Jump to content
BulForum.com

Nokia E51


LaN

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

взех си същия, но имам 2 проблема. Значи докато карам кола го свързвам чрез bluetooth-а към GPS-a и така говоря. Обаче самия телефон не дава информация за контактите на GPS-a и като звънне някой, на GPS-a изписва само номера без името. Втория проблем е, че понякога на запаметени номера ми изписва само номера, без името. Може би защото някой номера ги изписва без кода на страната 1, а други с него. Но не би трябвало да се влиае от това. На стария ми К510 и двата проблема липсваха

Link to comment
Share on other sites

в колата имам GPS Garmin, който има bluetooth и така се свързва с телефона и говоря през GPS-a и така ръцете по време на шофиране ми са свободни

Link to comment
Share on other sites

Ами .avi-то не е ли най добро като качество

 

НЕМО, мерси. Ще пробвам, че неврончета не ми останаха здравички :):):).

 

Другото дето пробвах вчера е. Vbox7.com. Влезнах през wi-fi - сичко е наред. Пускам клипче и ми иска Flash player. Влезнах от телефона в техния сайт ама не може да го свали. И от дата-та намерих флаш плейър за симбиан, но хич не ми го приема гсм-а. Явно съм много тъп баси :(

 

Не може да се използва голяма част от Flash Content-a в мрежата през мобилния телефон. Ще е възможно едва когато излезе Flash Lite 3.0. За сега можеш да си свалиш Stand Alone плейъра и да си пускаш клипчета свалени на устройството.

Link to comment
Share on other sites

А на Е51 може ли при контактите да се направи както на другите модели. Като натисна буква от азбуката не ми изкарва само контактите започващи с тази буква, ами всички контакти, които съдържат буквата. Това е супер тъпо. Дано може да се направи както си е нормално

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Имам едно питане. Значи до преди 2 седмици нямах проблеми с нета през телефона. И сега нямам, НО като почна да се ровичкам из страницата(коя да е) и на 2-рата минута ме хвърля. Ако влезна в някоя страница и стоя без да правя нищо - не ме изхвърля. В www.nokia.com също не ме изхвърля. Много странен проблем, който се появи на скоро и не знам от какво може да е. Иначе съм стоял над 1 час във форума на клубф1 и го четох без проблем през гсм-а

Link to comment
Share on other sites

През един и същи HOTSpot ли си влизал и двата пъти?

 

Да. Ползвал съм няколко различни.... Сега не се получава дори когато се намирам вътре в заведението с wi-fi. Иначе другото интересно е, че конектвам към скайп и си чатя без проблем. Няква мистерия е за мен.

Link to comment
Share on other sites

Пробва ли с Opera Browser? Вградения нещо се е*е.

 

Тва е идея. Не съм пробвал. Ама ще потърся опера за гсм и ще пробвам. Мерси за съвета :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Супер е телефона и аз съм много доволен.Едно нещо обаче ме озадачава.Като го вкл. към РС-то не зарежда!?В смисъл батерията не се зарежда.По принцип ли си е така?И още нещо я споделете от вашия опит кои програмки са най-полезни.Още нещо fring-а ми дава, че не подържал тел-а?!

Link to comment
Share on other sites

Супер е телефона и аз съм много доволен.Едно нещо обаче ме озадачава.Като го вкл. към РС-то не зарежда!?В смисъл батерията не се зарежда.По принцип ли си е така?И още нещо я споделете от вашия опит кои програмки са най-полезни.Още нещо fring-а ми дава, че не подържал тел-а?!
Нокиа имат специално зарядно за usb,с кабела за данни не се зарежда...За софт-а зависи какво ти трябва,все едно да питаш кой е най-полезния за уиндоус,има тонове софт...даже има торент клиент за симбиан :-)
Link to comment
Share on other sites

Дам извинявам се за прекалено общия въпрос.Сега обаче имам точен :) Та smarmovie player се ориентирах да си кача, НО при опит за инстал на версия 3.32 дава, че не е съвместима с телефона?По-стара версия да пробвам или проблема е при мене?

 

Качих си DivX Player вместо горния.

 

И още нещо, не намирам опцията за задаване на персонална мелодия за звънене на различните контакти???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Дам извинявам се за прекалено общия въпрос.Сега обаче имам точен :) Та smarmovie player се ориентирах да си кача, НО при опит за инстал на версия 3.32 дава, че не е съвместима с телефона?По-стара версия да пробвам или проблема е при мене?

 

Качих си DivX Player вместо горния.

 

И още нещо, не намирам опцията за задаване на персонална мелодия за звънене на различните контакти???

1-сертифицирай СмартМови-то

2-върни телефона една година назад(направи го 2007) преди да инсталираш Смарт Мови-то и няма да имаш проблем :)

Link to comment
Share on other sites

Търся програма, която да писка при пропуснато повикване, смс.. Както примерно старата ми V3 правеше.. На всеки 5 минути пискаше и вибрираше гадината, много удобно.. Идеи? За symbian v9.1

Link to comment
Share on other sites

Самоче не е кракната като хората и ще започне да ти дава, че не е регистрирана. Трябва с Brute Force да намериш ключа, но нещо не го хванах тоя момент.

Link to comment
Share on other sites

Начи и аз си зех същия тел и съм мн доволен обаче един от проблемите описани в темата и не разрешени се появява и при мен! Записани номера в указателя не ми излизат като ми звънят! Едно 5-6 номера вече така ми правят и нз дали може да се оправи ако някой има идейка??

Link to comment
Share on other sites

Това може и да е проблема който търсиш. Не съм пробвал, но предполагам. Номерата директно ги копирах върху паметта на телефона. По-удобно е.

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам ако ползвам скайпа през GPRS-a танко ли ша ми излиза? Без да браузвам без нищо просто си пиша в скайп.Изглежда ми слаб трафик ама се пак да не рискувам щото сметката да не изкочи :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...