Jump to content
BulForum.com

UT 2004 forum games


Curunir

Recommended Posts

Unreal Tournament 2004 (Туториал)

Logo.gif

Ето как се инсталира .

1. Инсталирате играта (ЛИНК , ЛИНК , ЛИНК , ТОРЕНТИ) от имиджа , използвайте деамон туулс или друга програма .

2. Ето ключовете за инсталацията .

DEV2K-DEV46-DEV78-TJ74H

K6T1V-M28ZP-DEV69-8JGY3

2467K-43287-69437-TJ74H

3333H-44444-55555-BKVA9

62KYT-D3EAX-A2AVE-D76GR

NE87K-BEWWT-CE263-TJ74H

DAMNN-EYCHE-CKSUX-888XL

6969B-THNKS-34267-DZ268

3. Инсталирате мега бонус пака (не инсталирайте еце "ut2004-ecebonuspack.exe" изобщо) . - Допълнителни карти и модели за играта .

4. Инсталирате патча 3369 . - За да може да играете в сърварите .

5. Инсталирате 1он1 пака (ако искате да го инсталирате , не е задължително) . - Съдържа 1 на 1 карти .

6. Инсталирате ЦБП 1 и 2 (пак не е задължително) . - Голям пакет от карти .

7. Инсталирате Прайват Сървър Патч за да може да играете в интернет . - Без него няма да можете да играете в публични интернет сървари и да правите такива .

8. Инсталирате Коре Фикса за 3369 . - Оправя бъг причиняващ крашване на сървара .

Общо всичко това с играта след инсталацията е 7.20 гб и трябва да имате малко оставено място на харда .

Това е всичко ... всички рар архиви се инсталират с екстракт и местене на папките в директорията на играта за да няма объркали се хора .

п.п. Дано не съм забравил нещо .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

На някои - 7, моята е 10.8 gb :P

 

Фрагмейкър офертира да се пробваме на неговия сървър, по статистика изглежда връща доста по-малко пинг - round-trip min/avg/max = 24/24/24 ms vs round-trip min/avg/max = 4/4/8 ms

В интерес на истината снощи deflax.net бая взе да се задъхва с 6 души. Ако тоя е чувствително по-добре, можем да преминем и към него.

 

По-късно ще обновя първия пост с информация за сървъра.

Link to comment
Share on other sites

Обяснете ми като на прост човек, защо след като си инсталирах мега пакът не мога вече да играя в интернет !? От снощи преинсталирам играта за трети път и все същият шит, в момента в който се опитам да вляза в мултиплеър режим ми се казва, че играта ми е нелегална.

Link to comment
Share on other sites

Обяснете ми като на прост човек, защо след като си инсталирах мега пакът не мога вече да играя в интернет !? От снощи преинсталирам играта за трети път и все същият шит, в момента в който се опитам да вляза в мултиплеър режим ми се казва, че играта ми е нелегална.

Направи стъпка по стъпка всичко без 5 и 6 от поста на Лил Стенли. Аз го направих и одеве режех глави...

Яко мазало стана този следобед...

Link to comment
Share on other sites

Видяхте ли как не можете да ми грабнете флага , изнасям ви като мравки , потоп , иначе в атака не ме бива , но това не е от значение .

Мойте хора също се огънаха в атаката като мен , не може и не може тоя флаг да се превземе .

Просто луда работа беше ... за днес е достатъчно .

п.п. Но , няма да откажа още малко отборна игра .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Загубвам всякакво желание да се разправям с най-големия мрънкалник в човешката история. По-зле от малко дете си. Ама това си е за мен, защото все те защитавам пред хората, вместо да се замисля, че те може и да са прави.

 

Явно в твоя свят целта е нещата да се въртят около теб и ние да се чувстваме задължени и благодарни за сървъра ти, който никой не те е молил да правиш и който ти явно си направил за да се чувстваш важен, а това, че ние можем да играем на него в по-скоро последица. Цялата картинка е жалка. А в реалния свят всъщност, целта е макс брой хора да играят с минимум лаг.

 

И ако сървъра на Fragmaker наистина е по-бърз и по уреден, ти вместо да се тръшкаш като обезчестена девица, щеше да дойдеш да играеш там, вместо да се връцваш обиден, но явно целта пак казвам, не е била да се играе, а ти някакси да се почувстваш... важен :(

Link to comment
Share on other sites

Мрънкалници. 5тъка дано да има сървър. Направих няколко мапа на onslaught - това е някаква лудница. Сега вече съм зарибен :D

Link to comment
Share on other sites

Има ли желаещи за един Onslaught мач тази вечер, може да го направим хора VS bots

Link to comment
Share on other sites

Има ли желаещи за един Onslaught мач тази вечер, може да го направим хора VS bots

Mного са добри тия ботове. Аз още не съм го научил този режим :lol: Някакси ми е странен, все ме размазват с някое превозно средство!

:D

Link to comment
Share on other sites

Идвам , скриите се добре .

Малко гърми тук и може да се наложи изключване на компютъра , но все пак ще играя малко .

Иначе не знам на какъв режим ми се играе , но дано се получи нещо .

п.п. Хванал съм някаква треска , обезводнен съм като круша в пустиня ... ама сега съм малко по-добре вече .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз влизам в сървъра на фрагмейкъра и чакам да се смени на осн , за да стане игра ... ама тук дано да не дойде бурята или стискайте палци да не идва .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер станаха невероятни Onslaught раздавания!

 

gg на всички участници и благодаря, че помогнахте да попукаме заедно!

Link to comment
Share on other sites

Повторението е майка на падането :D

 

Довечера ще съм на линия вероятно само до към 8 и малко. От 6:40 до 8:00 вечерта съм наличен са ОNS.

Link to comment
Share on other sites

Плосък? :blink:

 

Вчера не бяхте чак толкоз зле бе, защо реши, че е плосък. Може за загрявка едно FFA или TDM и оттам CTF или ONS.

Link to comment
Share on other sites

Ем...някакси не е направен както трябва според мен. Машините ми се виждат малко, някви планини възвишени...аз съм олд скул УТ фен... но смятам че трябва да пробваме и другия режим, Assault...онзи ден направих 2-3 игри беше доста зарибено...

Link to comment
Share on other sites

На ONS имаш радар и карта с точките. На AS е повечко хаос, ще има такова объркване кой къде ходи, защо ходи, какво да атакува. И се получава известен циклеж, защото някои карти са разработени малко... циклежно. Има на доста места ключови точки, които създават предпоставка за мощно камп-ване на защитниците. И в един момент нападателите се точат пред една врата, която се полива постоянно с ракети и флак от 5 души, които стоят извън обсег на пусия. Не е много забавно или вълнуващо. Onslaught-а те кара да се движиш постоянно, да мислиш малко, да се организираш малко. Много от Assault картите са просто едно голямо пусийстване и победа се взима не толкова с лични способности, колкото с късмет, че защитниците са пропуснали да те уцелят 4 пъти подред.

 

[Edit] Много негативно съм се изказал. По принцип не съм против, просто трябва да се избере хубава карта, нямам да откажа 1-2 пробни. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Истината е да се съберем поне 10 човека и да направим 1 детмач , тогава ще става мазалото :)

Link to comment
Share on other sites

Снощи стана добър ОНС, но ни трябват повече тренировки, че тези ботове ни разказаха играта, бяха adept. Повече teamplay. Днас по някое време може да завъртим още един сървър.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...