Jump to content
BulForum.com

Застраховки


MititU

Recommended Posts

в момента при нас тече една дискретна промоция полици които приключват през месец декември ги пускаме този месец за да може да хванат хората евтинкото ако искате може за съфорумници няква промоция да измисля :)))

 

пример за промоцията полицата ГО ви изтича на 20 декември вместо да дочакате идния месец да вдигнат цените правите си я сега с дата на влизане на засраховката 19 декември примерно има далавера :)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

И аз мога да ви сключа гражданска отговорност на най-евтините цени. Работя за нов брокер и имаме отделно от всички намаления още -10% от гражданска, каско и всички други застраховки, както и 5ст. на литър бензин/дизел и 2ст. на газ. Ако някои е заинтерисуван да ми пусне за каква кола иска оферта - кубатура, на колко години е водача, дали има деца до 14години и къде е регистрирана колата. Също така ако предната година сте били на БулИнс имам страхотни оферти!

Link to comment
Share on other sites

в момента при нас тече една дискретна промоция полици които приключват през месец декември ги пускаме този месец за да може да хванат хората евтинкото ако искате може за съфорумници няква промоция да измисля :)))

 

пример за промоцията полицата ГО ви изтича на 20 декември вместо да дочакате идния месец да вдигнат цените правите си я сега с дата на влизане на засраховката 19 декември примерно има далавера :)))

А може ли да се направи с дата на влизане март?

Link to comment
Share on other sites

Всичките ще са "обирджии". Включително и мафиотите, за които работиш.

щего приема като комплимент щом сме обирджии не си прави застраховка какъв е проблема,като ти цепнат акт от 500 лева че караш без ГО ще търчиш при обирджиите

Link to comment
Share on other sites

Хахахахах - бъркаш ме с някого. По-внимателно ти казах, защото съм по-наясно от теб на тема застраховки. Като си толкова "светнат" защо не каза на хората, че идва увеличението? Защото си поредния кръвопиец - затова. А може и да си толкова надолу по стълбата, че да не си разбрал че идва увеличение, знам ли. А боклуците с вратовете от Бул Инс не ми ги споменавай хич.

 

За твоя справка застраховам минимум 8 автомобила всяка година, 2 от които с пълно каско, а съм и от много малкото хора, които си правят и имуществена застраховка. Ползвам обаче свестен застраховател. Компанията също заслужава похвала. Разбира се обаче няма да си я пльосна в подписа. Между другото тук рекламата е платена да припомня.

Link to comment
Share on other sites

"По-внимателно ти казах, защото съм по-наясно от теб на тема застраховки" :laughing: То всеки разбира от всичко в тази държава.

Няма да споря с теб нали знаеш кой отстъпва ;)

Link to comment
Share on other sites

Момък, аз разбирам предостатъчно за да се оправям, а и както споменах имам и човек в системата, който вече наградиха и с отличие в компанията, за която работи.

 

Реакцията ти показва какъв "търговец" си. Ако беше толкова велик щеше да се постараеш да убедиш хората тук и да ги привлечеш. Вместо това ти чакаш да ти капне и да си прибереш процента. Който не го знам там при борците какъв е. Аман от такива пишман търгаши, които гледат да приберат парите на хората. Пак ще те попитам защо като си толкова мил и загрижен и ще ни обясняваш тук застрахователното дело, ЗАЩО не казваш на хората, че от понеделник влизат в сила увеличенията? Аз знам защо. И другите ще се сетят защо.

 

Ако си мъж си кажи истината - аз продавам застраховки и имам финансов интерес от това. И ако си търсиш тук пациенти за това се ПЛАЩА. А да се правиш на интересен е безплатно, няма проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Момък, аз разбирам предостатъчно за да се оправям, а и както споменах имам и човек в системата, който вече наградиха и с отличие в компанията, за която работи.

 

Реакцията ти показва какъв "търговец" си. Ако беше толкова велик щеше да се постараеш да убедиш хората тук и да ги привлечеш. Вместо това ти чакаш да ти капне и да си прибереш процента. Който не го знам там при борците какъв е. Аман от такива пишман търгаши, които гледат да приберат парите на хората. Пак ще те попитам защо като си толкова мил и загрижен и ще ни обясняваш тук застрахователното дело, ЗАЩО не казваш на хората, че от понеделник влизат в сила увеличенията? Аз знам защо. И другите ще се сетят защо.

 

Ако си мъж си кажи истината - аз продавам застраховки и имам финансов интерес от това. И ако си търсиш тук пациенти за това се ПЛАЩА. А да се правиш на интересен е безплатно, няма проблеми.

 

 

Аз не съм Агент или брокер тези който ти взимат парите и ти казват оправяй се.Достатъчно познати имам който знаят че може да разчитат на мен при настъпване на щета и че ще им кажа точно и ясно за какво става въпрос.Колкото до привличането на хората всеки си прави сметката прави или не прави в този случай те си правят извода от това което пиша смятам че гледам обективно на нещата един колега няколко поста по нагоре пита къде е най-евтино аз му казах вече той си решава.

Колкото до това че в понеделник ще се повишат за компанията на твоя награден вътрешен служител са вдигнати при нас са намалени,мога да ти обясня и защо но ти си по вещ от мен и аз не разбирам.

Колкото до истината аз съм инспектор ликвидация към Зд Бул Инс-това ще рече аз гледам щети аз приключвам щети аз ги пускам за плащане ;)

 

колкото до теб и твойте 8 ГО и две каска и един от малкото който си правят имуществена застраховка браво черпи с кръв кравопийците :)

 

Успех на теб и твоето начинание :)

Link to comment
Share on other sites

ХАХАХАХАХ - я моля ти се веднага да ми дадеш тия намалени ставки да ги видя! Вие да не сте нещо с Дядо Мраз обвързани и да раздавате подаръци :laughing:

 

Прати ми на ЛС колко излиза застраховката примерно на лек автомобил Форд Мондео 1.8 бензин, 1995-та да се посмеем заедно.

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера си ги направих - по 165лв. за 2.0l, 142 за 1,6l. След увеличението за същите коли (2л) ще се плаща по 305лв., поне там където ги правя аз.

Link to comment
Share on other sites

лек до 1300 - 135,24лв

лек от 1300 до 1600 - 137,58лв

лек от 1600 до 1800 - 144,24лв

лек от 1800 до 2000 - 155,04лв

лек от 2000 до 2500 - 162,24лв

лек над 2500 - 184,74лв

 

бонус - карта за отстъпка от гориво, каско, имуществени и застраховки за дома!

Link to comment
Share on other sites

лек до 1300 - 135,24лв

лек от 1300 до 1600 - 137,58лв

лек от 1600 до 1800 - 144,24лв

лек от 1800 до 2000 - 155,04лв

лек от 2000 до 2500 - 162,24лв

лек над 2500 - 184,74лв

 

бонус - карта за отстъпка от гориво, каско, имуществени и застраховки за дома!

Тази оферта до кога важи? Има ли я простотията при под 25 години?

Link to comment
Share on other sites

за JDFU - писал съм ти лично

 

AssassiN - казвам най-добрите цени, до 1800 кубика офертата е от Булстрад (виж в големия талон пише кубатурата, трябва да е около 1795 мисля)

 

отстъкпата от горивото е 5ст на литър бензин или дизел и 2ст. на газ към кой ти пиша на лично за да не нарушавам още повече правилата...

Link to comment
Share on other sites

за JDFU - писал съм ти лично

 

AssassiN - казвам най-добрите цени, до 1800 кубика офертата е от Булстрад (виж в големия талон пише кубатурата, трябва да е около 1795 мисля)

 

отстъкпата от горивото е 5ст на литър бензин или дизел и 2ст. на газ към кой ти пиша на лично за да не нарушавам още повече правилата...

 

5 ст на литър за колко време?!

Link to comment
Share on other sites

Държа да предупредя всички, на които предстои да застраховат автомобилите си, че към края на месеца цените ще се увеличат. Вместо да търсите най-евтината ГО по-добре си я направете НАВРЕМЕ.

Голямо ли ще е това увеличение, защото моята изтича около Нова Година...? :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Цени без ограничение за възраст и т.н.

до 1500 кубика - 111 лв

от 1500 до 1800 - 141 лв

от 1800 до 2500 - 161 лв

над 2500 - 175 лв (вкл. безплатен технически преглед)

 

 

 

 

Цени с включен безплатен технически преглед!!!

ЛЕК ДО 1300 - 146.92 лв

ЛЕК ДО 1600 - 150.42 лв

ЛЕК ДО 1800 - 157.42 лв

ЛЕК ДО 2000 - 160.92 лв

ЛЕК ДО 2500 - 164.42 лв

ЛЕК НАД 2500 - 174.92 лв

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...