Jump to content
BulForum.com

Кое е последното хубаво нещо, което сте направили?


Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

[off]

Тъкмо се зачудих злобата к'во ли добро е направил

Успокоих се, щях да загубя една от непоклатимите ми представи за света ;]

[/off]

 

Ред: Снеж, сигурна ли си, че ще стане човек от него? Щото изпитвам някакви съмнения... най-много котарака в кубинки, примерно...

Link to comment
Share on other sites

mene mi prili4a na plah , malko po kosmat ot obiknovenno :D

Абе и на мен все още ми прилича на мишле, ама ще стане човек от него, дано му намеря дом да се грижат за него като поотрасне...

 

[off]

Тъкмо се зачудих злобата к'во ли добро е направил

Успокоих се, щях да загубя една от непоклатимите ми представи за света ;]

[/off]

Хахаха:)))

Link to comment
Share on other sites

Убих прилеп в полунощ ,който навлезе в къщи :blink: Майка ми вдигна целия блок , но т'ва е друга тема ;) Имах късмет че прилепът летеше в коридора в една и съща посока доста бързо (като лястовица,както си и мислихме преди да го утрепа) Затворих майката в спалнята докато си свършвам работата :ph34r: И от тогава ми викат "Убиецът на Батман"(чудих се дали да направя филм с това заглавие ,но много ми хареса Dark Knight и реших да не им спадам рейтинга !

Съжалявам ,че нямам снимки но си представете 2 пъти по-голяма паричка от 1 лев черна като хамстер .. нещо такова с уши :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Убих прилеп в полунощ ,който навлезе в къщи :blink: Майка ми вдигна целия блок , но т'ва е друга тема ;) Имах късмет че прилепа летеше в коридора в една и съща посока доста бързо (като лястовица,както си и мислехме преди да го утрепа) Затворих майката в спалнята докато си свършвам работата :ph34r:

Съжалявам че нямам снимки но си представете 2 пъти по-голяма паричка от 1 лев черна като хамстер .. нещо такова с уши :bgrin:

 

Само не разбрах кво му е хубавото на тва дето си го направил? :tongue

Link to comment
Share on other sites

Хубавото е че чехлата си свърши работата и че го убих за максимално бързо време ... Мамето можеше да не спре скоро и да получи (недай си боже) инфаркт ... Май трябваше да разкажа как спасих цялото семейство на чичо ми докато караше и заспа на волана :(

Link to comment
Share on other sites

Нужно ли е всяко добро дело да бъде класифицирано като такова? Защо тея неща в България не се считат за съвсем нормални?

 

ThE*sParroW, да, може би трябваше да разкажеш другия случай.

 

България обаче е подписала Споразумението за опазване на популациите на европейските прилепи, в което изрично е посочено, че се забранява умишленото убийство на такъв тип животинки.

Да не говорим, че според Закона за биологичното разнообразие трябва да ти бъде наложена глоба в размер от 100 до 5000 лв.

Твърде трудно ли беше да намериш кутия от обувки и едно парче картон, да го хванеш и да го пуснеш навън?

Link to comment
Share on other sites

Ти луд ли си... тва не може да се хване... Ае да вкарам у вас непознато за теб било то насекомо или някое друго животинче което да лети като не знам какво... Или според теб сигурно трябваше да загася всички лампи и да си легнем спокойно !?!?! Не се прави на много смел защото не знаех че е прилеп докато не го ударих... Всеки знае за законите... Ако беше светло сигурно щях да се опитам да го хващам и да се разправям с него !

Твоята е лесна !!!

Link to comment
Share on other sites

second.life.syndrome кучета я яли :D

Нали е глупав идеалист и не убива дори черните вдовици, които виреят на 50-тина санта от леглото и.

 

Всъщност най-доброто нещо, което може да направи човек, е да дава постоянен личен пример. Без да очаква адмирации за всяко сторено добро, просто да върши всички тези малки неща за собствено удовлетворение.

Link to comment
Share on other sites

Днеска както си карах по булеварда, от храстите изскочи едно куче и го прегазих. В огледалото за задно виждане обаче, видях, че е още живо и се гърчи. Разбира се, спрях, върнах се и с цялата си тежест му скачах върху черепа, докато не чух хрущене на кост и не видях пръски мозък по паважа. Животинчето се мъчеше, реших да му спестя мъките....

После праснах и с една летва стопанката му, че жената беше изпаднала в истерия и можеше да получи инфаркт...

 

К'во ся, ми добро направих. Да сложа на паркинга пред вашата кола някакво непознато нещо, дето си лежи като друго непознато нещо? Или според теб трябваше да се върна и да го прегазя на заден ход? Всяко куче знае, че не бива да ходи по булевардите. Разбрах, че е куче едва след като му скочих за пети път на главата, до тогава си мислех, че е нов вид легнал полицай.

Link to comment
Share on other sites

second.life.syndrome кучета я яли :D

Нали е глупав идеалист и не убива дори черните вдовици, които виреят на 50-тина санта от леглото и.

 

Всъщност най-доброто нещо, което може да направи човек, е да дава постоянен личен пример. Без да очаква адмирации за всяко сторено добро, просто да върши всички тези малки неща за собствено удовлетворение.

абе не знам ти на колко санта ги оставяш,ама на мен нещо ми нахалстват!не ги убивам!изхвърлям ги долу в градината да правят каквото знаят и те пак обратно в нас :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Успокоен съм....допреди малко си мислех, че съм единственият луд, който хваща в бурканче случайно влезлите пчели и оси в жилището му и след това ги пуска навън. Не че не ми е по-лесно и аз да използвам чехлата, но някакси сърце не ми дава. Да не говорим, че и прилеп е влизал у нас, но след 10 мин. хаотично летене из коридора, накрая сам си излетя през оставената отворена външна врата и прозорец на стълбището. Явно има и други решения на подобен род "проблеми", но всеки си решава какъв начин да използва... ;)

 

Едит: @farrell, тая гадинка, дето сърце не ти дава да я утрепеш, дето все я гониш, а тя все се връща, да не би да се казва Михал? А може би все пак някой ден трябва да я утрепеш, при липса на друго решение... :devil

 

(Михале, сори...не за напътствията към farrell, а за това, че неправилно ти произнасям името :) )

Link to comment
Share on other sites

Баси... аз съм гонил заблудили се врабчета по няколко етажа на коридор на блока, докато ги хвана и пусна на свобода... да ги спася от подобни алтруисти...

Midex, не си, макар че от осите изпитвам страх, и ако не мога да ги избутам до отворен прозорец нерядко ги убивам...

 

Ама ей на - тая тема показва колко различни сме хората. Което е добрина за един, за друг е убийство...

Link to comment
Share on other sites

Изкатерих Via Ferrata :D като тестер на новия, най-сложен маршрут.Нека се радват след мене дечицата.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

снощи подарих на едно прекрасно момиче най-хубавите 30 секунди от живота и , малко ама от сърце....... лошото е че не можа да ми се отблагодари защото беше заета да стене името господне ..... вика господи , господи ...... шляпнах е тогава през гъзъ и и викам шшш къв господ ма васил са казвам ..........

Link to comment
Share on other sites

снощи подарих на едно прекрасно момиче най-хубавите 30 секунди от живота и , малко ама от сърце....... лошото е че не можа да ми се отблагодари защото беше заета да стене името господне ..... вика господи , господи ...... шляпнах е тогава през гъзъ и и викам шшш къв господ ма васил са казвам ..........

Добре злобиле, харесваш ми :)

Link to comment
Share on other sites

Аз явно съм бъгав и не си помня последните добри дела... Но пък и аз съм спасявал случайно попаднали вкъщи животинки (и не само), като съм ги пускал на свобода. И веднъж отнех 1-2 часа от живота си за да спася новородени гупички от смърт чрез изяждане :)

Link to comment
Share on other sites

Горе-долу подобно на Асасина: успях да убедя съквартирантката си, че НЕ ИСКА да правим секс и НЕ Е ВЛЮБЕНА в мен, без да употребявам насилствени методи.

Link to comment
Share on other sites

Много неща съм правил , ще е по-лесно да кажа какво добро нещо още не съм ... после мога да изкарам няколко страници списък тук .

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...