Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

w00x, не е толкова лесно. Не съм от Пловдив и няма да стоя постоянно там. Най-много 8-9 месеца, зависи кога завършва годината в университета. И после цяло лято няма да стъпвам сигурно там и на другата година като почна да си търся друга квартира(най-вероятно) ще трябва всичко отначало... Дори и да остана в същата квартира и за другата година, ще има прекъсване на нета през цялото лято и едва ли с този договор ще се оправим. Няма, как да плащам за нещо, което не ползвам. Не е ли е така? Ако можем да се договорим някак, да не плащаме лятото, когато не сме там, може да, но не мисля, че някой ще предложи подобен договор.

 

Също така относно рутера, какво ще кажите? Вземат ли допълнителна сума за настройване, освен инсталационната такса?

Имат клаузи за временно прекъсване, но простичката сметка показва, че дори и 9 месеца да го ползваш, пак си на далавера при срочен договор.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как така на далавера? Дори, ако говорим за 1-годишен договор и в случай, че платя нета за 9 месеца, после тези оставащи 3 месеца няма ли да ми искат...

 

Най-вероятно ще ги питам за това временно прекъсване, също така и за това, дали няма да има проблеми, ако съм на нов адрес след другото лято в случая

Edited by nbstw
Link to comment
Share on other sites

Ами да,има вероятност за проблем при смяна на адреса тъй като не покриват целия град.Много ми е чудно защо не комуникирате ПЪРВО с доставчика.И е по-лесно и е по-бързо що се отнася до взимане на решение.

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

Как така на далавера? Дори, ако говорим за 1-годишен договор и в случай, че платя нета за 9 месеца, после тези оставащи 3 месеца няма ли да ми искат...

 

Най-вероятно ще ги питам за това временно прекъсване, също така и за това, дали няма да има проблеми, ако съм на нов адрес след другото лято в случая

Намирането на хубава квартира в Пловдив не е като смяната на хотелски стаи, та не знам как ги мислиш тия смени всяка година...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, nbstw! Благодарим Ви за проявения интерес към нашите услуги и Ви пожелаваме да намерите страхотна квартира, в която да се почувстате като у дома си. Колкодо до въпросите Ви:

1. При подаване на заявка, предварително уговораряме удобно за Вас и нас време за инсталация.

2. Можете да използвате телевизионната ни услуга с всякакъв телевизор, стига да има SCART или HDMI вход (може и с Audio/Video чинч + преходник, който изглежда така http://shop.vali.bg/product.php?ProductID=2036)

3. Можете да изберете между срочен и безсрочен договор. В случай че се спрете на безсрочен договор (с месечна такса 36.90 лв) можете да се възползвате от опцията Временно спиране на услугата, което може да трае до 6 м. За тази услуга се заплаща еднократна такса от 14.90 лв.

 

Всички разновидности на Cooolbox услугите можете да разгледате на официалната ни страница http://cooolbox.bg/index.php/cat.76/subcat.102

 

В случай че имате допълнителни въпроси, относно услугите можете да се свържете с нас и на националния ни телефон 0700 45 0 45.

Link to comment
Share on other sites

Значи ако подпиша 18-месечен договор ще имам възможност за временно спиране(до 6 месеца) като заплатя 14,90 лв? А ако след тези 5-6 месеца съм в друга квартира? Ще има ли някакви усложнения? Ще трябва ли да платя нещо допълнително?

Edited by nbstw
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, можете да се възползвате от услугата Временно спиране само ако сте в условията на БЕЗсрочен договор.

За преместването (в случай че имаме покритие на новия адрес) се дължи еднократна такса от 29.90 лв без значение дали договора е срочен или безсрочен.

Link to comment
Share on other sites

А как са нещата, когато съм с договор? Няма ли да мога да ползвам прекъсване и т.н.? И бихте ли обяснили, защо е това прекъсване, когато съм без договор като мога да си го прекъсна, когато си пожелая?

Link to comment
Share on other sites

Може би защото само веднъж можеш да го прекъснеш? Малко глупав въпрос. Така като гледам изискванията ти само Булсат могат да те понесат. Насочи се към тях.

Link to comment
Share on other sites

И Гаров няма да му откаже, като не плати 2 месеца, ще го спрат и после пак ще го пуснат. Не ми е известно да се заяжда - просто няма интерес, а и няма как да го накара да плати. Нито в съда ще му обърнат внимание за 40лв., нито ще се занимава. Пак си мисля, че Гаров му е най-добрия вариант, защото покрива почти целия град, особено Център и защото нета е добър. Като се замисля, няма смисъл да напускаш квартирата, ако всичко е ОК, защото после ще видиш зор. Обикновено студентът се разбира с наемодателя, че трите летни месеци ще плаща по половин наем, а наемодателя няма да му даде квартирата на друг. Така и студентът доволен и наемодателят сигурен.

Link to comment
Share on other sites

nbstw, разликата е, че вместо 2 фактури от 36.90 лв, които ще ни дължите при прекъсване на услугата ще дължите еднократно 14.90 лв (2 фактури, тъй като услугата е с предплащане и при безсрочен договор).

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, преди време някои от Вас коментираха отграничението на някои сайтове за залагания от ДКХ. В тази връзка бих искала да споделя с Вас една новина - http://computerworld.bg/44567__sek_poiska_ot_ombudsmana_da_sezira_konstitucionniya_sad_za_zakona_za_hazarta

Cooolbox напълно покрепя инициативата и искрено се надяваме тя да има желания резултат. :)

Link to comment
Share on other sites

@Lil Scrappy, обади се да питаш за точния си адрес и ще ти кажат веднага. На някои места в Кършияка реално имат покритие и за домашни потребители, което обаче не е отбелязано на картата, защото все още било само на отделни петна. Аз например съм до Санкт Петербург и тук със сигурност има, а до колкото разбрах има и в района около Практитер, около новите кооперации покрай Марица и други места.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте приятели,
Щастливи сме да споделим с Вас, че в началото на ноември започваме поетапното въвеждане на нова собствена IPTV платформа. С това ставаме независими от външни доставчици и третата компания в България, която има собствено решение. Със старта на проекта започва и постепенна подмяна на клиентските устройства (set-top box) с нови. Те идват с нови програмируеми дистанционни, с които може да се управлява и телевизора, а нашите специалисти ще се погрижат за настройката им.
Новата платформа дава възможност по-лесно и бързо да се въвеждат нови функционалности като едновременно записване на няколко предавания на външен носител, възпроизвеждане на видео съдържание от външен носител, а в бъдеще и други иновативни приложения, например гледане на Youtube, пауза, отложено гледане (time shifting) и т.н.
Надяваме се новостите да ви донесат още повече комфорт и приятни емоции с COOOLBOX!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте приятели,

Щастливи сме да споделим с Вас, че в началото на ноември започваме поетапното въвеждане на нова собствена IPTV платформа. С това ставаме независими от външни доставчици и третата компания в България, която има собствено решение. Със старта на проекта започва и постепенна подмяна на клиентските устройства (set-top box) с нови. Те идват с нови програмируеми дистанционни, с които може да се управлява и телевизора, а нашите специалисти ще се погрижат за настройката им.

Новата платформа дава възможност по-лесно и бързо да се въвеждат нови функционалности като едновременно записване на няколко предавания на външен носител, възпроизвеждане на видео съдържание от външен носител, а в бъдеще и други иновативни приложения, например гледане на Youtube, пауза, отложено гледане (time shifting) и т.н.

Надяваме се новостите да ви донесат още повече комфорт и приятни емоции с COOOLBOX!

Супер! Това ще доведе ли до промяна в програмната схема?

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...