Jump to content
BulForum.com

UT 2004 forum games


Curunir

Recommended Posts

Ботовете много ни утрепаха с артилерия, не знам дали вие бяхте там на островната и на ледената карта, но и на двете ботовете правеха много грозни неща с артилерийската машина. Ако това се научим да го използваме с хора-пилоти, които да поливат поддържат огън на отбора си отдалече... Мама миа! :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply
Ботовете много ни утрепаха с артилерия, не знам дали вие бяхте там на островната и на ледената карта, но и на двете ботовете правеха много грозни неща с артилерийската машина. Ако това се научим да го използваме с хора-пилоти, които да поливат поддържат огън на отбора си отдалече... Мама миа! :D

Определено ботовете ни помляха, мен постоянно ме газеха, въздушните им атаки пък бяха направо от 4-та световна, баси, чудех се откъде ми идва :lol:

Ама нищо де, за вас незнам, ама аз играя тоя режим за 4-5 път... Ше се опечем :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ботовете са на experienced и даже са си слабички, но на ONS са много добре организирани, знаят си какво да правят, къде да пазят и атакуват и като цяло играят по-добре от повечето хора. :lol: Трябват повече тренировки, защото повечето от скоро играем този режим и колкото и да ни харесва да пилотираме разни летящи бойни машини, джипове и танкове и да се стреляме или газим пешеходците, леко организацията и ориентацията ни куцат, но с малко повече игра ще се оправим. :)

 

А какво мислите за BR? Пак има отборна игра, но допълнително е доста оригинална игра, подобна на американски футбол, хандбал и баскетбол, но разбира се в ънриъл стайл. Който носи "топката", неможе да стреля, но е регенерира много бързо.. ако искате да направим някоя друга игра довечера :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз съм "за". Може и Domination, може и Bombing run. И ботовете ако са на Experienced... Ама нека, другите хора ако им е трудно... Аз на Adept правя салата, това значи само повече фрагове за мен :D

Link to comment
Share on other sites

Мен много ми харесва бал-ръна и там също се иска силна отборна игра .

Има малко повече екшън от колкоот кепчър да флаг и това го прави хубаво .

Трябва да се пробва и да видим как ще се справим срещу ботове пак .

п.п. На мен ми харесват ДМ , БР , ТДМ , КТФ и ОНС не особено много ... все пак е зарибявка да превземаш бази и да удържаш атаки , но не е в мой стил много .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ц ц! Глас народен - глас Божи. Аз основно за CTF и ONS исках да е отборно с хора, че там стават по-интересни неща, за DM си пуснете ботовете на Inhuman или Godlike па задобрявайте, там и аз не го вдигам много :D

 

Иначе, ако има желание, аз съм много за BR. Имаше един хубав мутатор, който с натискане на едно копче можеш да си поискаш топката от бот или друг играч, ама като сме само хора с малко повече гледане може да се подава.

Link to comment
Share on other sites

Ботовете са на experienced и даже са си слабички, но на ONS са много добре организирани, знаят си какво да правят, къде да пазят и атакуват и като цяло играят по-добре от повечето хора. :lol: Трябват повече тренировки, защото повечето от скоро играем този режим и колкото и да ни харесва да пилотираме разни летящи бойни машини, джипове и танкове и да се стреляме или газим пешеходците, леко организацията и ориентацията ни куцат, но с малко повече игра ще се оправим. :)

 

А какво мислите за BR? Пак има отборна игра, но допълнително е доста оригинална игра, подобна на американски футбол, хандбал и баскетбол, но разбира се в ънриъл стайл. Който носи "топката", неможе да стреля, но е регенерира много бързо.. ако искате да направим някоя друга игра довечера :punk

 

Бомбинг рън е луда работа, но трябват повечко хора. защото има карти където само мощен дрибъл му е майката. Едните чистят пътя други дриблират ! Не си спомням името на картата но трябваше да се влезе през една врата в базата на ботовете, направо си е почти невъзможно ако не ти пробиват път поне два тийммейта щото ботовете пусийстват точно там - зад кишето и наливат с линк и флак та се посират. Та според мен тази игра е добре да се играе поне от 6 човека в отбор. Отборната игра там е от много по - голямо значение от колкото в който и да е друг мод.

Link to comment
Share on other sites

Ей, само да ми мине мързела да си инсталирам един Winboze, и идвам на въргала. Силно се надявам да върви на 7200GO.

Link to comment
Share on other sites

UT 3 е доста... шарено. И много хаотично. Някои хора се оплакват, че не виждат добре моделите на играчите дори в UT 2004, в UT 3 това е една идея нагоре, и аз виждам много зор да различа кой къде е, защото има прекалено много детайли, полигони, текстури, хиляди малки сенчици и накрая не знаеш откъде те стрелят. Ама пак клекнах, днес свалих торента с него, че е излязъл Community Bonus Pack 3 за UT 3 и са направили Domination mod за него, та да пробвам.

Link to comment
Share on other sites

Кви параметри иска за да върви долу горе нормално ? Кажи като я подкараш как е при тебе.

 

Това е добре. Така е по-реалистичен екшън-а.

Link to comment
Share on other sites

Иска... дебели параметри. Аз предния месец я бях сложил, поиграх час-два и я махнах.

 

Играх го на Intel Core 2 Duo 2 Ghz, 2 gb ram, GF 8600 GT 256 mb, вярно, че всичко беше до горе на графичните настройки, но си позасичаше. Не УЖАСНО много, но посича.

Link to comment
Share on other sites

Сега къде ще се играе , май някой трабва да пуска сървър само за играта ... както преди направихме .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

ut.deflax.net си работи. Само трябва да установим над колко играчи има проблем с ping-a... тъй като имаше някакви оплаквания. Сървъра физически се намира в София, но при интерес и желание от ваша страна да го използвате, мога да го преместя в Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Иска... дебели параметри. Аз предния месец я бях сложил, поиграх час-два и я махнах.

 

Играх го на Intel Core 2 Duo 2 Ghz, 2 gb ram, GF 8600 GT 256 mb, вярно, че всичко беше до горе на графичните настройки, но си позасичаше. Не УЖАСНО много, но посича.

 

Аз я карам на 1,7 Celeron 768 MB RAM ATI 9550 256/128 ;) Ест. всичко е на low де, но върви :P

Link to comment
Share on other sites

Ще се игра , сега имам малко работа , но вечерта ще влезна , а дано ми остане време ... ще стане игра сигурно .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Като се опитам да се джойнна в ut . deflax . net получавам това :

166889.jpg

 

И изобщо вече не знам какво става, преди да кача шибаният мега пак си играех в нета като седи та гледай ! Сега след незнам колко преинсталации на играта не мога и да помириша мрежа. Дайте някакъв акъл какво да правя !? Версията ми е на Дивайънс пачвам я до 3369 (слагам и 3те ДЛЛта) и сега вече като се опитам да вляза в мрежата получавам високо стърчащ среден пръст.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...