Jump to content
BulForum.com

Застраховки


MititU

Recommended Posts

Добре де, моята като е до Април съм преебан, така ли?

Не забелязвам да са ги увеличили особено след нова година. Няма ли възможност да си е направиш сега, а да тръгне април?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Добре де, преди месец цените бяха с 50лв надолу... Нали увеличението щеше да е с 15-20 максимум? Че то миналата година, когато скочиха обезщетенията няколко пъти нямаше такова поскъпване

Link to comment
Share on other sites

Aз си направих вчера едногодишна застраховка в "Армеец' за 160 лв. за автомобил с двигател 1800 кубика. Стори ми се добра цена, без да съм проучвал как вървят цените подробно. Все пак за 2009 г. платих 157 лева. Но миналата година в цената ми се включваше и Зелена карта, а сега няма такава. Не се включва и ГТП. Уж навсякъде разправят, че щели да поскъпват пак застраховките, но ще видим дали реално ще се случи или е поредният кьорфишек.

Link to comment
Share on other sites

Аз платих 115лв миналата, преди месец ги гледах нарочно и продължаваха да се въртят около 120-130. Днес вече са по 170-175 като минимум... Пак ще субсидираме този и онзи.

 

 

Теб явно са те минали по стара тарифа. Сега гледах... В Армеец за 1800 кубика излиза 200

Link to comment
Share on other sites

Тази година отново има шамар за потребителя. Мен ме предупредиха и затова още през ноември направих новите полици, за да го избегна.

Link to comment
Share on other sites

Чудно ми е едно, на всички ли им изтичат ГО-тата декември месец?Ей тв'а не мога да го разбера, от години ноември и декември се вдигат цените, не се ли научи тоя народ.Ми направете си по-рано застраховките.Голям праз че ще се минете с два-три месеца.Моята ГО е август месец.На предишната ми кола, беше октомври, а на първата ми кола април.Даже техническия ми преглед е месец май.Така хем не се събират много харчове накуп, хем и се избягват такива истерии с цените.Да, някой ще каже:"Да бе ще ходя да обикалям по сто пъти за тв'а и за онова", но е реално два, до три пъти в годината, ако включим и плащането на данъка.

Link to comment
Share on other sites

Разправят, че искат да изравнят цените на всяка компания ... колко е вярно това незнам, в течение на времето ще се разбере. В компанията, за която работя за декември месец се увеличи ГО, но с малко. Доколкото ми е известно ако собственика на колата е под 25 години най-евтино е при ЛевИнс, а ако не е по-добре поразпитайте малко повече.

П.С. Не работя за гореспоменатата компания ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 9 months later...

Извинявам се че пища в тази не толкова активна тема но не виждах смисъл да пускам нова :). Може ли да ми препоръчате към коя фирма да сключа Гражданска Отговорност ?

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се че пища в тази не толкова активна тема но не виждах смисъл да пускам нова :). Може ли да ми препоръчате към коя фирма да сключа Гражданска Отговорност ?

Към тази, при която ти е най-евтино. Отваряш сайта на SDI, въвеждаш си данните и си избираш. Естествено, ако ще ползваш и каско, обикновено излиза по-евтино и двете да са при един и същи застраховател.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се че пища в тази не толкова активна тема но не виждах смисъл да пускам нова :). Може ли да ми препоръчате към коя фирма да сключа Гражданска Отговорност ?

Преглед трябва ли да минаваш ? Ако трябва да минаваш и преглед предния път бях доволен от тези ТУК направиха добра цена за преглед и гражданска . Ако е само гражданска срещу КАТ в един червен микробус правеха добри цени можеш да провериш .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...