква по-добра оферта може да има.

 

Благодаря пич :punk ! Поръчах си я и аз. Уффф.. за колко време иде доставката ?

Link to comment
Share on other sites

Утре ще е при теб! Честито! :D

Да бе, преди малко ми се обади някаква девойка да ме пита дали съм поръчал нещо. Начи че се мажиме !! Нещо на сингъла супер се зарибих по Асоулт, много яко, особенно като надуеш ботовете на макс.... бахти и сипването дето става.

Link to comment
Share on other sites

Трябва и аз да си я купя , не че ми трябва толкова , но имам някаква слабост към тази игра , защото навява спомени явно ... ама ще трябва да чакам за парите за да стане това .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Вардааа... , магаре барут кара ! Довечера ще съм в мелето ! Горд собственик на Unreal anthology ! :punk

Link to comment
Share on other sites

Някой навит да се пуцаме сега?

Ами може що да не ? Ама май и двата сървъра са спрени. На Фрагмейкър със сигурност го няма вече а Афекс нещо не мога да го закача.

Link to comment
Share on other sites

Просто га даваш в Favorites и дори и да ти е с "?" просто кликаш 2 пъти и си вътре :)

Ами точно това и правя и не ми показва никакво свързване, докато на Фрагът ми го свързваше, но в последствие се получи "сървър даун"

Link to comment
Share on other sites

Проверих ut.deflax.net и си работи перфектно. Единствено малко се бави vote-а в края на всеки match... но иначе всичко е работоспособно. Проверете си всичко (patch3369, bonus pack) не би трябвало да имате проблеми :)

Link to comment
Share on other sites

Аз от няколко дни нямам възможност един спамърски пост да ударя във форума , но скоро пак ще мога ... ще играем и трябва да се съберат много хора като преди за да стане хубаво .

п.п. Много време ми отне за поста (малко съм затруднен с писането) и за това кажете кога ще играем .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ха ей сега виждам , че на Фрага сървъра работи, но няма никой вътре. И Дефлакс.нет го имам вече.

Link to comment
Share on other sites

Ай и аз влизам

 

оф даде ми че мастер сършъра не ми валидейтва ънреал-а. Това става за 1в път, играл съм преди в интернет. С какъв cd key сте ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...