Jump to content
BulForum.com

UT 2004 forum games


Curunir

Recommended Posts

Може в гуугъл талк от сайта да се организираме , има си джава вариант и като си логнат ако ти пратят съобщение ще ти изпише при отваряне на страницата после .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Май само ти още ползваш тази програма .

Абе трябва ни нещо като ирк пак .

Да има канали или прочие .

п.п. Давайте идеи хора .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

IRC е най-леката, бърза и удобна програма за текстова комуникация по интернет с повече от един човек. Case closed. Това, че вие всички вече сте продухани от Скайп, icq и не знам още какво е друг въпрос :laughing:

 

Писхозис, проблема е, че трябва да ровя в контакт листа, да гледам кой е онлайн, кой не, да се надпреварваме да пишем в малката крива кутийка, да се разправяме половин час какво е IP-то на сървъра, защото все някой няма да е видял (докато в IRC може просто да се залепи на топик)... The list goes on and on... Но аз не мога да накарам хората да ползват irc, ако не искат. :(

Link to comment
Share on other sites

Със същата лекота може да се ползва скайп за такъв канал ;) Просто един човек събира всички желаещи и отваря общ чат, като за заглавие слага IP-то на сървъра и готово! :)

Link to comment
Share on other sites

Един праивит чат в скайп със всички желаещи, и никой няма да напуска чата. Така само клик в/у чата и вече можеш да комуникираш със всички които са на линия, пишеш в заглавието ип-то на сървъра и който иска се джойнва ;)

 

едит: :D Чистача ме изпревари :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да, щях да се самокоригирам. Просто... не искам аз да съм тоя, който ще търси 100 човека в скайп и ще ги тъпче в един канал. Вместо всеки да направи 3 цъкания, един човек трябва да направи 30. Но ако сте повечето за скайп, скайп ще е, majority rule.

Link to comment
Share on other sites

Може да си регнеш ник "UT2004BG" и всички да намират теб , примерно ... така ще е по-лесно за да се съберат хора .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не, тая няма да стане всички да минават през мен и аз всеки път да гоня всички. Като не поемате елементарна самоинициатива да се ръгнете в един канал, ще се събираме на мрежов принцип, аз събирам Психара, теб, Гардиана и Елютериос примерно, те на свой ред събират които още имат добавен и така по веригата. Може просто един път да се накамарим в един чат и той да си стои без хората да дават Leave.

Link to comment
Share on other sites

Ей тая събота аз лично съм пълен айляк, предполагам и повечето от вас почива. Ако сте мотивирани да умирате виртуално, да направим едно яко мазало, със смяна на карти и по-продължително пуцане в дед матч или тийм плей, а защо не и култувият режим - capture the FLAG! :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че ще е най-добре известно време да караме на deathmatch, за да се определи горе долу кой на какво ниво е. Щото ако на CTF се съберат четирима хардкор убийци срещу други четирима, които играят в сватбарски стил, нещата няма да са красиви.

 

Иначе аз нямам нищо против да съм пъдарина и да сбера всички в един чат в скайп, стига всеки да си даде инфото тук.

 

 

Че и за сървър май ставам :)

287322308.png

Link to comment
Share on other sites

Умираш си да се докопаш до някой танк , нали ... ще се види .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Психозис, серсемино! Каква е тая връзка! :blink: Ти ша си! :D

 

Иначе, на DM имам впечатления. Afx, BlackGuardian и Chistacha са по-събудени индивиди, Afx е на приливи и отливи, Гардиъна е много злобен с ракети, ама много. Чистача и той не е зле. Чак "сватбарски" изпълнения не мисля, че има. Разлика има, но не е много груба. А и на Онслот DM уменията не са от чак такова значение, там е важно да има отборна игра и организация, на CTF също донякъде е така, макар че там има и по-груба сила.

Link to comment
Share on other sites

Ок, хора и аз искам да участвам, независимо на кой сървър и по-кое време имам желание да поръзцъкам тая култова игричка с малко българи. Не съм много добър, но по-важното е удоволствието от играта отколкото статистиката. :)

 

Отностно това, дали ще правите собствен сървър (май нещо не харесахте моя), ето ви един трик, как можете да пуснете един дедикейт сървър без проблем като сървиз, тук съм драснал как става. :)

Link to comment
Share on other sites

Ние уж тръгнахме да се организираме през Скайп, Психозис ще е събирача, да не кажа пъдаря...

 

Колкото до войс... аз получавам ерекция от тая мисъл. Това ще е невероятно за отборни игри.

Това GSC има чудесни функции, но трябва много народ да тръгнем да го инсталираме и да се напасваме. Те хората от едно irc роптаят, ти искаш това... :D

 

Дай си ако искаш просто скайпа на Прихозис.

Link to comment
Share on other sites

Като се върна от работа го свалям от замундово, слагам патчове работи и ще видим мога ли да пуцам. :D

 

Edit: Аз нямам микрофон. Към края на седмица ще си взема като си купувам нови мишка, клавиатура и монитор.

Link to comment
Share on other sites

Тъй... dedicated ut2004 linux server-чето е почти готово за тестване...

 

Имам някакви странни проблеми със webadmin-a... колкото и да му пиша login-a.. все не ме пуска ама дано успея да го оправя.

 

иначе колкото за стандартен deathmatch - ще свърши работа на тоя етап.. по натаък ще помисля как да му оправя мениджмънта и да го направя перманентен. Засега така.

 

После със Curunir ще се разберем окончателно за тая вечер.

 

На тоя етап можете да помогнете с тестването.

 

join game - hostname: ut.deflax.net

Link to comment
Share on other sites

Някой сега ще играе ли :?

 

edit: Ся се опитвам да се конектна и се свалят някви неща... Така ли трябва да е ?

edit2: Да какво се сваля и изведнъж спира да се сваля и ми пише че не мога да влезна.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...