Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

20 hours ago, vkirov said:

това нещо да не фалира вече?

питат се някакви неща - тук, в техния форум, никой не ебава да отговаря ...

ако е пътник кутията, да кажат о време!

 

Здравейте, vkirov,

При всякакви въпроси, свързани с предлаганите от нас услуги, можете да се свържете с нас, безплатно, на националния ни номер 0800 45 845.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Относно запитванията за 7/8 ТВ, в момента водим разговори с праводържателите във връзка с условията на излъчване на канала.
В случай, че бъде взето решение да добавим съответната телевизия, абонатите ни ще бъдат информирани по подходящ начин.

Link to comment
Share on other sites

On 10/16/2019 at 1:49 PM, JoyDay said:

Здравейте, @plameni

Благодарим за даденото предложение. Към момента все още разработваме метод за извършване на онлайн поръчка. Докато го пуснем в действие, сме дали тези две възможности на клиентите си: посещение от наш технически екип, което се таксува, и на място в магазин Деком. Да, нашите колеги по цял ден са в движение, но не са куриери :). Съвсем скоро ще Ви уведомим за новите възможности за онлайн поръчка.

 

@pavlan в магазин Деком можете да попитате за "Cooolbox дистанционно" или "дистанционно за MAG 250/322".

 

Подсигурихме още една опция за извършване на онлайн поръчка на дистанционни, отново през нашите партньори от Деком:

https://dekom.bg/product/coolbox-weko-11295.html

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, JoyDay said:

Относно запитванията за 7/8 ТВ, в момента водим разговори с праводържателите във връзка с условията на излъчване на канала.
В случай, че бъде взето решение да добавим съответната телевизия, абонатите ни ще бъдат информирани по подходящ начин.

 

Ама не се притеснявайте, ние сме свикнали нещата да стават бавно (ако изобщо станат).

Вече я пуснаха на два сателита и няколко кабелни/IPTV оператора.

 

Явно Дългият вчера е излъгал:

 

Quote

Oт утре - първи ноември – сигналът на „7/8 ТВ“ ще бъде достъпен в ефира на всички кабелни и сателитни разпространители в цялата страна.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

с кое точно? че никога не са в крак се обществените настроения и трябва да се молим с месеци за национален канал? Я вижте колко въпроса имаше във форума им, преди някой да отговори? Нали затова е форум? Ако няма кой да го погледне, да го закриват просто!

Куулбокс вече не е каквото беше, в началото клиентите имаха значение, определено.

Сега ще се молим да проучвали видиш ли, за нещо, което представлява огромен обществен интерес за добро или лошо. Не коментирам качествата на канала (7/8) и собственика му, а че хората, вкл и аз, искаме да го гледаме!

Как да е, да се моля и чакам да "проучват" нещо, което е известно от два месеца - нема да стане!

В тази връзка - да питам - Тези кутии техните - маг 250 ли са какви са ... могат ли да добавят плейлисти, m3u доколкото разбирам, или да купувам нов маг и да започвам проби с другите иптв платформи?

 

Edited by vkirov
Link to comment
Share on other sites

Трябва да се "налее" стандартен фърмуер и тогава може да слагаш както листи, така и други портали.

Отдавна не съм го правил, но по спомени, процедурата не е от най-елементарните и се изискват опит и познания.

Link to comment
Share on other sites

ясно, не е за мен тази операция, няма да се "втечнявам" и в това. Ще взема някой маг от ибей със стандартния фирм или ще видя как стои въпроса със "смарт" телевизорите и ще го сменя.

Този път вече ще разкарам кул телевизията, това стандартно изречение с "проучванията" толкова пъти съм го виждал, че вероятно е най-използваната фраза в техния форум - и резултат почти никога няма. Примери - десетки! Дори НОВА мисля вече е в ХД, а аз си чакам ли чакам. Пълна ебавка е вече това.

Аз гледам 5 канала ... там трите национални, natgeo, discovery, чат пат ID ако съм на кеф за подобна тематика, хистори и ... като ме стегне кратуната - пускам едно tvdnes - 5 минути гледане на това се равнява на поне два валидола .

Преди години на булсат имаше едно хоби тв, в кула така и не дойде, "замести" се достойно с охота и рибалка!

Просто нямам нужда от 15 чалга канали, 30 руски, 30 "тестови", 20 спортни, като аз това просто не го гледам!

Явно имаме драматично разминаване с интересите на кул-редакторите, не е за мен тая "сборка".

Link to comment
Share on other sites

За Нова HD е разбираема драмата. Там става едно изнудване на оператори за цени, пакети и минимален брой абонати... Сложно е... и скъпо.

Виваком едва вчера я пуснаха и на сателита. Останалите "големи" май все още я нямат. 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, vkirov said:

с кое точно? че никога не са в крак се обществените настроения и трябва да се молим с месеци за национален канал? Я вижте колко въпроса имаше във форума им, преди някой да отговори? Нали затова е форум? Ако няма кой да го погледне, да го закриват просто!

 

Кои са обществените настроения? Щото моите, на моето семейство, както и на приятелите ми е, телевизията на дългия да не се излъчва. Относно форума, никой не ти е длъжен да ти отговаря тук, имаш си напълно БЕЗПЛАТЕН телефон на който можеш да подвъниш по всяко време. И определено форума не се казва "Въпроси и отговори към Кулбокс". Няма нужда да го закриваме, за това, че от Кулбокс не са ти отговорили.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, charmock said:

Кои са обществените настроения? Щото моите, на моето семейство, както и на приятелите ми е, телевизията на дългия да не се излъчва. Относно форума, никой не ти е длъжен да ти отговаря тук, имаш си напълно БЕЗПЛАТЕН телефон на който можеш да подвъниш по всяко време. И определено форума не се казва "Въпроси и отговори към Кулбокс". Няма нужда да го закриваме, за това, че от Кулбокс не са ти отговорили.

 

Той говореше за техния форум.

Link to comment
Share on other sites

нека не залитаме само в тази посока. И аз не искам алфа, скат и доста подобни партийни телевизии, но ги има в листата.

Edited by vkirov
Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

7/8 TV вече е налична на позиция 78 в нашата TВ листа.
Ако сте направили индивидуално подреждане на каналите, новата програма ще е последна в списъка.
Приятно гледане!

Link to comment
Share on other sites

доста интересна статистика се появи днес, относно по-горния "спор" има ли обществени настроения или не:

линк

В интерес на истината обаче, аз съм леко разочарован от съдържанието до момента, да видим натам как ще е.

 

Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2019 at 4:38 PM, JoyDay said:

Здравейте,

7/8 TV вече е налична на позиция 78 в нашата TВ листа.
Ако сте направили индивидуално подреждане на каналите, новата програма ще е последна в списъка.
Приятно гледане!

 

Дали има възможност, след разместването заради 7/8 TV, тестовите канали отново да започват от позиция 201?

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Някой на Кууул да пробва да отвори https://www.twitch.tv/ сега?

Една голяма част от м/у народните сайтове не мога да ги отворя.

https://www.speedtest.net/ също.

 

Едит: тръгна интернета. Напоследък често забелязвам изчезване на част от международния трафик за по 5 мин.

Edited by chasti
Link to comment
Share on other sites

Наш доставчик на международна свързаност е имал проблем в мрежата си,  веднага е направено превключване към алтернативен доставчик от наша страна. Имаме информация, че проблема вече е отстранен и не се очакват нови прекъсвания. 


Chasti - моля ако забележите прекъсване или проблем с услугата да сигнализирате на колегите от отдел техническа поддръжка на национален номер 0800 45 845.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...